Online klub Mámami

On-line Klub pro ženy, které se chtějí rozloučit s chaosem a vnést do svého domova úlevu a radost. 

Jsi zahlcená věcmi okolo sebe i každodenními činnostmi?

Připadá ti, že veškerý čas doma trávíš úklidem, ale stejně se doma necítíš dobře?

Cítíš se doma většinu času frustrovaná a nespokojená?

Toužíš mít domov, který tě baví a inspiruje a podporuje tvé

skutečné JÁ?

Ráda by ses pustila do změn, které ti přinesou úlevu, ale doma místo slov podpory slyšíš jen kousavé poznámky?

Pojď to tentokrát dotáhnout a udělat takové změny, které do tvého domova i života přinesou tu vytouženou kažodenní úlevu a radost.

Díky Klubu a naší podpoře na to nebudeš sama.

Kolotoč domácích prací?

„Co mám pořád vařit? Kam jsem to jen mohla dát? Proč je tu zas takový nepořádek?“ Ráno vstát, večer padnout únavou. Je ti to povědomé?

S příchodem dětí se z domova často stává místo plné povinností a věcí. Přichází stres, zatímco klid a pohoda mizí. Stále dokola řešíš ty stejné problémy, které ti berou čas a energii. Dá se vůbec tenhle kolotoč zastavit?

„Pojďme vrátit do tvého domova a každodenního života klid a pohodu.“

Zasloužíš si změnu

My samy jsme důkazem, že to jde. Obě jsme trojnásobné mámy, máme vytížené muže a ke své práci i spoustu dalších aktivit. Postupně jsme se ale naučily, jak vše zjednodušit tak, abychom se cítily spokojeně a neztrácely se ve víru věcí a povinností.

A naučíme to i tebe. Díky Klubu zjistíš, jaké je tajemství přehledného a jednoduchého domova, do kterého se zamiluješ. Láska totiž prochází domovem. :)

Klub Mámami je pro mě prostor, který úžasně kombinuje laskavý přístup Míši a Markét s motivací jít „do akce“ a změnit Váš domov tak, abyste v nem Vy i Vaše rodina našli přístav a klid bez neustávajícího chaosu. Naučí Vás, jak se na Váš domov dívat a jak ho opravdu vidět, nezahlcovat se věcmi ani zbytečnými činnostmi. A ještě máte pocit, že Vám osobně holky říkají, ze jste vlastně úplně skvělá a zvládáte toho kopec, i když máte zrovna nervy v kýblu, uječený deti a doma totální výbuch…

Aneta Vohlídková

Díky Klubu Mámami se postupně krok za krokem naučíš jak:

Nastavit doma příjemný denní rytmus a řád.

Předcházet neustále vznikajícímu nepořádku a chaosu.

Efektivně a jednoduše uklízet.

Plánovat jídelníček a nákupy.

Organizovat věci ve své domácnosti.

Vědomě třídit a zbavovat se věcí, které váš domov přeplňují.

Vyzdobit a zútulnit svůj domov.

Zorganizovat sobě i dětem šatník a lépe se v něm orientovat.

Určovat priority, aby tvůj diář nepřetékal úkoly.

Plánovat svůj čas, abys stíhala domácnost, práci i to, co vás baví.

Pečovat o sebe a mít čas na relax a odpočinek.

Zvládnout přípravu pohoštění, oslav a svátků beze stresu.

Efektivně pracovat z domova.

Klub Mámami je pro mě místem zklidnění a uvědomění si sama sebe. Pomáhá mi dodat jistotu když mám pocit, že se mi vše sype na hlavu, holky mi vždy pomohou ujasnit priority, nasměrují na téma z minulosti, co může pomoci. Vždy jsem dostala ujištění, že každou situaci můžu zvládnout a vytvořit si nový vlastní plán. Klub mi zároveň otevřel oči a ukázal, že človek nemusí vše dělat tak, jak je naučený, ale udělat si věci po svém, ať už jde o úklid nebo třeba organizaci vánočních svátkůa tohle mi pomohlo byt více v pohodě.

