Online klub Mámami

Místo, kde váš stres z péče o domov měníme v radost

Přála byste si, aby byl váš domov zdrojem radosti a nejen nikdy nekončících domácích prací a povinností? Chtěla byste v něm nastavit pravidla, která celou péči o domácnost zjednoduší a přinesou úlevu nejen vám, ale i ostatním členům rodiny? Vítejte v našem světě! :) Organizace a plánování jsou naší vášní už přes 10 let. Vy tuhle dlouhou a nelehkou cestu ale podnikat nemusíte.

Vytvořily jsme totiž Klub Mámami – jedinečný online prostor, ve kterém s vámi sdílíme své know-how a zkušenosti. Podporujeme vás, motivujeme a dáváme tolik potřebnou zpětnou vazbu. A ještě něco umíme skvěle – nadchnout vás pro vaši cestu za jednodušším a pohodovějším životem. To, co vás v Klubu naučíme, vám totiž život skutečně změní. :)

Kolotoč domácích prací?

„Co mám pořád vařit? Kam jsem to jen mohla dát? Proč je tu zas takový nepořádek?“ Ráno vstát, večer padnout únavou. Je vám to povědomé? S příchodem dětí se z domova často stává místo plné povinností a věcí. Přichází stres, zatímco klid a pohoda mizí. Stále dokola řešíte ty stejné problémy, které vám berou čas a energii. Dá se vůbec tenhle kolotoč zastavit?

„Pojďme vrátit do vašeho domova a každodenního života klid a pohodu.“

Zasloužíte si změnu

My samy jsme důkazem, že to jde. Obě jsme trojnásobné mámy, máme vytížené muže a ke své práci i spoustu dalších aktivit. Postupně jsme se ale naučily, jak vše zjednodušit tak, abychom se cítily spokojeně a neztrácely se ve víru věcí a povinností. A naučíme to i vás. Díky Klubu zjistíte, jaké je tajemství přehledného a jednoduchého domova, do kterého se zamilujete. Láska totiž prochází domovem. :)

Díky Klubu Mámami budete umět:

Nastavit doma příjemný denní rytmus a řád.

Předcházet neustále vznikajícímu nepořádku a chaosu.

Efektivně a jednoduše uklízet.

Plánovat jídelníček a nákupy.

Organizovat věci ve své domácnosti.

Vědomě třídit a zbavovat se věcí, které váš domov přeplňují.

Vyzdobit a zútulnit svůj domov.

Zorganizovat sobě i dětem šatník a lépe se v něm orientovat.

Určovat priority, aby váš diář nepřetékal úkoly.

Plánovat svůj čas, abyste stíhala domácnost, práci i to, co vás baví.

Pečovat o sebe a mít čas na relax a odpočinek.

Zvládnout přípravu pohoštění, oslav a svátků beze stresu.

Efektivně pracovat z domova.

“Cílem není, abyste měla dokonale naleštěnou domácnost a oblečení srovnané do komínků. Domov musí být radost, ne stres.“

Investice na celý život

Jsme přesvědčené, že se vám čas i energie, které do Klubu vložíte, několikanásobně vrátí. Návyky a principy, které si osvojíte, pro vás budou pracovat každý den a zkvalitní váš život v mnoha směrech.

Navíc jde o perfektní praktický základ, který můžete předat svým dětem, a ušetřit jim tak v budoucnu hodně starostí. A to je k nezaplacení. :)

Pro koho je Klub určený?

Klub Mámami není jen pro mámy na mateřské. Je určen všem ženám, které si chtějí svůj domov i život zjednodušit a zorganizovat. Připravujete svůj domov na příchod miminka nebo jste se přestěhovala do nového?

Pomůžeme vám najít vlastní cestu, jak jednotlivé oblasti domova i života uchopit tak, aby vám to maximálně vyhovovalo.

Jak to v klubu funguje?

Téma měsíce

Každý měsíc se zaměřujeme na jedno konkrétní téma. Žádné klouzání po povrchu, ale pěkně do hloubky. Krok za krokem.

Videa a živá vysílání

Ke každému tématu, i mimo něj, točíme videa a živá vysílání, ke kterým se můžete opakovaně vracet.

Podklady ke stažení

Připravujeme vám k vytisknutí praktické podklady, díky kterým budete mít své cíle na očích a snáze jich dosahovat.

Podpora a diskuze

Radíme vám, konzultuje a probíráme s vámi vše, co vás zajímá. Příspěvky ohledně čehokoliv, co máte na srdci, ale můžete přidávat i vy sama.

Organizační okénka

Jednou za 14 dní vyhlašujeme oblíbené organizační okénko. Vy nám posíláte fotografie míst, která byste si doma přála zorganizovat, a my vám pomáháme najít nová řešení.

Praktické tipy

Žádná nudná teorie! Finty, triky a nápady máme v malíčku a ukážeme vám, jak je zavést do svého domova a života právě teď.

Výzvy

Vyhlašujeme nejrůznější výzvy, které vás motivují vrhnout se na něco, co třeba už delší dobu odkládáte.

Novinky

Sledujeme, co se ve světě organizace, plánování a interiérového designu šustne. O vše, co stojí za to, se s vámi dělíme.

