Blog

Zamilujte si svůj domov v každé době

autor: | 14. 5. 2020 | Domov

Stres, přehlcenost úkoly, nové výzvy a nový harmonogram. Nemáme teď na mysli nástup do nového zaměstnání. Ale život doma s dětmi posledních pár týdnů. Přeskládat si život během chvíle není vůbec jednoduché. Zvlášť, když se ten život přeskládá celé rodině. Jak si najít v nové situaci čas, radost a smysl v tom co děláme? Jak nebýt zavalena pracovními i domácími povinnostmi od rána do večera? Jak mít čas na sebe a jak ho vlastně trávit? Dá se to vůbec v této situaci zvládnout? Možná si kladete podobné otázky. Přemýšlíte, jak si ze svého doma, kde už možná věci byly hezky zaběhnuté, vytvořit znovu, které tu bude pro vás. Věříme, že je to možné. A chceme vás v tom podpořit. Proto otevíráme PRVNÍ On-line kurz Zamilujte si svůj domov.

Moc jsme si přály poskytnout vám možnost nadechnout se, odpočinout a vydat se znovu na cestu tvořit svůj domov s lehkostí a nadšením.

 

Zvládnu to?

Když se vám narodí malé dítě, je to jedna z největších změn vašeho života. A nám před lety po narození našich prvních dětí došlo, jak moc velká ta změna opravdu je. Teď bylo na nás zvládnout nejen svoje povinnosti, ale postarat se také o tisíc a jedna maličkostí.  Postarat se nejen o malé dítě, ale také o náš domov a v neposlední řadě o nás samotné. Každý den jsme si pokládaly otázku – „Jak tohle zvládnu?“

Moc dobře známe únavu, kojení od rána do noci, přípravu jídel, která nakonec nikdo nechce jíst. Známe chaos a nepořádek všude kam se podíváme a odchody i příchody na poslední chvíli. Moc dobře známe i snahu postarat se o květiny, které jsme s nadšením aranžovaly, a které jsme už po pár týdnech našly ve stavu, kdy jim už nic nepomůže. Ano, máme za sebou mnoho marných pokusů mít svůj domov v určitém stylu, který ale byl nakonec spíš jeden velký „nestyl“.

Domácí pohoda v obývacím pokoji
  • Pinterest

Zamilujte si svůj domov

Proč  jít do on-line kurzu Zamilujte si svůj domov s námi?

Máme za sebou více jak deset let hledání a tvoření toho čemu se říká DOMOV. Ušly jsme cestu, která nebyla vždy jednoduchá a ne vždy jsme věděly kudy se vydat. Za ty roky jsme se ale naučily spoustu věcí, které nám pomáhají dodnes. Naše domovy nejsou dokonalé, ale to ani není naším cílem.

Naším cílem je tvořit domov, který je opravdový. Domov, kde se můžeme cítit samy sebou, kde používáme věci, které jsou nám blízké a umíme se zbavit těch, které nepotřebujeme. Chceme žít ve svém „doma“, kde každý člen rodiny ví, že bez něj to zkrátka nebude ono. Rády bychom žily v rodině, kde víme, že se potřebujeme navzájem a není to vše jen na jednom člověku.

Toužíme vytvořit prostor, kam můžeme bez strachu zvát své přátelé a kam se my budeme rády vracet. Samy jsme ještě na cestě a každý den se učíme jak znovu vyrazit na cestu tvořit svůj domov, který bude útulný, krásný a hlavně náš.

 

Jasně, že to zvládnete

To, co jsme se už ale naučily, chceme předat právě vám. Chceme vám ušetřit čas a ukázat vám všechno, co nám samotným na naší cestě pomohlo a pomáhá. Chceme vás také povzbudit a inspirovat v tom nevzdat se a vydržet, i když se ne vždy vše zadaří. Dostaly jsme jako ženy a mámy skvělou příležitost budovat v našem životě něco, co má smysl. Věříme totiž, že právě tvořit domov stojí za to. A chceme vám v tom vašem tvoření být podporou.