Iva Drchalová

“Cílem není, abys měla dokonale naleštěnou domácnost a oblečení srovnané do komínků. Domov musí být radost, ne stres.“

Investice na celý život

Hledáš stále dokola tipy na efektivní úklid? Nakupuješ nové organizéry a přitom jsi stále stejně zahlcená věcmi i povinnostmi? Pojď to konečně zkusit jinak a najdi skutečnou cestu ven z pocitu zahlcení. 

V Klubu se naučíš takové návyky a principy, které pro tebe budou pracovat každý den a zkvalitní tvůj život v mnoha směrech.

Navíc zjistíš, co opravdu ve svém domově  chceš a potřebuješ, a díky tomu ušetříš nejen spoustu svého času a energie, ale také peněz. 

Pro koho je Klub určený?

Klub Mámami je určen všem ženám, které si chtějí svůj domov i život zjednodušit, zorganizovat a vnést do něj příjemný rytmus a řád a především mají chuť a odhodlání jít do akce.

To je něco, co spojuje desítky žen, které uvnitř Klubu již jsou, a to navzdory tomu, že každá je jedinečná a v jiné životní situaci. Klub tak dnes tvoří mámy na plný úvazek, stejně jako ženy, které se již vrátily zpět do zaměstnání nebo tvoří své vlastní projekty.

I tobě rády pomůžeme najít vlastní cestu, jak jednotlivé oblasti domova i života uchopit tak, aby ti to maximálně vyhovovalo právě ve tvé aktuální životní situaci.

Klub není pro tebe pokud…

Čekáš zázraky přes noc, ale vlastně nemáš čas a chuť dělat konkrétní změny a kroky, pak ti Klub nebude přinášet radost ani viditelné výsledky.

Jak to v klubu funguje?

Téma měsíce

Každý měsíc se zaměřujeme na jedno konkrétní téma. Každý měsíc tak můžeš udělat opravdu konkrétní a praktické kroky k jednoduchosti a radosti (nejen) doma. 

Videa a živá vysílání

Ke každému tématu, i mimo něj, točíme videa a živá vysílání, ke kterým se můžete opakovaně vracet.

Materiály ke stažení

Připravujeme  k vytisknutí praktické podklady, díky kterým budeš mít své cíle na očích a snáze jich dosahovat.

Podpora a diskuze

Uvnitř FB skupiny jsme tu pro tebe celý rok jako podpora. Můžeš se nás ptát na cokoliv během živých vysílání nebo v diskusích pod příspěvky.  

Organizační okénka

Pravidelně vyhlašujeme oblíbené organizační okénko. Do okénka můžeše vždy přidat fotografie míst, která bys zorganizovat, a my ti pomůžeme najít nová řešení.

Praktické tipy

Žádná nudná teorie! Finty, triky a nápady máme v malíčku a ukážeme ti, jak je zavést do svého domova a života právě teď.

Výzvy

V rámci měsíčních témat se můžeš těšit také na akční výzvy, které tě budou motivovat ke změnám a jednotlivým krokům. 

Klubový piknik

Každý měsíc se potkáváme na Klubovém pikniku, kde máš jedinečnou příležitost potkat se živě s námi is dalšími ženami z Klubu, a kde se můžeš ptát a sdílet své postřehy. Piknik probíhá na platformě ZOOM.

Speciály

Obdobím, jak jsou třeba Vánoce, věnujeme zvláštní pozornost. Díky tomu se na ně můžeš v klidu připravit, a vyhnout se tak spěchu a stresu.

Na klubu oceňuji kromě naprosto skvělých témat, tipů, inspirací, informací i výzev k akci, především stálou a laskavou energii, se kterou je tvořený.

Každý maličký detail, ze kterého dýchá láska a péče. Pomáhá mi na mnoha úrovních. Naučil mě, že zamilovat se do svého domova je krokem, který může vést k hlubšímu zamilování se do svého života. Není instantním návodem, který vyprchá stejně rychle jako bublinky ze šampaňského, je klidnou silou, s níž krok za krokem můžeme tvořit zázračné změny v našem každodenním bytí.

Kristýna Lara

Chceme znát tvůj příběh

Osobní přístup je pro nás důležitý. Zajímá nás, jaké problémy ohledně fungování tvé domácnosti zrovna řešíš. Proto je důležité, abyste se v Klubu cítila dobře a my měly tvoji  důvěru.

