Online klub Mámami

Chceš být sebevědomá, odvážná

a úspěšná ve svém životě?

Cesta k tomu začíná ve tvém každodenním životě doma.

S naším osobním vedením se postupně během několika měsíců zbavíš přebytečných věcí, které tě akorát brzdí ve tvém dalším růstu. Následně vneseš do svého každodenního života doma systém a dokonale propojenou síť podporujících návyků,  díky kterým se začneš cítit doslova jako královna svého domova.

To vše díky jedinečnému a propracovanému systému praktických kroků a mindsetu, díky kterému tvé výsledky budou skutečně trvalé.

Tento systém jsme si ověřily ve svém každodenním životě i u stovek žen, které prošly naším Klubem.

 

Přidej se k nim i ty a začni si tvořit každodenní realitu, kterou skutečně chceš žít.

Tvoje dnešní každodennost určuje to, kým se staneš zítra.

6 hlavních důvodů

proč žiješ v neustálém pocitu zahlcení,

a jak to změnit.

Nedokážeš se rozhodovat, jaké věci a činnosti vlastně ve svém životě chceš mít…Rozhodování je dovednost, kterou se potřebuješ učit a trénovat, a k tomu potřebuješ také dostatečně motivující a podporující prostředí, kterým Klub bezpochyby je. 

Neumíš říkat NE, ani věcem ani lidem…Potřebuješ se naučit říkat „NE“, abys mohla říkat „ANO“.  Toto je zásadní bod, který ženám v Klubu mění život. A to zdaleka nejen doma.

Neustále zkoušíš nové metody a vychytávky, sleduješ, co funguje někomu jinému…Ať už řešíš uspořádání věcí, plánování jídla nebo efektivní úklid, potřebuješ v první řadě znát své PROČ a potom pro něj vytvořit své JAK. V Klubu nedostaneš instantní návody, ale pomůžeme ti najít tvé PROČ i JAK, které bude plně vyhovovat tvé jedinečnosti a aktuálním potřebám. 

Pořád čekáš na ideální podmínky. Až děti vyrostou, až bude víc času a peněz…S poodobnou iluzí můžeš čekat celý život. Nebo můžeš vzít karty, které máš a už dnes udělat první krok. Za rok v Klubu si budeš děkovat, že jsi tohle rozhodnutí udělala. A mimo jiné zjistíš, že máš více času, energie i peněz.  

Žiješ v přesvědčení, že všechno sama uděláš nejlépe….V podstatě tak žiješ v neustálém tlaku a kontrole, které ti ale přináší jen další stres a zahlcení. Po několika měsících v Klubu ženy začínají zářit spokojeností, jsou více odpočaté a mají mnohem více radosti v životě. Víš proč? Protože tlak a kontrolu vymění za jemné vedení. V první řadě sebe sama.

Dáváš příliš velkou hodnotu věcem, a příliš malou hodnotu sama sobě a činnostem, které každý den děláš….Tvůj domov i kažodenní život je odrazem tvé vlastní sebehodnoty. Přidej se do Klubu a začni svoji sebehodnotu posilovat vědomě tak, aby tvůj domov i život odrážel to, co chceš každý den vidět i žít. 

4 pilíře, na kterých z domácnosti vytvoříš domov,

který tě bude podporovat v životě, po jakém toužíš

K tomu, aby tvůj domov každý den pracoval pro tebe, musíš nejdříve vybudovat pevné základy,

na kterých můžeš stavět a kdykoliv měnit systém tvého každodenního života tak, jak potřebuješ.

V Klubu ti ukážeme, jak na to.

Umění rozhodnout se

K tomu, aby ses mohla zbavit nepořádku, se potřebuješ naučit umění rozhodovat se o tom, jakými věcmi se chceš obklopovat, s jakými se naopak rozloučíš, ale také co s věcmi, které již nechceš či nepotřebuješ.

Toto rozhodování může být stresující a zahlcující, pokud jsi na něj sama a vlastně nevíš, kde a jak začít.

Součástí každého měsíce tak bude právě skvělý a praktický trénink, díky kterému se umění rozhodovat se postupně naučíš.

