Online klub Mámami

On-line Klub pro ženy, které se chtějí rozloučit s chaosem a vnést do svého domova úlevu a radost. 

Jsi ve svém domově doslova zavalená věcmi a všudypřítomným nepořádkem?

Máš pocit, že pořád uklízíš, ale nikde to není vidět?

Jsi už unavená z nekonečného kolotoče domácích úkolů a povinností?

Připadáš si neschopná, protože už jsi tolikrát zkoušela vnést do svého pořádek i příjemný rytmus ale vždycky jsi to po pár dnech vzdala?

Pojď to tentokrát dotáhnout a udělat takové změny, které do tvého domova i života přinesou tu vytouženou kažodenní úlevu a radost.

Díky Klubu a naší podpoře na to nebudeš sama.

Kolotoč domácích prací?

„Co mám pořád vařit? Kam jsem to jen mohla dát? Proč je tu zas takový nepořádek?“ Ráno vstát, večer padnout únavou. Je ti to povědomé?

S příchodem dětí se z domova často stává místo plné povinností a věcí. Přichází stres, zatímco klid a pohoda mizí. Stále dokola řešíš ty stejné problémy, které ti berou čas a energii. Dá se vůbec tenhle kolotoč zastavit?

„Pojďme vrátit do tvého domova a každodenního života klid a pohodu.“

Zasloužíš si změnu

My samy jsme důkazem, že to jde. Obě jsme trojnásobné mámy, máme vytížené muže a ke své práci i spoustu dalších aktivit. Postupně jsme se ale naučily, jak vše zjednodušit tak, abychom se cítily spokojeně a neztrácely se ve víru věcí a povinností.

A naučíme to i tebe. Díky Klubu zjistíš, jaké je tajemství přehledného a jednoduchého domova, do kterého se zamiluješ. Láska totiž prochází domovem. :)

Díky Klubu Mámami se postupně krok za krokem naučíš jak:

Nastavit doma příjemný denní rytmus a řád.

Předcházet neustále vznikajícímu nepořádku a chaosu.

Efektivně a jednoduše uklízet.

Plánovat jídelníček a nákupy.

Organizovat věci ve své domácnosti.

Vědomě třídit a zbavovat se věcí, které váš domov přeplňují.

Vyzdobit a zútulnit svůj domov.

Zorganizovat sobě i dětem šatník a lépe se v něm orientovat.

Určovat priority, aby tvůj diář nepřetékal úkoly.

Plánovat svůj čas, abys stíhala domácnost, práci i to, co vás baví.

Pečovat o sebe a mít čas na relax a odpočinek.

Zvládnout přípravu pohoštění, oslav a svátků beze stresu.

Efektivně pracovat z domova.

“Cílem není, abys měla dokonale naleštěnou domácnost a oblečení srovnané do komínků. Domov musí být radost, ne stres.“

Brány Klubu jsou otevřené jen

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Vteřiny

Investice na celý život

Hledáš stále dokola tipy na efektivní úklid? Nakupuješ nové organizéry a přitom jsi stále stejně zahlcená věcmi i povinnostmi? Pojď to konečně zkusit jinak a najdi skutečnou cestu ven z pocitu zahlcení. 

V Klubu se naučíš takové návyky a principy, které pro tebe budou pracovat každý den a zkvalitní tvůj život v mnoha směrech.

Navíc zjistíš, co opravdu ve svém domově  chceš a potřebuješ, a díky tomu ušetříš nejen spoustu svého času a energie, ale také peněz. 

Pro koho je Klub určený?

Klub Mámami je určen všem ženám, které si chtějí svůj domov i život zjednodušit, zorganizovat a vnést do něj příjemný rytmus a řád a především mají chuť a odhodlání jít do akce.

To je něco, co spojuje desítky žen, které uvnitř Klubu již jsou, a to navzdory tomu, že každá je jedinečná a v jiné životní situaci. Klub tak dnes tvoří mámy na plný úvazek, stejně jako ženy, které se již vrátily zpět do zaměstnání nebo tvoří své vlastní projekty.

I tobě rády pomůžeme najít vlastní cestu, jak jednotlivé oblasti domova i života uchopit tak, aby ti to maximálně vyhovovalo právě ve tvé aktuální životní situaci.

