Míša a Markét

Jsme dvě sestry, zakladatelky projektu Mámami, ve kterém provázíme ženy vším, co znamená tvořit svoje DOMA.
Jsme také autorky knih Báječné oslavy a Zamilujte si svůj domov a zároveň lektorky on-line kurzů a programů na téma tvoření a organizace domova.

Pomáháme ostatním ženám najít si svoji vlastní cestu, jak vytvořit svůj domov tak, aby byl jedinečným místem.

Takový, kde se budou cítit samy sebou a učíme je, jak prakticky krok za krokem, zjednodušit svůj domov i život.

Máme za to, že tvořit domov má obrovský smysl i přesah do nejrůznějších oblastí našeho života, protože domov je v podstatě takový náš mikrosvět, který odráží to, čím žijeme a kým jsme. Proto pomáháme ženám, pro které se jejich vlastní domov stal místem stresu a nikdy nekončících povinností, vytvořit takový domov, který budou milovat.

15 let zkušeností 

Máme za sebou téměř 15 let zkušeností z vlastních domovů, ale také z naší práce se stovkami žen, které prošly našimi konzultaci či on-line programy. 

I díky tomu dnes můžeme pomáhat dalším ženám podívat se na svůj domov z nadhledu, najít hlavní příčinu každodenního stresu či chaosu a nastavit takové procesy, které do jejich domova i každodenního života vnesou více pohody a radosti. 

 

mámami
mámami

domov

jednoduchost

relax

minimalismus

organizace

rodina

Čemu se dnes věnujeme a co můžeme udělat pro vás?

Pomáháme ženám odstranit ze svého domova chaos a nepořádek a odbourat tak stres, který jim neuspořádaný domov více či méně vědomě způsobuje.

Ženám, se kterými spolupracujeme prostřednictvím našich konzultací či on-line programů, pomáháme nastavit v jejich domově takové procesy, které jim usnadní nejen samotnou péči o domácnost a o děti, ale jsou velkou pomocí třeba při návratu do zaměstnání po mateřské dovolené či při rozjezdu vlastního podnikání.

V celé naší práci se díváme na domov komplexně a systematicky se věnujeme oblastem jako jsou rutina, plánování, úklid a organizace domova.

Rády se posouváme

Milujeme celý proces, ve kterém našim klientkám pomáháme postupně krok za krokem nastavovat změny, jež vedou k domovu, ve kterém se jeho obyvatelům bydlí a žije daleko lépe.

 Je úžasné vidět, když se na začátku často zoufalá žena, která svůj domov touží změnit, ale často si neví rady kde a jak vlastně začít, na konci změní v usměvavou a sebevědomou paní svého domu.

 

Přidejte se do klubu Mámami

Chcete se také pustit do změn, které vám ve vašem domově přinesou radost a úlevu? Nemusíte na ně být sama. Přidejte se do Klubu Mámami, kde najdete nejen praktickou pomoc, ale také naši každodenní podporu. 

Pin It on Pinterest