O nás – my píšeme

Obchod Mámami vznikl na konci roku 2013 jako nápad tří maminek.

Když se nám narodily děti, řešily jsme jak zvelebit jejich pokojíky, do čeho jim nabalit svačiny a jaký batůžek je vhodný na výlet. Za tu dobu jsme objevily spoustu šikovných českých tvůrců. A tak vlastně vznikl i nápad založit Mámami.

Chtěly jsme dát tyto krásné a české výrobky „pod jednu střechu“ a nabídnout je i Vám. Od chvíle kdy jsme eshop založily se náš sklad rozšířil asi na trojnásobek a my pro Vás stále hledáme nové výrobky, které oživí Vaši domácnost.

Velmi dbáme na celkový vzhled každého výrobku a také na jeho kvalitu. A přesto, že se zaměřujeme na českou tvorbu, stále sledujeme světové designové trendy, které se pak odráží i v naší nabídce.

V nedávné době jsme se začaly více rozhlížet také na slovenském trhu, kde jsme objevily nádherné výrobky, a tak náš eshop pomalu rozšiřujeme i produkty slovenských tvůrců.

Své dodavatele si vybíráme pečlivě a dbáme na férový obchod. Najdete u nás výrobky malých podnikatelů, často také maminek, ale spolupracujeme i s většími a zavedenými  firmami.

V současné době jsme v týmu již pouze dvě, ale koncept zůstává stejný. Jednoduchý design a kvalita výrobků i služeb. Velmi nám záleží na spokojenosti našich zákazníků, a proto každé objednávce věnujeme stejnou péči i náš čas.

Pokud Vás zajímá jak se u nás nakupovalo  našim milým zákazníkům, můžete si jejich reakce přečíst zde.

Pokud byste se toho o nás chtěli dozvědět ještě trochu více, můžete navštívit také náš společný blog  Od Hlavy až k Patě.