A pro koho Klub není? 

Pokud čekáš zázraky přes noc, ale vlastně nemáš čas a chuť dělat konkrétní změny a kroky, pak ti Klub nebude přinášet radost ani viditelné výsledky.

Jak to v klubu funguje?

Téma měsíce

Každý měsíc se zaměřujeme na jedno konkrétní téma. Každý měsíc tak můžeš udělat opravdu konkrétní a praktické kroky k jednoduchosti a radosti (nejen) doma. 

Videa a živá vysílání

Ke každému tématu, i mimo něj, točíme videa a živá vysílání, ke kterým se můžete opakovaně vracet.

Materiály ke stažení

Připravujeme  k vytisknutí praktické podklady, díky kterým budeš mít své cíle na očích a snáze jich dosahovat.

Podpora a diskuze

Uvnitř FB skupiny jsme tu pro tebe celý rok jako podpora. Můžeš se nás ptát na cokoliv během živých vysílání nebo v diskusích pod příspěvky.  

Organizační okénka

Pravidelně vyhlašujeme oblíbené organizační okénko. Do okénka můžeše vždy přidat fotografie míst, která bys zorganizovat, a my ti pomůžeme najít nová řešení.

Praktické tipy

Žádná nudná teorie! Finty, triky a nápady máme v malíčku a ukážeme ti, jak je zavést do svého domova a života právě teď.

Výzvy

V rámci měsíčních témat se můžeš těšit také na akční výzvy, které tě budou motivovat ke změnám a jednotlivým krokům. 

Klubový piknik

Každý měsíc se potkáváme na Klubovém pikniku, kde máš jedinečnou příležitost potkat se živě s námi is dalšími ženami z Klubu, a kde se můžeš ptát a sdílet své postřehy. Piknik probíhá na platformě ZOOM.

Speciály

Obdobím, jak jsou třeba Vánoce, věnujeme zvláštní pozornost. Díky tomu se na ně můžeš v klidu připravit, a vyhnout se tak spěchu a stresu.

“Změny pocítíš i sama na sobě, protože budete víc v klidu a pohodě. A to ocení i zbytek rodiny.“

Chceme znát tvůj příběh

Osobní přístup je pro nás důležitý. Zajímá nás, jaké problémy ohledně fungování tvé domácnosti zrovna řešíš. Proto je důležité, abyste se v Klubu cítila dobře a my měly tvoji  důvěru.

Máme radost, že v Klubu panuje pohodová atmosféra a je v něm prostor pro diskuzi a vzájemnou podporu. Díky Klubu navíc uvidíš že v tom nejsi sama. Budeš překvapená, kolik žen řeší stejné problémy jako ty.

Co se ženám na Klubu Mámami líbí?

„V prvé řadě bych chtěla moc poděkovat za vaši skvělou práci. I když se držím stále spíše vzadu, moc mě váš přístup a vedení inspiruje, pomáhá mi se posouvat a nevzdávat.“

Marie

„Je mi u vás v Klubu moc dobře. Beru to jako příjemný večer s kamarádkami, které poradí, ale nesoudí. Moc věcí jsem se od vás naučila a doufám, že ještě naučím.“

Jana

„Váš Klub je skvělý a moc mi pomáhá ve zmírnění chaosu v našem domě. Náš dům se pomalu mění v útulné místo pro naši celou rodinu. Ale ještě mám velké mezery a těším se, co nového se ještě naučím.“

Jana

„Opravdu mě baví, jakým způsobem k věcem přistupujete… nikdy bych třeba nevěřila, že si budu užívat třeba “úklid hotspotu” :) Moc děkuji za vše, co děláte!“

Petra

Klub je pro mě velkou inspirací a povzbuzením se zamyslet do větší hloubky nad tím, jak funguje naše domácnost, jak to vyhovuje právě mně, co se mi líbí…. Témata jsou velmi precizně propracovaná. Nechybí tu ani takový krásný rozměr ženskosti. Moc se mi líbí vaše laskavé vedení a jak vždy osobně zareagujete na komentáře. Děkuji😊

členka Klubu Mámami

Díky klubu (i knize) a pod vaším vedením jsem se na náš domov podívala opravdu z nadhledu. Mohla jsem tak vylepšit místo, kde žijeme a taky si začít dělat čas na sebe, snažím se upevňovat různé návyky ať už uklízecí nebo právě v péči o sebe. Učím se hledat krásu v maličkostech kolem sebe. Díky za Vaši inspiraci!