Speciály

Obdobím, jak jsou třeba Vánoce, věnujeme zvláštní pozornost. Díky tomu se na ně můžete v klidu připravit, a vyhnout se tak spěchu a stresu.

“Změny pocítíte i sama na sobě, protože budete víc v klidu a pohodě. A to ocení i zbytek rodiny.“

Chceme znát váš příběh

Osobní přístup je pro nás důležitý. Zajímá nás, jaké problémy ohledně fungování vaší domácnosti zrovna řešíte. Proto je důležité, abyste se v Klubu cítila dobře a my měly vaši důvěru.

Máme radost, že v Klubu panuje pohodová atmosféra a je v něm prostor pro diskuzi a vzájemnou podporu. Díky Klubu navíc uvidíte, že v tom nejste sama. Budete překvapená, kolik žen řeší stejné problémy jako vy.

Co se ženám na Klubu Mámami líbí?

„V prvé řadě bych chtěla moc poděkovat za vaši skvělou práci. I když se držím stále spíše vzadu, moc mě váš přístup a vedení inspiruje, pomáhá mi se posouvat a nevzdávat.“

Marie

„Je mi u vás v Klubu moc dobře. Beru to jako příjemný večer s kamarádkami, které poradí, ale nesoudí. Moc věcí jsem se od vás naučila a doufám, že ještě naučím.“

Jana

„Váš Klub je skvělý a moc mi pomáhá ve zmírnění chaosu v našem domě. Náš dům se pomalu mění v útulné místo pro naši celou rodinu. Ale ještě mám velké mezery a těším se, co nového se ještě naučím.“

Jana

„Opravdu mě baví, jakým způsobem k věcem přistupujete… nikdy bych třeba nevěřila, že si budu užívat třeba “úklid hotspotu” :) Moc děkuji za vše, co děláte!“

Petra

Jaká témata v Klubu najdete? 

Leden: Plánování

Proč je plánování při tvoření domova tak důležité. Jak pracovat s ročním, měsíčním, týdenním i každodenním plánováním tak, aby vám plánování zjednodušilo váš každodenní život (nejen) doma. 

Únor: Jak se zbavit nepořádku

Co je to nepořádek, proč vzniká a jak s ním pracovat. Co všechno potřebujete vědět, než se začnete zbavovat nepořádku a jaké jsou nejlepší metody boje s nepořádkem. 

Březen: Organizace věcí

Co vám do života přinese dobrá organizace. Principy organizace. Jak najít svůj styl organizace. Jak poznat, jaký jsem organizační typ. Úložné systémy pro každý domov. 

Duben: Organizace kuchyně

Akční plán organizace vaší kuchyně, základní úložné kuchyňské systémy, na co myslet, než začnete s organizací kuchyně, nejčastější chyby při organizaci kuchyně. 

Květen: Organizace Kuchyně

Krok za krokem organizací jednotlivých kuchyňských zón. Tři oříšky každé kuchyně, 2 kritická místa v kuchyni, jak udržet nastavený systém déle než týden. 

Červen: Dětský pokoj 

Nejčastější problémy v dětském pokoji. Co potřebuje každý dětský pokoj. V čem můžeme jako rodiče dětem pomoci. Krok za krokem tříděním a organizací 4 oblastmi dětského pokoje. 

Červenec a srpen: Balení na cesty 

Na co myslet a co nezapomenou před odejzdem na výlet a dovolenou. Jak balit jednoduše, rychle a efektivně. Jak plánovat a balit jídlo na cesty. 

Září: Spokojená ve svém doma

Jak si nastavit v novém roce svoji příjemnou rutinu. Jak si vytřídit a zorganizovat svůj šatník i poličku v koupelně. Jak si uspořádat a vyladit svůj pracovní koutek/koutek pro sebe.

Říjen: Každodenní péče o domov

Jak na každodenní udržení pořádku. Jak si nastavit systém a organizaci v péči o prádlo. Jak pracovat se svým prostorem, aby mi byl pomocí v každodenním životě.

Listopad: Podzimní ladění a úklid

Třídění a odlehčení úložných prostorů. Předvánoční úklid v klidu a v pohodě
Podzimní a předvánoční atmosféra a ladění našeho domova

Prosinec: Vánoční přípravy

Plánování a organizace vánočních příprav. Organiazce vánočních potřeb a dekorací, stolování, balení, organizace vánočních svátků. 

Témata z roku 2020

Rutiny a návyky v každodennním životě. Život s dětmi. Dekorace a útulná atmosféra. Jak na sezónní šatník. Balkon a zahrada. 

“Klub je pro mě velkou inspirací a povzbuzením se zamyslet do větší hloubky nad tím, jak funguje naše domácnost, jak to vyhovuje právě mně, co se mi líbí. Témata jsou velmi precizně propracovaná. Nechybí tu ani takový krásný rozměr ženskosti a moc se mi líbí vaše laskavé vedení. Děkuji“

Typy členství v Klubu Mámami

Platbu za 12 měsíců je možné rozložit na 4 splátky.

Členství v Klubu Mámami je skvělý první krok na cestě za životem bez nepořádku a chaosu. Pojďte do toho s námi, ať se co nejdříve můžeme radovat z vašich výsledků.

Těšíme se na Vás! :)

Máte otázky?

Pojďte na návštěvu do naší emailové schránky. :)

Pin It on Pinterest