Online klub Mámami

On-line Klub pro ženy, které se chtějí rozloučit s chaosem a vnést do svého domova úlevu a radost. 

Jsi ve svém domově doslova zavalená věcmi a všudypřítomným nepořádkem?

Máš pocit, že pořád uklízíš, ale nikde to není vidět?

Jsi už unavená z nekonečného kolotoče domácích úkolů a povinností?

Připadáš si neschopná, protože už jsi tolikrát zkoušela vnést do svého pořádek i příjemný rytmus ale vždycky jsi to po pár dnech vzdala?

Pojď to tentokrát dotáhnout a udělat takové změny, které do tvého domova i života přinesou tu vytouženou kažodenní úlevu a radost.

Díky Klubu a naší podpoře na to nebudeš sama.

Kolotoč domácích prací?

„Co mám pořád vařit? Kam jsem to jen mohla dát? Proč je tu zas takový nepořádek?“ Ráno vstát, večer padnout únavou. Je ti to povědomé?

S příchodem dětí se z domova často stává místo plné povinností a věcí. Přichází stres, zatímco klid a pohoda mizí. Stále dokola řešíš ty stejné problémy, které ti berou čas a energii. Dá se vůbec tenhle kolotoč zastavit?

„Pojďme vrátit do tvého domova a každodenního života klid a pohodu.“

Zasloužíš si změnu

My samy jsme důkazem, že to jde. Obě jsme trojnásobné mámy, máme vytížené muže a ke své práci i spoustu dalších aktivit. Postupně jsme se ale naučily, jak vše zjednodušit tak, abychom se cítily spokojeně a neztrácely se ve víru věcí a povinností.

A naučíme to i tebe. Díky Klubu zjistíš, jaké je tajemství přehledného a jednoduchého domova, do kterého se zamiluješ. Láska totiž prochází domovem. :)

Díky Klubu Mámami se postupně krok za krokem naučíš jak:

Nastavit doma příjemný denní rytmus a řád.

Předcházet neustále vznikajícímu nepořádku a chaosu.

Efektivně a jednoduše uklízet.

Plánovat jídelníček a nákupy.

Organizovat věci ve své domácnosti.

Vědomě třídit a zbavovat se věcí, které váš domov přeplňují.

Vyzdobit a zútulnit svůj domov.

Zorganizovat sobě i dětem šatník a lépe se v něm orientovat.

Určovat priority, aby tvůj diář nepřetékal úkoly.

Plánovat svůj čas, abys stíhala domácnost, práci i to, co vás baví.

Pečovat o sebe a mít čas na relax a odpočinek.

Zvládnout přípravu pohoštění, oslav a svátků beze stresu.

Efektivně pracovat z domova.

“Cílem není, abys měla dokonale naleštěnou domácnost a oblečení srovnané do komínků. Domov musí být radost, ne stres.“

Investice na celý život

Hledáš stále dokola tipy na efektivní úklid? Nakupuješ nové organizéry a přitom jsi stále stejně zahlcená věcmi i povinnostmi? Pojď to konečně zkusit jinak a najdi skutečnou cestu ven z pocitu zahlcení. 

V Klubu se naučíš takové návyky a principy, které pro tebe budou pracovat každý den a zkvalitní tvůj život v mnoha směrech.

Navíc zjistíš, co opravdu ve svém domově  chceš a potřebuješ, a díky tomu ušetříš nejen spoustu svého času a energie, ale také peněz. 

Pro koho je Klub určený?

Klub Mámami je určen všem ženám, které si chtějí svůj domov i život zjednodušit, zorganizovat a vnést do něj příjemný rytmus a řád a především mají chuť a odhodlání jít do akce.

To je něco, co spojuje desítky žen, které uvnitř Klubu již jsou, a to navzdory tomu, že každá je jedinečná a v jiné životní situaci. Klub tak dnes tvoří mámy na plný úvazek, stejně jako ženy, které se již vrátily zpět do zaměstnání nebo tvoří své vlastní projekty.