Daniela

Díky vám jsem začala přemýšlet o organizaci domova jinak, než doteď. Zažívám spoustu aha momentů a taky mě to baví a mám chuť se učit a měnit zaběhnuté návyky. Je skvělé, že se inspirujeme a podporujeme navzájem. Dělá mi to radost a ta se šíří dál.

Marie

Jste holky super a i když ne vždy všechno stihnu, díky členství v klubu se mi daří postupně zjednodušovat a vytvářet fungující domov a místo, kde se mi dobře žije s dětmi a mým mužem i místo, kde se dobře pracuje, tvoří a odpočívá❤ Dokonce se i muž naučil lépe organizovat věci a společně máme v plánu malé změny v kuchyni a koupelně.Děkuji moooc, děláte to s láskou a je moc milé být součástí klubu.

Zdeňka

Na této stránce si můžete poslechnout rozhovory se ženami, které jsou v Klubu s námi.

Klubová témata v tomto roce

Září – Leden: Co mě jako mámu zahlcuje, a jak s tím pracovat

V prvních pěti měsících se zaměřímena témata a oblasti, se kterými se jako mámy setkáváme každý den, a které tak často vedou k pocitu zahlcení a vlastní nespokojenosti. 

Únor – Červen: Sama sebou ve svém doma

V druhém tématickém celku se budeme více soustředit na to, jak nás ovlivňuje prostor okolo nás. V jednotlivých měsících se tak budeme soustředit na 5 konkrétních oblastí našich domovů. S každou z těchto oblastí budeme pracovat na úrovni třídění, organizace, návyků i krásy. 

Září 2022: Nové začátky bez pocitu zahlcení

Jak se po létě vrátit zpět do příjemného rytmu a zároveň se nenechat svázat neustálými povinnostmi. Na to se zaměříme v září. 

Říjen 2022: Jídlo a vše kolem něj

Co mám vařit a hlavně kdy? Jak si zorganizovat a zjednodušit přípravu jídla i jeho ukládání. To bude téma měsíce října. 

 

Listopad 2022: Každodenní život bez chaosu

Každodenní život, a ten s dětmi zvlášť přináší chaos. To ale neznamená, že musíme žít v každodenním chaosu.

Prosinec 2022: Vánoční přípravy v běžném denním rytmu

Naučíme tě, jak zvládnout (nejen) vánoční přípravy spolu s každodenními povinnostmi. 

Leden 2023: Jak nenechat zahltit

Nový rok je skvělou příležitostí k tomu, jak se zbavit všeho, co tě zahlcuje a stresuje. 

Únor 2023: Koupelna

Často nejmenší, ale o nic méně důležitá součást našich domovů. Pojď z té své vytvořit své malé soukromé lázně. 

Březen 2023: Kuchyně

Srdce domova nebo také každodenní zdroj stresu. Pojď si vybrat a začni si užívat to první každý den.

 

Duben 2023: Pracovna

Pracovat každý den v prostředí, kde na tebe vše (doslova) padá? To opravdu nechceš. Dej místu, kde tvoříš a pracuješ řád i šmrnc.

Květen 2023: Šatna a úložné prostory

Jsou skříně tvou 13. komnatou? Pojď ji konečně otevřít, ať si můžeš užívat pocit z uklizeného domova i tam, kde to není vidět na první pohled. 

Červen 2023: Dětský pokoj

Červen je skvělý čas rozloučit se se školním rokem, ale také věcmi, které tvé děti každý den zahlcují. 

Uvnitř Klubu už teď najdeš desítky videí na další témata jako jsou třeba: Rytmus dne, plánování, třídění věcí a jejich organizace, balení na cesty a další.