Máme radost, že v Klubu panuje pohodová atmosféra a je v něm prostor pro diskuzi a vzájemnou podporu. Díky Klubu navíc uvidíš že v tom nejsi sama. Budeš překvapená, kolik žen řeší stejné problémy jako ty.

“Změny pocítíš i sama na sobě, protože budete víc v klidu a pohodě. A to ocení i zbytek rodiny.“

Co se ženám na Klubu Mámami líbí?

Naše recenzce jsou ověřené. V rámci členství posíláme ženám dotazníky, kde mohou recenzi vyplnit a na základě jejich svolení recenze zveřejňujeme. 

„V prvé řadě bych chtěla moc poděkovat za vaši skvělou práci. I když se držím stále spíše vzadu, moc mě váš přístup a vedení inspiruje, pomáhá mi se posouvat a nevzdávat.“

Marie

„Je mi u vás v Klubu moc dobře. Beru to jako příjemný večer s kamarádkami, které poradí, ale nesoudí. Moc věcí jsem se od vás naučila a doufám, že ještě naučím.“

Jana

„Váš Klub je skvělý a moc mi pomáhá ve zmírnění chaosu v našem domě. Náš dům se pomalu mění v útulné místo pro naši celou rodinu. Ale ještě mám velké mezery a těším se, co nového se ještě naučím.“

Jana

„Opravdu mě baví, jakým způsobem k věcem přistupujete… nikdy bych třeba nevěřila, že si budu užívat třeba “úklid hotspotu” :) Moc děkuji za vše, co děláte!“

Petra

Klub je pro mě velkou inspirací a povzbuzením se zamyslet do větší hloubky nad tím, jak funguje naše domácnost, jak to vyhovuje právě mně, co se mi líbí…. Témata jsou velmi precizně propracovaná. Nechybí tu ani takový krásný rozměr ženskosti. Moc se mi líbí vaše laskavé vedení a jak vždy osobně zareagujete na komentáře. Děkuji😊

členka Klubu Mámami

Díky klubu (i knize) a pod vaším vedením jsem se na náš domov podívala opravdu z nadhledu. Mohla jsem tak vylepšit místo, kde žijeme a taky si začít dělat čas na sebe, snažím se upevňovat různé návyky ať už uklízecí nebo právě v péči o sebe. Učím se hledat krásu v maličkostech kolem sebe. Díky za Vaši inspiraci!

Daniela

Díky vám jsem začala přemýšlet o organizaci domova jinak, než doteď. Zažívám spoustu aha momentů a taky mě to baví a mám chuť se učit a měnit zaběhnuté návyky. Je skvělé, že se inspirujeme a podporujeme navzájem. Dělá mi to radost a ta se šíří dál.

Marie

Jste holky super a i když ne vždy všechno stihnu, díky členství v klubu se mi daří postupně zjednodušovat a vytvářet fungující domov a místo, kde se mi dobře žije s dětmi a mým mužem i místo, kde se dobře pracuje, tvoří a odpočívá❤ Dokonce se i muž naučil lépe organizovat věci a společně máme v plánu malé změny v kuchyni a koupelně.Děkuji moooc, děláte to s láskou a je moc milé být součástí klubu.

Zdeňka

Jaká témata najdeš v Klubu?

 

Nové začátky bez pocitu zahlcení

Jak se po létě vrátit zpět do příjemného rytmu a zároveň se nenechat svázat neustálými povinnostmi. Na to se zaměříme v září. 

Jídlo a vše kolem něj

Co mám vařit a hlavně kdy? Jak si zorganizovat a zjednodušit přípravu jídla i jeho ukládání. To bude téma měsíce října. 

 

Každodenní život bez chaosu

Každodenní život, a ten s dětmi zvlášť přináší chaos. To ale neznamená, že musíme žít v každodenním chaosu.

Vánoční přípravy v běžném denním rytmu

Naučíme tě, jak zvládnout (nejen) vánoční přípravy spolu s každodenními povinnostmi. 

Jak se nenechat zahltit

Nový rok je skvělou příležitostí k tomu, jak se zbavit všeho, co tě zahlcuje a stresuje. 

