Všechno nebo nic

Poslechni si

Vánoční checklist

Máš poslechnuto a jsi plná motivace a chuti ponořit se naplno do vánočních příprav?

Stáhni si také náš VÁNOČNÍ CHECKLIST, díky kterému neztratíš přehled a předejdeš nepříjemnému pocitu vánočního zahlcení.

Checklist je rozložený na 6 předvánočních týdnů. Zkontroluj si tedy podle checklistu, zda už máš úkoly z předchozích týdnů hotové nebo je přesuneš do těch nadcházejících.

Vánoční checklist určitě využiješ nejen letos, ale také v příštích letech.

Vánoce jako cesta k sobě samé

Nějak to udělám. Zvládnu to, jako vždycky. To vydržím.

Kolikrát za den, za týden, za rok, si řekneš podobnou větu? U kolika různých věcí a činností každý den doslova zatínáš zuby, abys je zase zvládla, vydržela, přežila?

V práci, doma, ve vztazích… Možná už to děláš tak dlouho a často, že ti to vlastně ani nepřijde divné. Naopak je ti skoro až podezřelé, když jde něco snadno, hladce nebo když z toho máš dokonce upřímnou radost.

Vánoční přípravy můžou být takovým skvělým testem a barometrem toho, v jakém nastavení a módu žiješ ve skutečnosti každý den. Co všechno dokážeš NĚJAK zvládnout. VŽDYCKY vydržet. ZASE přežít.

Můžeš to letos jen tak pozorovat. A nebo můžeš jít ještě o krok dál.

Vánoční přípravy jsou k tomu skvělou příležitostí. To, jakým způsobem připravuješ Vánoce, je ve skutečnosti jen dalším odrazem toho, jak žiješ každý jednotlivý den v roce..

To, jak žiješ každý den, to tvoří tvůj život. Ve tvé každodennosti je obrovská síla. Která tě buď posiluje nebo válcuje.

Co si vybereš?

Pokud chceš to první, začni třeba letošním adventem s naší podporou uvnitř v kurzu Vánoce v klidu.

Kdo pro tebe dárek připravil

Jsme Míša a Markét, sestry, trojnásobné mámy a zakladatelky projektu Mámami, ve kterém pomáháme ženám najít cestu ze zahlcení k jednoduchosti (nejen) doma.

V rámci projektu provázíme ženy uvnitř našich kurzů a především uvnitř Klubu Mámami, kde jsme si ověřily, jak velkou roli hraje podpora i laskavé vedení vždy, když se pouštíme do větších změn.

Jsme také autorky knih Zamilujte si svůj domov a Zamilujte si svou kuchyň.

 

Pin It on Pinterest