Online klub Mámami

Místo, kde váš stres z péče o domov měníme v radost

Přála byste si, aby byl váš domov zdrojem radosti a nejen nikdy nekončících domácích prací a povinností? Chtěla byste v něm nastavit pravidla, která celou péči o domácnost zjednoduší a přinesou úlevu nejen vám, ale i ostatním členům rodiny? Vítejte v našem světě! :) Organizace a plánování jsou naší vášní už přes 10 let. Vy tuhle dlouhou a nelehkou cestu ale podnikat nemusíte.

Vytvořily jsme totiž Klub Mámami – jedinečný online prostor, ve kterém s vámi sdílíme své know-how a zkušenosti. Podporujeme vás, motivujeme a dáváme tolik potřebnou zpětnou vazbu. A ještě něco umíme skvěle – nadchnout vás pro vaši cestu za jednodušším a pohodovějším životem. To, co vás v Klubu naučíme, vám totiž život skutečně změní. :)

Kolotoč domácích prací?

„Co mám pořád vařit? Kam jsem to jen mohla dát? Proč je tu zas takový nepořádek?“ Ráno vstát, večer padnout únavou. Je vám to povědomé? S příchodem dětí se z domova často stává místo plné povinností a věcí. Přichází stres, zatímco klid a pohoda mizí. Stále dokola řešíte ty stejné problémy, které vám berou čas a energii. Dá se vůbec tenhle kolotoč zastavit?

„Pojďme vrátit do vašeho domova a každodenního života klid a pohodu.“

Zasloužíte si změnu

My samy jsme důkazem, že to jde. Obě jsme trojnásobné mámy, máme vytížené muže a ke své práci i spoustu dalších aktivit. Postupně jsme se ale naučily, jak vše zjednodušit tak, abychom se cítily spokojeně a neztrácely se ve víru věcí a povinností. A naučíme to i vás. Díky Klubu zjistíte, jaké je tajemství přehledného a jednoduchého domova, do kterého se zamilujete. Láska totiž prochází domovem. :)

Díky Klubu Mámami budete umět:

Nastavit doma příjemný denní rytmus a řád.

Předcházet neustále vznikajícímu nepořádku a chaosu.

Efektivně a jednoduše uklízet.

Plánovat jídelníček a nákupy.

Organizovat věci ve své domácnosti.

Vědomě třídit a zbavovat se věcí, které váš domov přeplňují.

Vyzdobit a zútulnit svůj domov.

Zorganizovat sobě i dětem šatník a lépe se v něm orientovat.

Určovat priority, aby váš diář nepřetékal úkoly.

Plánovat svůj čas, abyste stíhala domácnost, práci i to, co vás baví.

Pečovat o sebe a mít čas na relax a odpočinek.

Zvládnout přípravu pohoštění, oslav a svátků beze stresu.

Efektivně pracovat z domova.

“Cílem není, abyste měla dokonale naleštěnou domácnost a oblečení srovnané do komínků. Domov musí být radost, ne stres.“

Investice na celý život

Jsme přesvědčené, že se vám čas i energie, které do Klubu vložíte, několikanásobně vrátí. Návyky a principy, které si osvojíte, pro vás budou pracovat každý den a zkvalitní váš život v mnoha směrech.

Navíc jde o perfektní praktický základ, který můžete předat svým dětem, a ušetřit jim tak v budoucnu hodně starostí. A to je k nezaplacení. :)

Pro koho je Klub určený?

Klub Mámami není jen pro mámy na mateřské. Je určen všem ženám, které si chtějí svůj domov i život zjednodušit a zorganizovat. Připravujete svůj domov na příchod miminka nebo jste se přestěhovala do nového?

Pomůžeme vám najít vlastní cestu, jak jednotlivé oblasti domova i života uchopit tak, aby vám to maximálně vyhovovalo.

Jak to v klubu funguje?

Téma měsíce

Každý měsíc se zaměřujeme na jedno konkrétní téma. Žádné klouzání po povrchu, ale pěkně do hloubky. Krok za krokem.

Videa a živá vysílání

Ke každému tématu, i mimo něj, točíme videa a živá vysílání, ke kterým se můžete opakovaně vracet.

Podklady ke stažení

Připravujeme vám k vytisknutí praktické podklady, díky kterým budete mít své cíle na očích a snáze jich dosahovat.

Podpora a diskuze

Radíme vám, konzultuje a probíráme s vámi vše, co vás zajímá. Příspěvky ohledně čehokoliv, co máte na srdci, ale můžete přidávat i vy sama.

Organizační okénka

Jednou za 14 dní vyhlašujeme oblíbené organizační okénko. Vy nám posíláte fotografie míst, která byste si doma přála zorganizovat, a my vám pomáháme najít nová řešení.

Praktické tipy

Žádná nudná teorie! Finty, triky a nápady máme v malíčku a ukážeme vám, jak je zavést do svého domova a života právě teď.

Výzvy

Vyhlašujeme nejrůznější výzvy, které vás motivují vrhnout se na něco, co třeba už delší dobu odkládáte.

Novinky

Sledujeme, co se ve světě organizace, plánování a interiérového designu šustne. O vše, co stojí za to, se s vámi dělíme.

Speciály

Obdobím, jak jsou třeba Vánoce, věnujeme zvláštní pozornost. Díky tomu se na ně můžete v klidu připravit, a vyhnout se tak spěchu a stresu.

“Změny pocítíte i sama na sobě, protože budete víc v klidu a pohodě. A to ocení i zbytek rodiny.“

Chceme znát váš příběh

Osobní přístup je pro nás důležitý. Zajímá nás, jaké problémy ohledně fungování vaší domácnosti zrovna řešíte. Proto je důležité, abyste se v Klubu cítila dobře a my měly vaši důvěru.

Máme radost, že v Klubu panuje pohodová atmosféra a je v něm prostor pro diskuzi a vzájemnou podporu. Díky Klubu navíc uvidíte, že v tom nejste sama. Budete překvapená, kolik žen řeší stejné problémy jako vy.

Co se ženám na Klubu Mámami líbí?

„V prvé řadě bych chtěla moc poděkovat za vaši skvělou práci. I když se držím stále spíše vzadu, moc mě váš přístup a vedení inspiruje, pomáhá mi se posouvat a nevzdávat.“

Marie

„Je mi u vás v Klubu moc dobře. Beru to jako příjemný večer s kamarádkami, které poradí, ale nesoudí. Moc věcí jsem se od vás naučila a doufám, že ještě naučím.“

Jana

„Váš Klub je skvělý a moc mi pomáhá ve zmírnění chaosu v našem domě. Náš dům se pomalu mění v útulné místo pro naši celou rodinu. Ale ještě mám velké mezery a těším se, co nového se ještě naučím.“

Jana

„Opravdu mě baví, jakým způsobem k věcem přistupujete… nikdy bych třeba nevěřila, že si budu užívat třeba “úklid hotspotu” :) Moc děkuji za vše, co děláte!“

Petra

Typy členství v Klubu Mámami

Platbu za 12 měsíců a 12 měsíců SPECIAL je možné rozložit na 4 splátky.

Členství v Klubu Mámami je skvělý první krok na cestě za životem bez nepořádku a chaosu. Pojďte do toho s námi, ať se co nejdříve můžeme radovat z vašich výsledků.

Těšíme se na Vás! :)

Máte otázky?

Pojďte na návštěvu do naší emailové schránky. :)

Pin It on Pinterest