Jaro doma

Jaro je skvělá příležitost projít si místnost po místnosti svůj domov a podívat se na něj z nadhledu. Udělejte si spolu s námi udělat právě takovou prohlídku vlastního DOMA. 

 Můj milovaný šatník

Jak a podle čeho sestavit svůj milovaný šatník. Jak mít šatník, který vydrží. Organizace šatníku, která bude vyhovovat vám a vašemu domovu. 

Můj rytmus dne

Co ovlivňuje rytmus každého dne? Jaké jsou 2 důležité otázky na každý den nebo jak náš domov ovlivňuje to, co jak se ve svých dnech cítíme? 

Podzimní ladění a úklid

Třídění a odlehčení úložných prostorů. Předvánoční úklid v klidu a v pohodě
Podzimní a předvánoční atmosféra a ladění našeho domova

Vánoční přípravy

Plánování a organizace vánočních příprav. Organiazce vánočních potřeb a dekorací, stolování, balení, organizace vánočních svátků. 

Témata z roku 2020

Rutiny a návyky v každodennním životě. Život s dětmi. Dekorace a útulná atmosféra. Jak na sezónní šatník. Balkon a zahrada. 

Balení na cesty

Na co myslet a co nezapomenout před odejzdem na výlet a dovolenou. Jak balit jednoduše, rychle a efektivně. Jak plánovat a balit jídlo na cesty.

Spokojená ve svém doma

Jak si nastavit v novém roce svoji příjemnou rutinu. Jak si vytřídit a zorganizovat svůj šatník i poličku v koupelně. Jak si uspořádat a vyladit svůj pracovní koutek/koutek pro sebe.

Každodenní péče o domov

Jak na každodenní udržení pořádku. Jak si nastavit systém a organizaci v péči o prádlo. Jak pracovat se svým prostorem, aby mi byl pomocí v každodenním životě.

Organizace kuchyně I

Akční plán organizace vaší kuchyně, základní úložné kuchyňské systémy, na co myslet, než začnete s organizací kuchyně, nejčastější chyby při organizaci kuchyně. 

Organizace Kuchyně II

Krok za krokem organizací jednotlivých kuchyňských zón. Tři oříšky každé kuchyně, 2 kritická místa v kuchyni, jak udržet nastavený systém déle než týden. 

Dětský pokoj

Nejčastější problémy v dětském pokoji. Co potřebuje každý dětský pokoj. V čem můžeme jako rodiče dětem pomoci. Krok za krokem tříděním a organizací 4 oblastmi dětského pokoje. 

 Plánování

Proč je plánování při tvoření domova tak důležité. Jak pracovat s ročním, měsíčním, týdenním i každodenním plánováním tak, aby vám plánování zjednodušilo váš každodenní život (nejen) doma. 

Jak se zbavit nepořádku a zahlcení

Co je to nepořádek, proč vzniká a jak s ním pracovat. Co všechno potřebujete vědět, než se začnete zbavovat nepořádku a jaké jsou nejlepší metody boje s nepořádkem. 

Organizace věcí

Co vám do života přinese dobrá organizace. Principy organizace. Jak najít svůj styl organizace. Jak poznat, jaký jsem organizační typ. Úložné systémy pro každý domov. 

“Klub je pro mě velkou inspirací a povzbuzením se zamyslet do větší hloubky nad tím, jak funguje naše domácnost, jak to vyhovuje právě mně, co se mi líbí. Témata jsou velmi precizně propracovaná. Nechybí tu ani takový krásný rozměr ženskosti a moc se mi líbí vaše laskavé vedení. Děkuji“

Bonusy k ročnímu členství v Klubu

Bonus #1

On-line kurz

Vánoce v Klidu

Jsou pro tebe Vánoce každý rok zdrojem stresu? Od teď už nemusí. V kurzu tě provedeme od prvních vánočních příprav až k Novému roku. Díky kurzu  získáš vánoční „know-how“, se kterým budou (nejen) letošní vánoční přípravy v klidu a bez stresu.

 

Bonus #2

On-line kurz

Připravena na září

V kurzu tě krok za krokem provedeme od prvních příprav až k prvním zářijovým dním.