Systém, který tě podporuje 

Uspořádat si věci nejen prakticky, ale také krásně. To je přáním mnoha žen, ale také současným trendem. Organizace ale nespočívá zdaleka jen ve výběru úložných systémů.  Pojď se naučit o uspořádání svých věcí přemýšlet komplexně a v souvislostech. 

V programu si postupně krok za krokem uspořádáš jednotlivé místnosti svého domova na základě svých potřeb.

Osobitost a vědomá krása

Co dělá ten zdánlivě nepatrný rozdíl mezi domácností, kde se stále uklízí a organizuje a domovem, který tě podporuje, inspiruje a odráží tebe a tvou rodinu?

Pojď objevit krásu detailů a vnes do svého domova osobitost a svou jedinečnost tak, abys z nich znovu každý den mohla čerpat energii ke všem svým činnostem a projektům.

Návyky a rituály

Motáš se v začarovaném kruhu třídění věcí, jejich uspořádání a nově vzniklého chaosu? Pak ti zcela jistě chybí pevné návyky, kterých se můžeš držet.

Vybudovat návyky ale není otázkou pár dní. Návyky, které tě podrží vyžadují čas, ale také pochopení vlastních potřeb, nastavení, ale třeba také aktuální životní situace.

Vybuduj si uvnitř Klubu postupně celou síť vzájemně propojených návyků, které ti budou dávat smysl, a které tu budou pro tebe, nikoliv naopak.

 

To, čím ses trápila dlouhé roky, změníš s námi během několika měsíců.

Klub je naprosto unikátní program, který tady v ČR nemá obdoby.

Není to úklidový kurz, ale naprosto jedinečný systém praktických tipů a návodů, které Ti nejen zjednoduší, ale úplně promění

tvůj každodenní život. 

Jak to v klubu funguje?

Téma měsíce

Každý měsíc se zaměřujeme na jedno konkrétní téma. Každý měsíc tak můžeš udělat opravdu konkrétní a praktické kroky k jednoduchosti a radosti (nejen) doma. 

Videa a živá vysílání

Ke každému tématu, i mimo něj, točíme videa a živá vysílání, ke kterým se můžete opakovaně vracet.

Materiály ke stažení

Připravujeme  k vytisknutí praktické podklady, díky kterým budeš mít své cíle na očích a snáze jich dosahovat.

Podpora a diskuze

Uvnitř FB skupiny jsme tu pro tebe celý rok jako podpora. Můžeš se nás ptát na cokoliv během živých vysílání nebo v diskusích pod příspěvky.  

Organizační okénka

Pravidelně vyhlašujeme oblíbené organizační okénko. Do okénka můžeše vždy přidat fotografie míst, která bys zorganizovat, a my ti pomůžeme najít nová řešení.

Akční výzvy a tréninky

Každý měsíc probíhá v rámci tématu měsíce 1 akční video trénink a 1 týdenní výzva, které tě budou motivovat ke změnám a jednotlivým akčním krokům. 

Do klubu před dvěma lety jsem se přihlásila, protože jsem si neuměla zorganizovat domácnost
a spíše jsem si to dělala komplikovanější. To jsem samozřejmě viděla u své babičky a
maminky a nikdo mi nedokázal odpovědět, proč to musím dělat stejně jako ony bez ohledu na
moji rodinu, náš životní styl a potřeby.

To byl můj první impulz ke změnám. Náš domov byl sice uklizený, ale málo praktický.
Chyběly mi návyky a neuměla jsem si ohraničovat čas. Během těchto dvou let jsem udělala
velké pokroky díky laskavému vedení Markét, Míši a samozřejmě žen v klubu.

Co mi klub dal? Spousta AHA momentů a hlavně, že si vědomě tvořím domov pro sebe a
svoji rodinu. Stále se učím si dávat priority během dne a snažím se být k sobě laskavá.

Radka L.

Na klubu oceňuji kromě naprosto skvělých témat, tipů, inspirací, informací i výzev k akci, především stálou a laskavou energii, se kterou je tvořený.

Každý maličký detail, ze kterého dýchá láska a péče. Pomáhá mi na mnoha úrovních. Naučil mě, že zamilovat se do svého domova je krokem, který může vést k hlubšímu zamilování se do svého života. Není instantním návodem, který vyprchá stejně rychle jako bublinky ze šampaňského, je klidnou silou, s níž krok za krokem můžeme tvořit zázračné změny v našem každodenním bytí.