I tobě rády pomůžeme najít vlastní cestu, jak jednotlivé oblasti domova i života uchopit tak, aby ti to maximálně vyhovovalo právě ve tvé aktuální životní situaci.

A pro koho Klub není? 

Pokud čekáš zázraky přes noc, ale vlastně nemáš čas a chuť dělat konkrétní změny a kroky, pak ti Klub nebude přinášet radost ani viditelné výsledky.

Jak to v klubu funguje?

Téma měsíce

Každý měsíc se zaměřujeme na jedno konkrétní téma. Každý měsíc tak můžeš udělat opravdu konkrétní a praktické kroky k jednoduchosti a radosti (nejen) doma. 

Videa a živá vysílání

Ke každému tématu, i mimo něj, točíme videa a živá vysílání, ke kterým se můžete opakovaně vracet.

Materiály ke stažení

Připravujeme  k vytisknutí praktické podklady, díky kterým budeš mít své cíle na očích a snáze jich dosahovat.

Podpora a diskuze

Uvnitř FB skupiny jsme tu pro tebe celý rok jako podpora. Můžeš se nás ptát na cokoliv během živých vysílání nebo v diskusích pod příspěvky.  

Organizační okénka

Pravidelně vyhlašujeme oblíbené organizační okénko. Do okénka můžeše vždy přidat fotografie míst, která bys zorganizovat, a my ti pomůžeme najít nová řešení.

Praktické tipy

Žádná nudná teorie! Finty, triky a nápady máme v malíčku a ukážeme ti, jak je zavést do svého domova a života právě teď.

Výzvy

V rámci měsíčních témat se můžeš těšit také na akční výzvy, které tě budou motivovat ke změnám a jednotlivým krokům. 

Klubový piknik

Každý měsíc se potkáváme na Klubovém pikniku, kde máš jedinečnou příležitost potkat se živě s námi is dalšími ženami z Klubu, a kde se můžeš ptát a sdílet své postřehy. Piknik probíhá na platformě ZOOM.

Speciály

Obdobím, jak jsou třeba Vánoce, věnujeme zvláštní pozornost. Díky tomu se na ně můžeš v klidu připravit, a vyhnout se tak spěchu a stresu.

“Změny pocítíš i sama na sobě, protože budete víc v klidu a pohodě. A to ocení i zbytek rodiny.“

Chceme znát tvůj příběh

Osobní přístup je pro nás důležitý. Zajímá nás, jaké problémy ohledně fungování tvé domácnosti zrovna řešíš. Proto je důležité, abyste se v Klubu cítila dobře a my měly tvoji  důvěru.

Máme radost, že v Klubu panuje pohodová atmosféra a je v něm prostor pro diskuzi a vzájemnou podporu. Díky Klubu navíc uvidíš že v tom nejsi sama. Budeš překvapená, kolik žen řeší stejné problémy jako ty.

Co se ženám na Klubu Mámami líbí?

„V prvé řadě bych chtěla moc poděkovat za vaši skvělou práci. I když se držím stále spíše vzadu, moc mě váš přístup a vedení inspiruje, pomáhá mi se posouvat a nevzdávat.“

Marie

„Je mi u vás v Klubu moc dobře. Beru to jako příjemný večer s kamarádkami, které poradí, ale nesoudí. Moc věcí jsem se od vás naučila a doufám, že ještě naučím.“

Jana

„Váš Klub je skvělý a moc mi pomáhá ve zmírnění chaosu v našem domě. Náš dům se pomalu mění v útulné místo pro naši celou rodinu. Ale ještě mám velké mezery a těším se, co nového se ještě naučím.“

Jana

„Opravdu mě baví, jakým způsobem k věcem přistupujete… nikdy bych třeba nevěřila, že si budu užívat třeba “úklid hotspotu” :) Moc děkuji za vše, co děláte!“

