Doprava a platební podmínky

Česká Pošta

Zboží odesíláme prostřednictvím České pošty.Zásilky jsou expedovány do dvou dní po přijetí platby /pokud je zboží aktuálně skladem a nemá delší časovou dostupnost, aktuální počty kusů jsou uvedené u jednotlivých výrobků, stejně tak předpokládaná dostupnost/. Pokud uvedete do objednávkového formuláře své telefonní číslo, pošle vám Česká pošta textovou zprávu o doručování zásilky. Balíky do ruky zůstávají na poště uskladněné 7 pracovních dní. Pohlídejte si tedy prosím dobu vyzvednutí, nebo si dobu uskladnění prodlužte telefonicky na vaší poště. Může se totiž stát, že vaši zásilku odešlou zpět k nám.

Elektronicky

V případě, že se jedná o e-book, zboží zasíláme elektronicky po přijetí platby na účet na e-mailovou adresu kupujícího.

Pojištění zásilek

Všechny zásilky jsou pojištěny v patřičné výši, takže přijde-li vám balík poškozený, nepřebírejte ho a informujte nás, že balík nedorazil v pořádku. Taktéž nám neprodleně oznamte, že vám balík nebyl doručen vůbec. V obou případech podáme reklamaci na naši poště.

Doporučené psaní je pojištěné do výše 580 Kč.

 

Způsob platby

1. Česká Republika

a) Dobírkou

Při předání zboží zaplatí zákazník doručovateli v hotovosti. Doručovatel není před zaplacením oprávněn před zákazníkem zásilku rozbalovat, případně kontrolovat obsah. Za všechny dodávky platí zákazník dobírkovné doručovateli, anebo při převzetí na poště.
Poštovné a balné činí u České pošty 140,- Kč

b) Převodem

Podklady k platbě vám přijdou po uskutečnění objednávky na vámi zadanou emailovou adresu. První email je automatická odpověď, počkejte si až na druhý email, kdy se s Vámi domluvíme a vše upřesníme. Zboží expedujeme co nejdříve po přijetí platby, podle toho, jakou má dodací lhůtu. Dodací lhůta je vymezena od okamžitého poslání ke třem týdnům. Podle dostupnosti zboží. Nezapomínejte, že většina zboží se vyrábí ručně v České republice.

Poštovné a balné činí 90 ,- Kč u České pošty 

V den expedice vám bude zaslán  e-mail s informací o odeslání zboží. V den doručení zásilky vás dopravce informuje o doručování zásilky prostřednictvím textové zprávy.

 

Doba dodání

U zboží je vždy uvedena doba dodání a počet aktuálních kusů. Většina výrobků je vyráběna ručně a jsme závislí na dodávce materiálu . Může se stát, že některá látka, či jiný komponent potřebný k výrobě vašeho zboží, nebude zrovna v okamžiku vaší objednávky k dispozici. Tyto situace hned řešíme, bohužel se ale může trochu protáhnout doba dodání. Věřte, že děláme maximum pro to, aby vámi vybrané zboží bylo u vás co nejdříve. Celému procesu výroby i expedice je věnována ta nejvyšší péče.

Pin It on Pinterest