Online klub Mámami

On-line Klub pro ženy, které se chtějí rozloučit s chaosem a vnést do svého domova úlevu a radost. 

Jste ve svém domově doslova zavalená věcmi a všudypřítomným nepořádkem?

Máte pocit, že pořád uklízíte, ale nikde to není vidět?

Jste už unavená z nekonečného kolotoče domácích úkolů a povinností?

Připadáte si neschopná, protože už jste tolikrát zkoušela vnést do svého pořádek i příjemný rytmus ale vždycky jste to po pár dnech vzdala?

Pojďte to tentokrát dotáhnout a udělat takové změny, které do vašeho domova i života přinesou tu vytouženou kažodenní úlevu a radost.

Díky Klubu a naší podpoře na to nebudete sama.

Kolotoč domácích prací?

„Co mám pořád vařit? Kam jsem to jen mohla dát? Proč je tu zas takový nepořádek?“ Ráno vstát, večer padnout únavou. Je vám to povědomé?

S příchodem dětí se z domova často stává místo plné povinností a věcí. Přichází stres, zatímco klid a pohoda mizí. Stále dokola řešíte ty stejné problémy, které ti berou čas a energii. Dá se vůbec tenhle kolotoč zastavit?

„Pojďme vrátit do vašeho domova a každodenního života klid a pohodu.“

Zasloužíte si změnu

My samy jsme důkazem, že to jde. Obě jsme trojnásobné mámy, máme vytížené muže a ke své práci i spoustu dalších aktivit. Postupně jsme se ale naučily, jak vše zjednodušit tak, abychom se cítily spokojeně a neztrácely se ve víru věcí a povinností.

A naučíme to i vás. Díky Klubu zjistíte, jaké je tajemství přehledného a jednoduchého domova, do kterého se zamilujete. Láska totiž prochází domovem. :)

Díky Klubu Mámami budete umět:

Nastavit doma příjemný denní rytmus a řád.

Předcházet neustále vznikajícímu nepořádku a chaosu.

Efektivně a jednoduše uklízet.

Plánovat jídelníček a nákupy.

Organizovat věci ve své domácnosti.

Vědomě třídit a zbavovat se věcí, které váš domov přeplňují.

Vyzdobit a zútulnit svůj domov.

Zorganizovat sobě i dětem šatník a lépe se v něm orientovat.

Určovat priority, aby tvůj diář nepřetékal úkoly.

Plánovat svůj čas, abys stíhala domácnost, práci i to, co vás baví.

Pečovat o sebe a mít čas na relax a odpočinek.

Zvládnout přípravu pohoštění, oslav a svátků beze stresu.

Efektivně pracovat z domova.

“Cílem není, abyste měla dokonale naleštěnou domácnost a oblečení srovnané do komínků. Domov musí být radost, ne stres.“

Investice na celý život

Jsme přesvědčené, že se vám čas i energie, které do Klubu vložíš, několikanásobně vrátí. Návyky a principy, které si osvojíte, pro vás budou pracovat každý den a zkvalitní váš život v mnoha směrech.

Navíc jde o perfektní praktický základ, který můžete předat svým dětem, a ušetřit jim tak v budoucnu hodně starostí. A to je k nezaplacení. :)

Pro koho je Klub určený?

Klub Mámami není jen pro mámy na mateřské. Je určen všem ženám, které si chtějí svůj domov i život zjednodušit, zorganizovat a vnést do něj příjemný rytmus a řad. Ať čekáte na příchod miminka, právě jste se přestěhovala nebo se po letech doma vracíte zpět do zaměstnání.

Pomůžeme vám najít vlastní cestu, jak jednotlivé oblasti domova i života uchopit tak, aby vám to maximálně vyhovovalo.

Jak to v klubu funguje?

Téma měsíce

Každý měsíc se zaměřujeme na jedno konkrétní téma. Žádné klouzání po povrchu, ale pěkně do hloubky. Krok za krokem.

Videa a živá vysílání

Ke každému tématu, i mimo něj, točíme videa a živá vysílání, ke kterým se můžete opakovaně vracet.

Podklady ke stažení

Připravujeme vám k vytisknutí praktické podklady, díky kterým budete mít své cíle na očích a snáze jich dosahovat.

Podpora a diskuze

Radíme vám, konzultuje a probíráme s vámi vše, co vás zajímá. Příspěvky ohledně čehokoliv, co máte na srdci, ale můžete přidávat i vy sama.

Organizační okénka

Pravidelně vyhlašujeme oblíbené organizační okénko. Vy nám posíláte fotografie míst, která byste si doma přála zorganizovat, a my vám pomáháme najít nová řešení.

