Privátní mentoring

aktuálně 2 volná místa od září 2023

Cítíš, že ve tvém životě nastal čas na skutečný průlom a velké změny? Pak jsi tu správně.

Zveme tě na cestu, na které můžeš  s naší podporou a vedením kráčet v lehkosti a radosti vstříc k naplnění své vlastní vize.  Nemusíš čekat na povolení nebo pozvání někde zvenku.

dnes ji můžeš začít tvořit a naplňovat právě uprostřed bezpečného prostoru svého vlastního DOMA. Právě tam totiž potřebuješ začít. 

Privátní mentoring není pro každého, ale pokud cítíš, že tohle je tvá cesta, my jsme tu pro tebe, připravené tě provést a podořit. 

mamami

 

Objev to, kým skutečně jsi a začni zářit ve své jedinečnosti. 
Buď svým úžasným JÁ každý den ve svém doma, ve vztazích,
v každodenním životě, v každém okamžiku svého života. 

 

Začni naplňovat svoji vizi a užívej si každý krok na své cestě

nemusíš ve svém každodenním životě zažívat stres a pocit zahlcení z věcí, povinností nebo vztahů okolo tebe. Nemusíš se každý den stále dokola motat v kruhu pocitů z vlastní neschopnosti. Naopak. Jsi na světě pro to, abys zářila, abys objevovala své jedinečné dary, aby ses stále více stávala tím, pro jsi stvořená.

To vše můžeš zažívat a tvořit v bezpečném prostoru tvého vlastního domova, který je tvým úžasným mikrosvětem a dokonalým zrcadlem celého tvého života.

Možná svoji vizi už nosíš v sobě a právě teď hledáš cesty k tomu, jak ji začít naplňovat a žít. Vizi, ve které ty naplno záříš, a ve které je pro tebe tvůj vlastní domov kotvou, díky které můžeš roztáhnout křídla.

Nebo možná svoji vizi a sama sebe teprve hledáš a toužíš ji objevovat právě srkze každodenní život ve tvém doma.

Tvůj domov je úžasný zdroj poznání toho, kým jsi a kým můžeš být. 

Ať už jsi teď kdekoliv, vnímáš, že na této cestě nechceš jít sama a chceš mít po svém boku někoho, kdo tě podpoří na každém tvém kroku. 

Jsme tu pro tebe. 

Ano, jsme tu pro tebe, připravené vidět a podpořit tvůj potenciál,

a pomoci ti proměnit chaos a zahlcení v jednoduchost a lehkost, ať už ve tvém doma nebo kdekoliv jinde. 

Tím, že se rozhodneš vydat se na cestu s námi, investuješ do sebe samé a svého obrovského růstu.

S naším laskavým vedením si dokážeš brzy určitě své vlastní priority, opustit zvyky z dřívějších let, které ti už neslouží, určit si co je pro tebe důležité, které věci s tebou žijí jen proto, že jsi dovolila,

aby to určil někdo jiný, a které chceš opravdu ty, obklopovat se krásou, bez výčitek pustit věci, které k tobě nepatří a především –

být sebejistá v tom kdo jsi a kam chceš jít dál, co je pro tebe ten domov, ve kterém se cítíš dobře, který si budeš hýčkat a pečovat o něj, aby ses  v něm cítila dobře ty i tvoje rodina.

Jsme tu, abychom tě provedly každou tvou otázkou, pochybností i zaváháním a daly ti takový prostor ke tvému růstu, v takové podobě, jakou ty konkrétně potřebuješ.

 

Jsme tu pro tebe, abychom tě podpořily

Jsme Míša a Markét, sestry, trojnásobné mámy a zakladatelky projektu Mámami, který před lety vzniknul také z jedné velké a smělé vize. 

Z úplné nuly jsme společně vybudovaly úspěšný projekt, který dnes pomáhá tisícům žen na jejich cestě k jednoduchosti, radosti a plnosti, kterou můžou zažívat každý den ve svých domovech i životech.

Máme mnoho zkušeností s tvorbou knih, vedením kurzů i dlohodobých projektů, uvnitř kterých provázíme stovky žen k jejich vlastním cílům. 

Během let jsme si mnohokrát ověřily, jak velkou roli hraje podpora i laskavé vedení vždy, když se pouštíme do větších změn.

A teď jsme tu pro tebe, připravené podržet tě na tvé vlastní a jedinečné cestě. 

Cena privátního mentoringu

Napiš si o termín volání, kde ti odpovíme na všechny tvé otázky

Privátní mentoring je cesta, kterou půjdeme společně bok po boku, proto je velmi důležité, aby jsi měla naprostou jistotu, že je mentoring s námi přesně to, co právě teď hledáš a potřebuješ. Nechej nám svoji zprávu a domluvíme si termín nezávazného hovoru, během kterého s tebou projdeme všechny tvé otázky a představy. 

Pin It on Pinterest