“Klub je pro mě velkou inspirací a povzbuzením se zamyslet do větší hloubky nad tím, jak funguje naše domácnost, jak to vyhovuje právě mně, co se mi líbí. Témata jsou velmi precizně propracovaná. Nechybí tu ani takový krásný rozměr ženskosti a moc se mi líbí vaše laskavé vedení. Děkuji“

Bonusy k ročnímu členství v Klubu

Bonus #1

On-line kurz

Vánoce v Klidu

Jsou pro tebe Vánoce každý rok zdrojem stresu? Od teď už nemusí. V kurzu tě provedeme od prvních vánočních příprav až k Novému roku. Díky kurzu  získáš vánoční „know-how“, se kterým budou (nejen) letošní vánoční přípravy v klidu a bez stresu.

 

Bonus #2

On-line kurz

Připravena na září

V kurzu tě krok za krokem provedeme od prvních příprav až k prvním zářijovým dním.

Díky kurzu získáš jistotu, sebedůvěru i nadhled. Budeš vědět, co je dobré mít ještě před začátkem školního roku připravené a co s klidem můžeš odložit na později nebo vůbec neřešit

 

 

Nejčastější otázky

Co znamená členství v Klubu?

  Členstvím v Klubu získáš přístup k veškerému klubovému obsahu uvnitř členské sekce, a také do FB skupiny Klubu. Každý měsíc budeš dostávat novinky o všem, co se uvnitř Klubu děje. Zároveň máš každý měsíc možnost připojit se na on-line Klubový piknik, který probíhá na platformě ZOOM. V případě ročního členství získáváš také přístupy k bonusovým kurzům. 

Jak se dostanu k obsahu Klubu?

Po zaplacení tvé objednávky ti na e-mail pošleme přístupové údaje do členské sekce a také do FB skupiny Klubu. Stačí se tedy pouze přihlásit a můžeš se pustit do akce a skvělých změn! 

Musím být někde on-line v daný čas?

Nemusíš. Záznamy všech videí a živých vysílání najdeš uložené ve své členské sekci, takže se ke všemu můžeš vrátit, až budeš mít čas a chuť. Pouze z Klubového pikniku neukládáme žádný záznam, abychom zachovaly prostředí důvěry. 

Co když to nebudu stíhat?

Na začátku můžeš mít pocit, že je obsahu v Klubu hodně. Proto je skvělé připojit se rovnou do FB skupiny Klubu, kde tě každý měsíc provázíme prostřednictvím přípsěvků a živých vysíllání, a kde se můžeš na cokoliv ptát. Zároveň jsme tu pro tebe na Klubovém pikniku, kde ti pomůžeme nasměrovat tvoji pozornost přesně tam, kam v tuto chvíli nejvíc potřebuješ. 

Mám přístup do Klubu i po skončení členství?

Ne, přístup k veškerému obsahu Klubu i dalším klubovým výhodám máš pouze po dobu svého aktivního členství. Své členství si ale můžeš samozřejmě po jeho ukončení znovu prodloužit. 

Jak můžu členství ukončit?

Členství skončí automaticky jeho vypršením. V případě, že po zaplacení objednávky zjistíš, že Klub není přesně to, co jsi hledala, můžeš své členství do 14 dnů ukončit. Platbu ti v tomto případě samozřejmě vrátíme zpět. Stačí, když nám napíšeš e-mail na [email protected]

Jaké jsou možnosti platby?

Členství můžeš uhradit jednorázově nebo v jednotlivých splátkách, které jsou uvedené na objednávkovém formuláři. Faktury na jendotlivé splátky ti pak automaticky přijdou v daný čas. 

Můžu členství po první splátce zrušit?

I při objednávce na splátky si objednáváš celou délku členství. Platba na splátky se tedy automaticky nerovná členství na zkoušku. Nicméně víme, že život se děje, proto se nikdy neboj nám napsat na e-mail [email protected]    Rády ti pomůžeme vyřešit tvou situaci ke vzájemné shodě a spokojenosti. 

Typy členství v Klubu Mámami

Platbu za 6 a 12 měsíců v Klubu  je možné rozložit na 2 splátky.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Členství v Klubu Mámami může být skvělý první krok na cestě za životem bez nepořádku a chaosu.  Máš otázky?

Tak nám jednoduše napiš. Rády ti na vše odpovíme a také ti upřímně řekneme, zda je v tuto chvíli Klub pro tebe. 

 

Máš otázky?

Pojď na návštěvu do naší emailové schránky. :)

Pin It on Pinterest