Petra

Klub je pro mě velkou inspirací a povzbuzením se zamyslet do větší hloubky nad tím, jak funguje naše domácnost, jak to vyhovuje právě mně, co se mi líbí…. Témata jsou velmi precizně propracovaná. Nechybí tu ani takový krásný rozměr ženskosti. Moc se mi líbí vaše laskavé vedení a jak vždy osobně zareagujete na komentáře. Děkuji😊

členka Klubu Mámami

Díky klubu (i knize) a pod vaším vedením jsem se na náš domov podívala opravdu z nadhledu. Mohla jsem tak vylepšit místo, kde žijeme a taky si začít dělat čas na sebe, snažím se upevňovat různé návyky ať už uklízecí nebo právě v péči o sebe. Učím se hledat krásu v maličkostech kolem sebe. Díky za Vaši inspiraci!

Daniela

Díky vám jsem začala přemýšlet o organizaci domova jinak, než doteď. Zažívám spoustu aha momentů a taky mě to baví a mám chuť se učit a měnit zaběhnuté návyky. Je skvělé, že se inspirujeme a podporujeme navzájem. Dělá mi to radost a ta se šíří dál.

Marie

Jste holky super a i když ne vždy všechno stihnu, díky členství v klubu se mi daří postupně zjednodušovat a vytvářet fungující domov a místo, kde se mi dobře žije s dětmi a mým mužem i místo, kde se dobře pracuje, tvoří a odpočívá❤ Dokonce se i muž naučil lépe organizovat věci a společně máme v plánu malé změny v kuchyni a koupelně.Děkuji moooc, děláte to s láskou a je moc milé být součástí klubu.

Zdeňka

Na této stránce si můžete poslechnout rozhovory se ženami, které jsou v Klubu s námi.

Jaká témata najdeš v Klubu?

Uvnitř Klubu už teď najdeš desítky videí na další témata jako jsou např. :

Rytmus dne

Plánování

Ttřídění věcí a jejich organizace

Oslavy 

Můj šatník

Balení na cesty

a mnoho dalších

 

“Klub je pro mě velkou inspirací a povzbuzením se zamyslet do větší hloubky nad tím, jak funguje naše domácnost, jak to vyhovuje právě mně, co se mi líbí. Témata jsou velmi precizně propracovaná. Nechybí tu ani takový krásný rozměr ženskosti a moc se mi líbí vaše laskavé vedení. Děkuji“

Už v únoru 2023 startuje v rámci Klubu nový program

NEZAHLCENÁ VE SVÉM DOMA.

Nenech si tuhle příležitost ujít a přidej se ještě dnes. 

# únor 

Koupelna, která mě nabíjí energií

Stále špinavé umyvadlo, nepřehledná změť kosmetiky, čisticích prostředků a věčně mokré ručníky. Je tohle každodenní realita ve tvé koupelně? 

Pojď to změnit. 

Vytvoř ze své koupelny malé lázně, ve kterých budeš moci čerpat energii nejen na začátku i na konci každého dne, ale i po každém návratu domů. 

 

# březen

Ložnice, ve které můžu nabírat síly

Poházené svršky na posteli, krabice s oblečením po dětech a v rohu cvičicí stroj?

Připomíná i tvoje ložnice částečně šatnu, odkladiště a tělocvičnu v jednom?

Pojď vrátit do své ložnice klid a odpočinek. 

Proměň prostor, kde spíš v místo, ve kterém čerpáš nové síly a šatní skříň v místo, které podtrhuje tvoji osobnost a jedinečnost. 

 

# duben

Obývací pokoj, který podporuje mé vize a sny

Hromady časopisů, nepřehledná knihovna, pracovní stůl plný papírů a dokumentů a hračky, kam se podíváš?

Nenech svoji kreativitu, vize a sny zasypat v chaosu a nepořádku. 

