Vánoční balíček

 

Společné chvíle u stolu, vánoční přípravy, možnost potkat se s rodinou a přáteli. To vše dohromady vytváří ty nejkrásnější vzpomínky. Často jsou ale právě tyto chvíle také zdrojem stresu, nejistoty a otázek.

 

„Jak to mám všechno stihnout?“

„Chtěla bych si na Vánoce hezky prostřít, ale já tohle prostě neumím!“

„Poprvé u nás bude rodina na svátky. Vůbec nevím, jak to zvládnu.“

 

Honí se vám podobné otázky hlavou? A co kdybyste nejistotu mohla letos o Vánocích proměnit v sebejistotu a nadšení. Právě pro vás jsme připravily

 

VÁNOČNÍ BALÍČEK

Co najdete uvnitř Vánočního balíčku? 

Workshop Sváteční stůl

 • Hned na začátku zbouráme 3 hlavní předsudky svátečního stolování.
 • Ukážeme vám 3 jednoduché principy stolování, které můžete převést do praxe ještě DNES.
 • Představíme vám 4 styly svátečního stolování, na kterých můžete stavět celý rok.
 • Naučíte se, jak o stolování přemýšlet komplexně.
 • Budete vědět, jak krok za krokem postupovat při přípravě svátečního stolu.
 • Co na stůl patří, a co pro změnu vůbec? Od teď už budete mít jasno!
 • Nečekejte na Štědrý den. S jednoduchými tipy a úkoly si můžete užít skvělý adventní trénink.

Webinář Tajemství hostitelky

K workshopu SVÁTEČNÍ STŮL jsme do vánočního balíčku přibalily také BONUSOVÉ VIDEO

Tajemství hostitelky, kterou její hosté milují“

Ve videu se dozvíte např.

 • 3 základní otázky, na které potřebujete znát odpověď dřív, než přijdou hosté
 • 4 místa u vás, která si zaslouží vaši pozornost, než řeknete „Vítejte“
 • Praktické tipy, které vám ušetří čas i zbytečný stres
 • Tajemství, díky kterému se z vás stane hostitelka, kterou budou její hosté milovat

 

Materiály ke stažení  

K workshopu Sváteční stůl i k webináři Tajemství hostitelky najdete uvnitř Vánočního balíčku také krásné a praktické materiály ke stažení, se kterými bude příprava svátečního stolování i role hostitelky zase o velký kus jednodušší.

Těšit se můžete na 2 praktické průvodce a 2 checklisty, se kterými budete mít jistotu, že nezapomenete na nic důležitého. 

 

Co řekly ženy o workshopu Sváteční stůl?

 „Milá Markét a Míša,

chcela by som sa vám za workshop poďakovať. Úplne splnil moje očakávania, ba ešte viac,otvoril mi oči, že som vybehla zo zabehnutých koľají nášho štýlu.
Tiež som si uvedomila, aké je dôležité si ten svoj štýl pomenovať a poznať ho, ja som v tom mala jasno, no zrazu som pripustila novú myšlienku, ktorá sa ujala, že aj keď máme celú výzdobu naokolo v prírodnom štýle, nemusím byť v tom zviazaná aj pri sviatočnom stole, že môžem experimentovať a skúšať nové veci.
To sa mi na vás páči, že nedávate jediné „správne“ návody, ale inšpirujete a kto chce, si pre seba v tom všetkom nájde svoju cestu a opiera sa o vaše rady.“
Mili Lučivjanská
Milé zlaté holky, právě koukám na vás workshop sváteční stůl. A je to krásné naladění na Vánoce. Jste báječné. A při vašem povídání o tom, že bychom si během stolování měli dopřát do nejlepší a použít ty nejlepší talíře a skleničky, které doma máme, jsem si vzpomněla na svou babičku. Před časem mi chtěla darovat sadu dvou hrníčků, které si přivezla před dávnými lety z dovolené. Předávala mi je se slovy a trochu posmutnělým výrazem, že ona z nich ale nikdy nepila, že byly přece vždycky na lepší a nechtěla je užívat jen tak. Ach jo. Máte pravdu. Žijeme jen jednou a i kdyby se to někdy rozbilo, no což, alespoň bude vidět, že jsme žili naplno. ❤ díky za tohle uvědomění.“
Míša Novotná, Art of slow

Moc díky za váš workshop, užila jsem si ho.