Díky kurzu získáš jistotu, sebedůvěru i nadhled. Budeš vědět, co je dobré mít ještě před začátkem školního roku připravené a co s klidem můžeš odložit na později nebo vůbec neřešit

 

 

Nejčastější otázky

Co znamená členství v Klubu?

  Členstvím v Klubu získáš přístup k veškerému klubovému obsahu uvnitř členské sekce, a také do FB skupiny Klubu. Každý měsíc budeš dostávat novinky o všem, co se uvnitř Klubu děje. Zároveň máš každý měsíc možnost připojit se na on-line Klubový piknik, který probíhá na platformě ZOOM. V případě ročního členství získáváš také přístupy k bonusovým kurzům. 

Jak se dostanu k obsahu Klubu?

Po zaplacení tvé objednávky ti na e-mail pošleme přístupové údaje do členské sekce a také do FB skupiny Klubu. Stačí se tedy pouze přihlásit a můžeš se pustit do akce a skvělých změn! 

Musím být někde on-line v daný čas?

Nemusíš. Záznamy všech videí a živých vysílání najdeš uložené ve své členské sekci, takže se ke všemu můžeš vrátit, až budeš mít čas a chuť. Pouze z Klubového pikniku neukládáme žádný záznam, abychom zachovaly prostředí důvěry. 

Co když to nebudu stíhat?

Na začátku můžeš mít pocit, že je obsahu v Klubu hodně. Proto je skvělé připojit se rovnou do FB skupiny Klubu, kde tě každý měsíc provázíme prostřednictvím přípsěvků a živých vysíllání, a kde se můžeš na cokoliv ptát. Zároveň jsme tu pro tebe na Klubovém pikniku, kde ti pomůžeme nasměrovat tvoji pozornost přesně tam, kam v tuto chvíli nejvíc potřebuješ. 

Mám přístup do Klubu i po skončení členství?

Ne, přístup k veškerému obsahu Klubu i dalším klubovým výhodám máš pouze po dobu svého aktivního členství. Své členství si ale můžeš samozřejmě po jeho ukončení znovu prodloužit. 

Jak můžu členství ukončit?

Členství skončí automaticky jeho vypršením. V případě, že po zaplacení objednávky zjistíš, že Klub není přesně to, co jsi hledala, můžeš své členství do 14 dnů ukončit. Platbu ti v tomto případě samozřejmě vrátíme zpět. Stačí, když nám napíšeš e-mail na [email protected].

Jaké jsou možnosti platby?

Členství můžeš uhradit jednorázově nebo v jednotlivých splátkách, které jsou uvedené na objednávkovém formuláři. Faktury na jendotlivé splátky ti pak automaticky přijdou v daný čas. 

Můžu členství po první splátce zrušit?

I při objednávce na splátky si objednáváš celou délku členství. Platba na splátky se tedy automaticky nerovná členství na zkoušku. Nicméně víme, že život se děje, proto se nikdy neboj nám napsat na e-mail [email protected].    Rády ti pomůžeme vyřešit tvou situaci ke vzájemné shodě a spokojenosti. 

Kdo tě prgramem provede?

Jsme Míša a Markét, sestry, trojnásobné mámy a zakladatelky projektu Mámami, ve kterém pomáháme ženám najít cestu ze zahlcení k jednoduchosti (nejen) doma.

V rámci projektu provázíme ženy uvnitř našich kurzů a především uvnitř Klubu Mámami, kde jsme si ověřily, jak velkou roli hraje podpora i laskavé vedení vždy, když se pouštíme do větších změn.

Jsme také autorky knih Zamilujte si svůj domov a Zamilujte si svou kuchyň.

Znáš nás z knih, televize, rádia, časopisů a podcastů

Brány Klubu jsou v tuto chvíli zavřené.

Zatím se ale můžeš připojit do naší bezplatné FB skupiny , kde najdeš spoustu další inspirace a budeš mít jistotu, že ti nic podstatného neuteče.

Těšíme se na tebe uvnitř! :)

Máš nějaké otázky?

Pojď na návštěvu do naší emailové schránky. :)

Pin It on Pinterest