Pojď ze svého obývacího pokoje vytvořit smysluplný a multifunkční prostor, ve kterém se všechny tvé sny začnou měnit v realitu. 

# květen

Kuchyň, která odráží můj naplněný život

Věčně zaskládaná kuchyňská linka, přetékající dřez a spíž plná potravin, o kterých jsi dávno ztratila přehled? 

Zkroť kuchyňský chaos a začni konečně naplno žít!

Pojď proměnit svoji kuchyni v místo, ve kterém můžeš s vášní a nadšením vařit, jíst, povídat, sdílet i milovat. 

# červen

Dětský pokoj, ve kterém je radost růst

Podlaha zaskládaná hračkami, stůl plný papírů a odstřižků a věčné hádky, kdo to tady bude uklízet? 

Pomoz svým dětem vytvořit z dětského pokoje jejich pevné útočiště. 

Nastav společně s dětmi hranice věcem, díky kterým můžou naplno využít svůj potenciál a nechat své sny a touhy vyletět až ke hvězdám. 

# červenec Tvůj prostor

Pojď oslavovat, odpočívat a užívat si své nové milované DOMA. 

Tohle je tvůj měsíc. Měsíc, ve kterém můžeš v klidu dotáhnout všechny své projekty, vrátit se k návykům, které potřebuješ upevnit nebo si jen v klidu nechat doznít a oslavit všechny skvělé změny, které jsi během posledních pár měsíců zvládla.

To vše uvnitř podporující komunity žen, které tuhle dobrodružnou cestu ušly s tebou a samozřejmě s naší podporou. Oslavuj a raduj se a užívej si své DOMA.

Krok za krokem od zahlcení k vlastní spokojenosti

Nezahlcená a (sebe)vědomá ve svém doma není organizační kurz, který ti pomůže zbavit se nepořádku, ale ucelený program, ve kterém postupně, díky jedinečnému systému na sebe navazujících kroků, proměníš místo, kde bydlíš, ve své vlastní DOMA. 

Získáš zcela nové dovednosti a návyky, které postupně vneseš do všech oblastí svého domova. To vše přirozeně, v rámci svého každodenního života. 

Klub Mámami je pro mě především otevřeným srdcem a náručí jeho tvůrkyň. Je pro mě takovým „velkým“ Doma, do kterého chodím čerpat pro své „malé“ doma. Není pro mě jen tak nějakým klubem, nebo knihovnou inspirací a informací. Je pro mě živým a živoucím prostorem, ve kterém se cítím plně vítaná a přijímaná tak, jak jsem a kde právě stojím.

Na klubu oceňuji kromě naprosto skvělých témat, tipů, inspirací, informací i výzev k akci, především stálou a laskavou energii, se kterou je tvořený. Každý maličký detail, ze kterého dýchá láska a péče. Pomáhá mi na mnoha úrovních. Naučil mě, že zamilovat se do svého domova je krokem, který může vést k hlubšímu zamilování se do svého života. Není instantním návodem, který vyprchá stejně rychle jako bublinky ze šampaňského, je klidnou silou, s níž krok za krokem můžeme tvořit zázračné změny v našem každodenním bytí.

A jak já ráda říkám, pro mě je láskyplnou terapií, místem kam se chodím uklidňovat, že i ty nejnepatrnější činy v našich životech mohou mít velkou hodnotu a přínos. Děkuji a dodnes stále žasnu nad tím, že takové místo existuje. Nejen, že je klub skvělý, je stále lepší a lepší.

Kristy Lara Vágnerová

Bonusy k ročnímu členství v Klubu

Bonus #1

On-line kurz

Vánoce v Klidu

Jsou pro tebe Vánoce každý rok zdrojem stresu? Od teď už nemusí. V kurzu tě provedeme od prvních vánočních příprav až k Novému roku. Díky kurzu  získáš vánoční „know-how“, se kterým budou (nejen) letošní vánoční přípravy v klidu a bez stresu.