Kristýna Lara

Co se ženám na Klubu Mámami líbí?

Naše recenzce jsou ověřené. V rámci členství posíláme ženám dotazníky, kde mohou recenzi vyplnit a na základě jejich svolení recenze zveřejňujeme. 

„V prvé řadě bych chtěla moc poděkovat za vaši skvělou práci. I když se držím stále spíše vzadu, moc mě váš přístup a vedení inspiruje, pomáhá mi se posouvat a nevzdávat.“

Marie

„Je mi u vás v Klubu moc dobře. Beru to jako příjemný večer s kamarádkami, které poradí, ale nesoudí. Moc věcí jsem se od vás naučila a doufám, že ještě naučím.“

Jana

„Váš Klub je skvělý a moc mi pomáhá ve zmírnění chaosu v našem domě. Náš dům se pomalu mění v útulné místo pro naši celou rodinu. Ale ještě mám velké mezery a těším se, co nového se ještě naučím.“

Jana

„Opravdu mě baví, jakým způsobem k věcem přistupujete… nikdy bych třeba nevěřila, že si budu užívat třeba “úklid hotspotu” :) Moc děkuji za vše, co děláte!“

Petra

Klub je pro mě velkou inspirací a povzbuzením se zamyslet do větší hloubky nad tím, jak funguje naše domácnost, jak to vyhovuje právě mně, co se mi líbí…. Témata jsou velmi precizně propracovaná. Nechybí tu ani takový krásný rozměr ženskosti. Moc se mi líbí vaše laskavé vedení a jak vždy osobně zareagujete na komentáře. Děkuji😊

členka Klubu Mámami

Díky klubu (i knize) a pod vaším vedením jsem se na náš domov podívala opravdu z nadhledu. Mohla jsem tak vylepšit místo, kde žijeme a taky si začít dělat čas na sebe, snažím se upevňovat různé návyky ať už uklízecí nebo právě v péči o sebe. Učím se hledat krásu v maličkostech kolem sebe. Díky za Vaši inspiraci!

Daniela

Díky vám jsem začala přemýšlet o organizaci domova jinak, než doteď. Zažívám spoustu aha momentů a taky mě to baví a mám chuť se učit a měnit zaběhnuté návyky. Je skvělé, že se inspirujeme a podporujeme navzájem. Dělá mi to radost a ta se šíří dál.

Marie

Jste holky super a i když ne vždy všechno stihnu, díky členství v klubu se mi daří postupně zjednodušovat a vytvářet fungující domov a místo, kde se mi dobře žije s dětmi a mým mužem i místo, kde se dobře pracuje, tvoří a odpočívá❤ Dokonce se i muž naučil lépe organizovat věci a společně máme v plánu malé změny v kuchyni a koupelně.Děkuji moooc, děláte to s láskou a je moc milé být součástí klubu.

Zdeňka

Součástí Klubu je: 

 • 3/12/36 měsíců přístup do členské sekce programu
 • podporující komunita uvnitř FB skupiny
 • více než 200 videí na jednotlivá témata v hodnotě 80 000,-Kč
 • pracovní listy a workbooky v hodnotě 20 000,-Kč
 • pravidelná živá vysílání a tréninky
 • Balíček akčních výzev v hodnotě 5 700,-Kč 
 • Trénink Dej sbohem nepořádku v hodnotě 890,-Kč 
 • Kurz Zbav se nepořádku v dětském pokoji v hodnotě 2 900,-Kč
 • Kurz 4 kroky ke kuchyni, kterou budeš milovat v hodnotě 1 800,-Kč 

V roční a tříleté variantě členství získáš také novou verzi kurzů:

Připravena na září v hodnotě 5 900,-Kč

Vánoce v klidu 8 900,-Kč

 

Jak bude uvnitř Klubu probíhat?