Praktické tipy

Žádná nudná teorie! Finty, triky a nápady máme v malíčku a ukážeme vám, jak je zavést do svého domova a života právě teď.

Výzvy

Vyhlašujeme nejrůznější výzvy, které vás motivují vrhnout se na něco, co třeba už delší dobu odkládáte.

Novinky

Sledujeme, co se ve světě organizace, plánování a interiérového designu šustne. O vše, co stojí za to, se s vámi dělíme.

Speciály

Obdobím, jak jsou třeba Vánoce, věnujeme zvláštní pozornost. Díky tomu se na ně můžete v klidu připravit, a vyhnout se tak spěchu a stresu.

“Změny pocítíte i sama na sobě, protože budete víc v klidu a pohodě. A to ocení i zbytek rodiny.“

Chceme znát váš příběh

Osobní přístup je pro nás důležitý. Zajímá nás, jaké problémy ohledně fungování vaší domácnosti zrovna řešíte. Proto je důležité, abyste se v Klubu cítila dobře a my měly vaši  důvěru.

Máme radost, že v Klubu panuje pohodová atmosféra a je v něm prostor pro diskuzi a vzájemnou podporu. Díky Klubu navíc uvidíte, že v tom nejste sama. Budete překvapená, kolik žen řeší stejné problémy jako vy.

Co se ženám na Klubu Mámami líbí?

„V prvé řadě bych chtěla moc poděkovat za vaši skvělou práci. I když se držím stále spíše vzadu, moc mě váš přístup a vedení inspiruje, pomáhá mi se posouvat a nevzdávat.“

Marie

„Je mi u vás v Klubu moc dobře. Beru to jako příjemný večer s kamarádkami, které poradí, ale nesoudí. Moc věcí jsem se od vás naučila a doufám, že ještě naučím.“

Jana

„Váš Klub je skvělý a moc mi pomáhá ve zmírnění chaosu v našem domě. Náš dům se pomalu mění v útulné místo pro naši celou rodinu. Ale ještě mám velké mezery a těším se, co nového se ještě naučím.“

Jana

„Opravdu mě baví, jakým způsobem k věcem přistupujete… nikdy bych třeba nevěřila, že si budu užívat třeba “úklid hotspotu” :) Moc děkuji za vše, co děláte!“

Petra

Klub je pro mě velkou inspirací a povzbuzením se zamyslet do větší hloubky nad tím, jak funguje naše domácnost, jak to vyhovuje právě mně, co se mi líbí…. Témata jsou velmi precizně propracovaná. Nechybí tu ani takový krásný rozměr ženskosti. Moc se mi líbí vaše laskavé vedení a jak vždy osobně zareagujete na komentáře. Děkuji😊

členka Klubu Mámami

Díky klubu (i knize) a pod vaším vedením jsem se na náš domov podívala opravdu z nadhledu. Mohla jsem tak vylepšit místo, kde žijeme a taky si začít dělat čas na sebe, snažím se upevňovat různé návyky ať už uklízecí nebo právě v péči o sebe. Učím se hledat krásu v maličkostech kolem sebe. Díky za Vaši inspiraci!

Daniela

Díky vám jsem začala přemýšlet o organizaci domova jinak, než doteď. Zažívám spoustu aha momentů a taky mě to baví a mám chuť se učit a měnit zaběhnuté návyky. Je skvělé, že se inspirujeme a podporujeme navzájem. Dělá mi to radost a ta se šíří dál.

Marie

Jste holky super a i když ne vždy všechno stihnu, díky členství v klubu se mi daří postupně zjednodušovat a vytvářet fungující domov a místo, kde se mi dobře žije s dětmi a mým mužem i místo, kde se dobře pracuje, tvoří a odpočívá❤ Dokonce se i muž naučil lépe organizovat věci a společně máme v plánu malé změny v kuchyni a koupelně.Děkuji moooc, děláte to s láskou a je moc milé být součástí klubu.

Zdeňka

Na této stránce si můžete poslechnout rozhovory se ženami, které jsou v Klubu s námi.

Jaká témata už teď v Klubu najdete?

Březen 2022: Jaro doma

Jaro je skvělá příležitost projít si místnost po místnosti svůj domov a podívat se na něj z nadhledu. Udělejte si spolu s námi udělat právě takovou prohlídku vlastního DOMA. 

Únor 2022: Můj milovaný šatník

Jak a podle čeho sestavit svůj milovaný šatník. Jak mít šatník, který vydrží. Organizace šatníku, která bude vyhovovat vám a vašemu domovu. 