Věříme, že i vy můžete žít v domově, ve kterém se budete cítit dobře, a který bude úžasným a jedinečným způsobem odrážet to, kým jste. Nikdy není pozdě na to, začít znovu (a lépe). K tomu, abyste vytvořila svůj milovaný domov nepotřebujete žádné super schopnosti. Nebo spíš lépe řečeno – vy už je dávno máte, vážně!

Jediné, co potřebujete je sebrat vlastní odvahu a pustit se do akce! A my vám můžeme slíbit, že vás v tom nenecháme, ale provedeme vás krok za krokem vším, co jsme se samy na naší cestě naučily a co potřebujete vědět, abyste mohla začít tvořit domov, který budete milovat.

 

Jdete do toho s námi?

Celý obsah kurzu najdete

 

>> ZDE <<

 

Neváhejte a objednejte si svůj ON-LINE KURZ!

 

>> OBJEDNAT KURZ <<

 

Co vás v on-line kurzu Zamilujte si svůj domov přesně čeká?

 

Ve třech týdnech se společně podíváme na pět oblastí, které vám pomůžou vyřešit základní problémy, které vás doma možná právě teď trápí. Budeme se věnovat stylu, času i věcem a v neposlední řadě i nám samotným. Nebude tedy chybět naše milovaná rutina, organizace a uspořádání věcí, podíváme se i na základy designu a na to, jak poznat, co se mi vlastně líbí a jaký jsem organizační typ osobnosti (ano, i neorganizovaní si najdou ten svůj :-).

Celý On-line kurz Zamilujte si svůj domov bude probíhat v uzavřené skupině na Facebooku a vám se tak otevře bezpečný prostor nejen pro získání nových informací, ale také prostor pro sdílení vašich konkrétních těžkostí, které doma řešíte.

Součástí kurz budou videa, materiály ke stažení, naše podpora a neomezený přístup do skupiny. Nemusíte se tedy stresovat s tím, zda kurz stíháte v daném týdnu nebo ne. Ke všemu se budete moci kdykoli vrátit a pouštět si videa opakovaně a také zapomenuté materiály si budete moci kdykoli znovu stáhnout.

 

A jaká je cena ON-line kurzu Zamilujte si svůj domov?

Chceme vás co nejvíce v této době podpořit a rády bychom, aby se kurzu mohlo účastnit co nejvíce žen, které by ho ocenily a využily. I proto jsme se rozhodly, že cena kurzu bude opravdu zaváděcí a jedinečná.

Tři týdny plné videí a materiálů, které vám pomohou v každodenních situacích i naši plnou podporu získáte

za cenu 1 290 Kč.

 

Věříme, že abyste vy mohla tvořit něco krásného  a využít celý svůj talent a osobnost, je potřeba, abyste ho v sobě objevila a věděla, jak na to. A právě proto tu je On-line kurz Zamilujte si svůj domov. Ve třech týdnech vám tak předáme nejen vše, co víme, ale celou dobu budeme vaší podporou a rády odpovíme na vše, co ve vašem domově řešíte a potřebovala byste změnit.

 

Už teď se na vás těšíme a věříme, že spolu strávíme skvělé 3 týdny!

 

On-line kurz Zamilujte si svůj domov začíná už 8.6.2020

A jen do 31.5. 2020 ho můžete získat za cenu 1 290 Kč.

 

Pojďte si společně užít 3 týdny plné inspirace, pohody a domova. Však vy už víte, že tvořit domov stojí za to :-)

 

>> OBJEDNAT KURZ <<

 

Celý popis obsah kurzu najdete

>> ZDE <<

 

Vaše Míša a Markét

 

  • Pinterest

Photo by: David Vávra

Míša Kramolišová

Míša Kramolišová

O nás

Kniha v prodeji

Archiv

Pin It on Pinterest