 • Ihned po zaplacení objednávky získáš přístup do knihovny Klubu s 200+ videi
 • Ihned po zaplacení získáš také přístup do FB skupiny
 • K videím jsou pro tebe připravené také pracovní listy a workbooky.  
 • Ve FB skupině se můžeš ptát na otázky k jednotlivým tématům, na která budeme odpovídat prostřednictvím diskusí nebo živého vysílání uvnitř FB skupiny.
 • Každý měsíc se můžeš těšit na tzv. tréninky, které tě pozvou ihned do akce a změn. 
 • V každém tématu si budeš moci zvolit své tempo dle aktuálních potřeb a životní situace.

 

 

 

Víme, že rozhodnutí vstoupit do Klubu je velký krok odvahy.

I proto u nás máš 100 % garanci vrácení peněz do 14 dnů

a nákupu bez rizika.

Dnes tak můžeš udělat objednávku, zaplatit a terpve až se v Klubu rozhlédneš a projdeš si členskou sekci a materiály, rozhodneš se, zda je Klub ta pravá cesta pro tebe.

Klub je prostě návykový.. baví mě, že když potřebuju s něčím pomoct, poradit, mám kam sáhnout, kde se zeptat a pak mám odrazový můstek k akci – ne recept, jak to udělat správně, ale jak to vyhovuje mně. Baví mě Vaše péče, nasazení, ochota pomoct a poradit, když si člověk neví rady nebo moožná i ví, jen to potřebuje slyšet i z druhé strany. Baví mě ta naše komunita v Klubu, že nechodím do cizího prostředí, ale vlastně mezi kamarádky. 

Draha Veverková

Klub je pro mě inspirativním místem, kam chodím čerpat, nakopnout se i odpočinout. Nacházím tady nové podněty k zamyšlení a podněty vidět a dělat věci jinak. Krásný je i milý a osobní přístup Markét a Míši.

Jitka Farkašová

V Klubu najdeš tato témata a spoustu dalších 

Jaro doma

Jaro je skvělá příležitost projít si místnost po místnosti svůj domov a podívat se na něj z nadhledu. Udělejte si spolu s námi udělat právě takovou prohlídku vlastního DOMA. 

 Můj milovaný šatník

Jak a podle čeho sestavit svůj milovaný šatník. Jak mít šatník, který vydrží. Organizace šatníku, která bude vyhovovat vám a vašemu domovu. 

Můj rytmus dne

Co ovlivňuje rytmus každého dne? Jaké jsou 2 důležité otázky na každý den nebo jak náš domov ovlivňuje to, co jak se ve svých dnech cítíme? 

Balení na cesty

Na co myslet a co nezapomenout před odejzdem na výlet a dovolenou. Jak balit jednoduše, rychle a efektivně. Jak plánovat a balit jídlo na cesty.

Spokojená ve svém doma

Jak si nastavit v novém roce svoji příjemnou rutinu. Jak si vytřídit a zorganizovat svůj šatník i poličku v koupelně. Jak si uspořádat a vyladit svůj pracovní koutek/koutek pro sebe.

Každodenní péče o domov

Jak na každodenní udržení pořádku. Jak si nastavit systém a organizaci v péči o prádlo. Jak pracovat se svým prostorem, aby mi byl pomocí v každodenním životě.

Organizace kuchyně I

Akční plán organizace vaší kuchyně, základní úložné kuchyňské systémy, na co myslet, než začnete s organizací kuchyně, nejčastější chyby při organizaci kuchyně. 

Organizace Kuchyně II

Krok za krokem organizací jednotlivých kuchyňských zón. Tři oříšky každé kuchyně, 2 kritická místa v kuchyni, jak udržet nastavený systém déle než týden. 

Dětský pokoj

Nejčastější problémy v dětském pokoji. Co potřebuje každý dětský pokoj. V čem můžeme jako rodiče dětem pomoci. Krok za krokem tříděním a organizací 4 oblastmi dětského pokoje. 

 Plánování

Proč je plánování při tvoření domova tak důležité. Jak pracovat s ročním, měsíčním, týdenním i každodenním plánováním tak, aby vám plánování zjednodušilo váš každodenní život (nejen) doma. 

Jak se zbavit nepořádku a zahlcení

Co je to nepořádek, proč vzniká a jak s ním pracovat. Co všechno potřebujete vědět, než se začnete zbavovat nepořádku a jaké jsou nejlepší metody boje s nepořádkem. 