 

Bonus #2

On-line kurz

Připravena na září

V kurzu tě krok za krokem provedeme od prvních příprav až k prvním zářijovým dním.

Díky kurzu získáš jistotu, sebedůvěru i nadhled. Budeš vědět, co je dobré mít ještě před začátkem školního roku připravené a co s klidem můžeš odložit na později nebo vůbec neřešit

 

 

Nejčastější otázky

Co znamená členství v Klubu?

  Členstvím v Klubu získáš přístup k veškerému klubovému obsahu uvnitř členské sekce, a také do FB skupiny Klubu. Každý měsíc budeš dostávat novinky o všem, co se uvnitř Klubu děje. Zároveň máš každý měsíc možnost připojit se na on-line Klubový piknik, který probíhá na platformě ZOOM. V případě ročního členství získáváš také přístupy k bonusovým kurzům. 

Jak se dostanu k obsahu Klubu?

Po zaplacení tvé objednávky ti na e-mail pošleme přístupové údaje do členské sekce a také do FB skupiny Klubu. Stačí se tedy pouze přihlásit a můžeš se pustit do akce a skvělých změn! 

Musím být někde on-line v daný čas?

Nemusíš. Záznamy všech videí a živých vysílání najdeš uložené ve své členské sekci, takže se ke všemu můžeš vrátit, až budeš mít čas a chuť. Pouze z Klubového pikniku neukládáme žádný záznam, abychom zachovaly prostředí důvěry. 

Co když to nebudu stíhat?

Na začátku můžeš mít pocit, že je obsahu v Klubu hodně. Proto je skvělé připojit se rovnou do FB skupiny Klubu, kde tě každý měsíc provázíme prostřednictvím přípsěvků a živých vysíllání, a kde se můžeš na cokoliv ptát. Zároveň jsme tu pro tebe na Klubovém pikniku, kde ti pomůžeme nasměrovat tvoji pozornost přesně tam, kam v tuto chvíli nejvíc potřebuješ. 

Mám přístup do Klubu i po skončení členství?

Ne, přístup k veškerému obsahu Klubu i dalším klubovým výhodám máš pouze po dobu svého aktivního členství. Své členství si ale můžeš samozřejmě po jeho ukončení znovu prodloužit. 

Jak můžu členství ukončit?

Členství skončí automaticky jeho vypršením. V případě, že po zaplacení objednávky zjistíš, že Klub není přesně to, co jsi hledala, můžeš své členství do 14 dnů ukončit. Platbu ti v tomto případě samozřejmě vrátíme zpět. Stačí, když nám napíšeš e-mail na [email protected]

Jaké jsou možnosti platby?

Členství můžeš uhradit jednorázově nebo v jednotlivých splátkách, které jsou uvedené na objednávkovém formuláři. Faktury na jendotlivé splátky ti pak automaticky přijdou v daný čas. 

Můžu členství po první splátce zrušit?

I při objednávce na splátky si objednáváš celou délku členství. Platba na splátky se tedy automaticky nerovná členství na zkoušku. Nicméně víme, že život se děje, proto se nikdy neboj nám napsat na e-mail [email protected]    Rády ti pomůžeme vyřešit tvou situaci ke vzájemné shodě a spokojenosti. 

Typy členství v Klubu Mámami

Platbu za 6 měsíců v Klubu je možné rozložit do 2 splátek. 

Platbu za 12 měsíců v Klubu je možné rozdělit na 2 nebo 3 splátky. 

Platbu je možné provést převodem z účtu

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Členství v Klubu Mámami může být skvělý první krok na cestě za životem bez nepořádku a chaosu.  Máš otázky?

Tak nám jednoduše napiš. Rády ti na vše odpovíme a také ti upřímně řekneme, zda je v tuto chvíli Klub pro tebe. 

 

Máš otázky?

Pojď na návštěvu do naší emailové schránky. :)

Pin It on Pinterest