Leden 2022: Můj rytmus dne

Co ovlivňuje rytmus každého dne? Jaké jsou 2 důležité otázky na každý den nebo jak náš domov ovlivňuje to, co jak se ve svých dnech cítíme? 

Listopad2021: Podzimní ladění a úklid

Třídění a odlehčení úložných prostorů. Předvánoční úklid v klidu a v pohodě
Podzimní a předvánoční atmosféra a ladění našeho domova

Prosinec 2021: Vánoční přípravy

Plánování a organizace vánočních příprav. Organiazce vánočních potřeb a dekorací, stolování, balení, organizace vánočních svátků. 

Témata z roku 2020

Rutiny a návyky v každodennním životě. Život s dětmi. Dekorace a útulná atmosféra. Jak na sezónní šatník. Balkon a zahrada. 

Červenec a srpen: Balení na cesty 

Na co myslet a co nezapomenout před odejzdem na výlet a dovolenou. Jak balit jednoduše, rychle a efektivně. Jak plánovat a balit jídlo na cesty.

Září: Spokojená ve svém doma

Jak si nastavit v novém roce svoji příjemnou rutinu. Jak si vytřídit a zorganizovat svůj šatník i poličku v koupelně. Jak si uspořádat a vyladit svůj pracovní koutek/koutek pro sebe.

Říjen: Každodenní péče o domov

Jak na každodenní udržení pořádku. Jak si nastavit systém a organizaci v péči o prádlo. Jak pracovat se svým prostorem, aby mi byl pomocí v každodenním životě.

Duben 2021 : Organizace kuchyně

Akční plán organizace vaší kuchyně, základní úložné kuchyňské systémy, na co myslet, než začnete s organizací kuchyně, nejčastější chyby při organizaci kuchyně. 

Květen 2021: Organizace Kuchyně

Krok za krokem organizací jednotlivých kuchyňských zón. Tři oříšky každé kuchyně, 2 kritická místa v kuchyni, jak udržet nastavený systém déle než týden. 

Červen 2021: Dětský pokoj

Nejčastější problémy v dětském pokoji. Co potřebuje každý dětský pokoj. V čem můžeme jako rodiče dětem pomoci. Krok za krokem tříděním a organizací 4 oblastmi dětského pokoje. 

Leden 2021: Plánování

Proč je plánování při tvoření domova tak důležité. Jak pracovat s ročním, měsíčním, týdenním i každodenním plánováním tak, aby vám plánování zjednodušilo váš každodenní život (nejen) doma. 

Únor 2021: Jak se zbavit nepořádku

Co je to nepořádek, proč vzniká a jak s ním pracovat. Co všechno potřebujete vědět, než se začnete zbavovat nepořádku a jaké jsou nejlepší metody boje s nepořádkem. 

Březen 2021: Organizace věcí

Co vám do života přinese dobrá organizace. Principy organizace. Jak najít svůj styl organizace. Jak poznat, jaký jsem organizační typ. Úložné systémy pro každý domov. 

“Klub je pro mě velkou inspirací a povzbuzením se zamyslet do větší hloubky nad tím, jak funguje naše domácnost, jak to vyhovuje právě mně, co se mi líbí. Témata jsou velmi precizně propracovaná. Nechybí tu ani takový krásný rozměr ženskosti a moc se mi líbí vaše laskavé vedení. Děkuji“

Bonusy k ročnímu členství v Klubu

Bonus #1

On-line kurz

Vánoce v Klidu

Jsou pro tebe Vánoce každý rok zdrojem stresu? Od teď už nemusí. V kurzu tě provedeme od prvních vánočních příprav až k Novému roku. Díky kurzu  získáš vánoční „know-how“, se kterým budou (nejen) letošní vánoční přípravy v klidu a bez stresu.

 

Bonus #2

On-line kurz

Připravena na září

V kurzu tě krok za krokem provedeme od prvních příprav až k prvním zářijovým dním.

Díky kurzu získáš jistotu, sebedůvěru i nadhled. Budeš vědět, co je dobré mít ještě před začátkem školního roku připravené a co s klidem můžeš odložit na později nebo vůbec neřešit

 

 

Typy členství v Klubu Mámami

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Brány Klubu jsou v tuto chvíli zavřené. 

Zatím se ale můžeš připojit do naší bezplatné FB skupiny , kde najdeš spoustu další inspirace a budeš mít jistotu, že ti nic podstatného neuteče.

Těšíme se na tebe uvnitř! :)

Máš nějaké otázky?

Pojď na návštěvu do naší emailové schránky. :)

Pin It on Pinterest