Organizace věcí

Co vám do života přinese dobrá organizace. Principy organizace. Jak najít svůj styl organizace. Jak poznat, jaký jsem organizační typ. Úložné systémy pro každý domov. 

Podzimní ladění a úklid

Třídění a odlehčení úložných prostorů. Předvánoční úklid v klidu a v pohodě
Podzimní a předvánoční atmosféra a ladění našeho domova

Vánoční přípravy

Plánování a organizace vánočních příprav. Organiazce vánočních potřeb a dekorací, stolování, balení, organizace vánočních svátků. 

Témata z roku 2020

Rutiny a návyky v každodennním životě. Život s dětmi. Dekorace a útulná atmosféra. Jak na sezónní šatník. Balkon a zahrada. 

“Klub je pro mě velkou inspirací a povzbuzením se zamyslet do větší hloubky nad tím, jak funguje naše domácnost, jak to vyhovuje právě mně, co se mi líbí. Témata jsou velmi precizně propracovaná. Nechybí tu ani takový krásný rozměr ženskosti a moc se mi líbí vaše laskavé vedení. Děkuji“

Co znamená členství v Klubu?

Členstvím v Klubu získáš přístup k veškerému klubovému obsahu uvnitř členské sekce, a také do speciální FB skupiny.

 

Jak se dostanu k obsahu Klubu?

Po zaplacení tvé objednávky ti na e-mail pošleme přístupové údaje do členské sekce a také do FB skupiny Klubu. Stačí se tedy pouze přihlásit a můžeš se pustit do akce a skvělých změn!

Musím být někde on-line v daný čas?

Nemusíš. Záznamy všech videí a živých vysílání najdeš uložené ve své členské sekci, takže se ke všemu můžeš vrátit, až budeš mít čas a chuť. 

Mám přístup do Klubu i po skončení členství?

Ne, přístup k veškerému obsahu Klubu i dalším klubovým výhodám máš pouze po dobu svého aktivního členství. Své členství si ale můžeš samozřejmě po jeho ukončení znovu prodloužit.

Jak můžu členství ukončit?

Členství skončí automaticky jeho vypršením. V případě, že po zaplacení objednávky zjistíš, že Klub není přesně to, co jsi hledala, můžeš své členství do 14 dnů ukončit. Platbu ti v tomto případě samozřejmě vrátíme zpět. Stačí, když nám napíšeš e-mail na [email protected].

Jaké jsou možnosti platby?

Členství můžeš uhradit jednorázově nebo v jednotlivých splátkách, které jsou uvedené na objednávkovém formuláři. Faktury na jendotlivé splátky ti pak automaticky přijdou v daný čas.

Můžu členství po první splátce zrušit?

I při objednávce na splátky si objednáváš celou délku členství. Platba na splátky se tedy automaticky nerovná členství na zkoušku. Nicméně víme, že život se děje, proto se nikdy neboj nám napsat na e-mail [email protected].    Rády ti pomůžeme vyřešit tvou situaci ke vzájemné shodě a spokojenosti.

Kdo jsou autorky Klubu Mámami?

Jsme Míša a Markét, sestry, trojnásobné mámy a mentorky žen.

Leadershipu se věnujeme více než 20 let. V rámci společného projektu Mámami provázíme ženy ke spokojenému životu více než 10 let. Našimi kurzy a prgoramy jsme provedly již tisíce žen.

Obě jsme certifikované koučky a jedinečným způsobem tak propojujeme mentoring s koučovacími technikami i naší praxí. Díky tomu ženy pod naším vedením dělají velké, ale především trvalé změny ve svém domově i v životě.

Jsme také autorky knih Zamilujte si svůj domov a Zamilujte si svou kuchyň.

Znáš nás z knih, televize, rádia, časopisů a podcastů

Brány Klubu jsou v tuto chvíli zavřené.

Zatím se ale můžeš připojit do naší bezplatné FB skupiny , kde najdeš spoustu další inspirace a budeš mít jistotu, že ti nic podstatného neuteče.

Těšíme se na tebe uvnitř! :)

Máš nějaké otázky?

Pojď na návštěvu do naší emailové schránky. :)

Pin It on Pinterest