Definitivně půjdu do stolního textilu i v běžných dnech, i když to s dvouleťákem bude víc praní :-)“ 
Míša Weikertová

Kurz stolování mě nakopl, nestihla jsme vše, co a jak bych chtěla, ale byla jsem z našeho stolu i tak nadšená a nebyla jsem sama a děti (7 a 3 roky) pily Colu z těch krásných skleniček a manžel se na mě díval, jestli to myslím vážně a nakonec jediný, komu sklenička vypadla z ruky, byla tchýně. Přežily to obě!❤️

Jana Vykydalová

Ráda bych tady zaprvé vysekla poklonu Markét a Míše za workshop, který několikrát přetáčely a ladily k dokonalosti. Tak vám, dámy, teda děkuju 😃 Musím říct, že jsem musela začít přemýšlet nejen o ladění stolu, ale dokonce jsem se začala zabývat celkovým stylem našeho domu. Abych to vzala od začátku, pustila jsem si video s workshopem o stolování „jen tak“, protože mám doma hyperaktivního čtyřleťáka a roční mimino. Přeci nebudu prostírat stůl o Vánocích, že jo. Mno, to byl ale naivní nápad. Nejenom, že mě holky naprosto nadchly, ale navíc jsem díky nim musela přehodnotit celkový můj náhled na styl domácnosti.

Aneta Vohlídková

 

Nejčastější otázky

Jak je Vánoční balíček obsáhlý?

Uvnitř Vánočního balíčku najdete 2 videa. Workshop Sváteční stůl v délce 1h a 13 minut a půlhodinový Webinář Tajemství hostitelky. Součástí balíčku jsou také materiály ke stažení. 

Jak se dostanu k obsahu Vánočního balíčku?

Po zaplacení  objednávky vám na e-mail pošleme odkaz na stránku, na které Vánoční balíček najdete. 

Je Vánoční balíček součást Klubu Mámami?

Není, ale jako členka Klubu můžete získat Vánoční balíček za zvýhodněnou cenu. Slevový kód najdete uvnitř členské sekce Klubu nebo si o něj napište na [email protected]

 

Jak dlouho mi zůstává přístup k obsahu?

Při objednáce Vánočního balíčku vám přístup k balíčku zůstává již doživotně. Můžete z něj tak čerpat nejen o Vánocích, ale i kdykoliv během roku. 

Jaká je cena Vánočního balíčku?

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Kdo pro vás připravil Vánoční balíček

Jsme Míša a Markét, sestry, trojnásobné mámy a zakladatelky projektu Mámami a organizátorky domovů.

Jsme také autorky knih Báječné oslavy a Zamilujte si svůj domov a zároveň lektorky on-line kurzů a programů na téma tvoření a organizace domova.

Pomáháme ostatním ženám najít si svoji vlastní cestu, jak vytvořit svůj domov tak, aby byl jedinečným místem, kde se budou cítit samy sebou a učíme je, jak prakticky krok za krokem, zjednodušit svůj domov i život.

Proč se pustit do vánočních příprav s námi?

Jako trojnásobné mámy máme již téměř 15 let zkušeností s přípravou Vánoc. Naše zkušenosti jsme již vložily do naší e-knihy Vánoce v klidu a knih Báječné oslavy  Krásné Vánoce. Jako lektorky jsme vedly také živé kurzy slavnostního stolování. Díky našim zkušenostem máte jistotu, že vám ve Vánočním speciálu předáme praktické informace a tipy, které opravdu fungují.

Pin It on Pinterest