Blog

Do léta bude váš domov šik

autor: | 25. 1. 2018 | Domov

Leden je již téměř za námi a my máme také za sebou první měsíc našeho blogu.  Celý měsíc jste se s námi mohly ladit na téma domov. Tajně doufáme, že se nám to alespoň trochu povedlo.

V minulých článcích jste se mohly dočíst, proč je domov důležitý, a že není vždy snadné se mu věnovat.  Pokud jste se dostala na tyto stránky, téma domova vás asi zajímá a možná byste si svůj domov chtěla ještě víc zamilovat a cítit se v něm dobře. Je to tak? Pak jste tu správně.

V dnešním článku bychom vám rády představily, na co se můžete následující měsíce těšit. Máme toho v plánu spoustu. Nechceme jen obecně psát, a proto už od února začneme pěkně prakticky a až do června se nezastavíme. Nebojte, vy to stíháte, články tu zůstanou, takže se k nim můžete v klidu vracet.

Pěkně popořádku probereme základní kroky, které tvoří domov. Pojďte do toho s námi a odměnou vám bude domov, který budete milovat a který budete mít chuť tvořit znovu a znovu.

Tvořte s námi to, co má velkou cenu. Cítit se doma dobře, být spokojená sama se sebou a tvořit bezpečné zázemí pro celou rodinu je něco, co nám může pomoci vykročit do každodenního života s elegancí a jistotou, že víme, kdo jsme a kam jdeme.

Až do léta se budeme věnovat následujícím tématům. Jsou to praktické kroky, které tvoří náš domov. Každá je nějak děláme, něco nám jde skvěle, u jiného si možná zoufáme. Někde nám dochází inspirace a jinde nevíme, kde začít. V tom, co vám jde, vás chceme ještě víc podpořit a tam, kde si nejste jisté, bychom vám rády byly pomocí a inspirací.

Jste připravené?

Tři, dva, jedna…  Jdeme na to.

mámami
  • Pinterest

  • Únor plný rutiny

Celý únor se zaměříme na vše, co souvisí s rutinou. Každá máme zajeté zvyky, jak zvládnout ráno, den a týden. Někdy jsou to možná zlozvyky a samy cítíme, že bychom se potřebovaly pohnout z místa a dělat to jinak. Možná si také ráda přečtete, jak to dělají jiní a říkáte si, že inspirace není nikdy dost.

  • V březnu zasedneme ke stolu

V březnu se vrhneme na jídlo. Všichni ho řešíme, někoho to těší, jiného otravuje. Bez něj to ale nejde. Jídlo je prostě základ, jen my si s ním občas nevíme rady. A nejde určitě jen o jídlo, ale i stolovaní, přípravu a nákupy. Jak to všechno stihnout a nestrávit život u plotny? Tomu se podíváme na zoubek hned na jaře.

  • Máte doma uklizeno? V dubnu mít budete

Už se rosíte? Na duben si připravte prachovky a mopy. Ale ne, nebude to tak hrozné. Mimo jiné vám prozradím, zda máme doma vždy uklizeno, jestli nás úklid baví a jaké máme vychytávky.

  • Od května jsme doma šik

Oblékáte se hezky jen, když odcházíte ven? Nebo nestíháte ani to? A má vůbec cenu vypadat doma k světu, když jsme stejně doma jen s dětmi? Tento měsíc se zkrátka zaměříme na to proč a jak být doma šik.

  • V červnu to pořádně oslavíme

Tak jako k našemu životu patří rutina, pak oslavy, rodinné tradice a výjimečné akce mu dodávají pestrost a šmrnc. Téma je pro všechny, kteří rádi slaví, ale i pro ty, kteří se oslav děsí nebo neví, jak vlastně takovou oslavu přichystat.

mamami
  • Pinterest

Každý měsíc jedno téma. Každý čtvrtek jeden článek. To ale není rozhodně všechno. K jednotlivým tématům se budem vracet i v našich pravidelných čtvrtečních e-mailech. Ty už nebudou jen informativní, ale hlavně interaktivní. Pokud se chcete opravdu pustit do praktického tvoření domova, neměly by vám tyto e-maily uniknout. Najdete v nich nové inspirace, výzvy a nebudou chybět ani praktické pomůcky zdarma ke stažení.

Přihlaste se do E-mailového klubu a nic vám neunikne. Z klubu se můžete samozřejmě kdykoliv odhlásit. Budeme se ale snažit, aby vás to s námi bavilo. :-)

Těšíme se na vás a naše společné tvoření.

Míša a Markét

Napište nám, která z uvedených oblastí vás v současné chvíli nejvíc pálí? Co byste chtěly zlepšit a s čím jste naopak spokojené?

Míša Kramolišová

Míša Kramolišová

O nás

Kniha v prodeji

Archiv

Pin It on Pinterest