7 měsíční on-line program s intenzivní podporou

 

Odhodlaná

Jsi dospělá a samostatná, ale zároveň uvnitř křehká a nejistá? 

Vnímáš, že po letech s dětmi doma stojíš na novém začátku? 

š spoustu svých snů a plánů, ale místo jejich realizace stále jen překračuješ na místě? 

Tušíš, že uvnitř tebe dřímá ještě mnoho nepoznaného  a čím dál víc toužíš zažít žít plnou a neomezenou verzi sebe sama? 

Nechceš čekat na další vzdálené „až“, ale jsi odhodlaná začít už dnes? 

 

Vnímáš, že nastal čas posunout sebe sama a svůj každodenní život na další úroveň? 

Začni tvořit a naplňovat svou vlastní vizi. 

A to v každé oblasti svého domova i života. 

Dovol sama sobě říkat „ano“ novým výzvám. 

S laskavostí vůči vlastnímu strachu i pochybám. 

Začni objevovat i projevovat plnou verzi sebe sama. 

A to ruku v ruce s pocitem plného bezpečí i podpory, které tu jsou pro tebe. 

Přizvi do svého života radost a potěšení. 

A dopřávej si je každý den v takové míře, jakou potřebuješ. 

Staň se pevnou i odhodlanou. 

A zároveň zůstaň křehkou, milující i zranitelnou. 

Toužíš probudit a realizovat své vize, touhy, plány a projekty?

V bezpečí, s podporou a v komunitě další žen? 

Jsi odhodlaná udělat první krok už dnes?

 

Klub je místo, kde je dobře. Nikdo Vás do ničeho nenutí, nepřemlouvá. „Jen“ Vám ukazuje cestu, resp. možnosti, kam by se Vaše domácnost mohla posunout, změnit, nebo si uvědomit, že je taková, jaká má být. Klub je místo, kde je plno inspirace a dobré nálady. Nikdo Vás tu neodsoudí, že to děláte tak nebo tak a nebude Vám nutit svoji verzi.

Klub je místo, kde je mnoho rozdílných žen, které mají ale stejný cíl – mít svůj domov, který budou milovat. A navíc Klub není jen o organizaci a domácnosti, ale i o uvědomění si sebe, jaká jste a co chcete, potřbujete.

Když jsem se do Klubu přidala, pochybovala jsem, že to bude to správné místo, že zamilovat se do svého domova je blbost, nereálna představa. Doma je to přece o povinnostech, úklidu, organizaci, stresu a nestíhaní. No, omyl, velky omyl! Neni to tak, nemusí to tak být a vážně to jde!

Možná ten domov nikdy nebude dokonalý, ale bude Váš a Vám a Vaší rodině, tam bude dobře a to je přece to nejdulezitejsi. A přesně s tímhle umí Markét a Míša pomoct a ukázat, jak na to :)

Marťa Kovářová

Na co se můžeš těšit?

7 měsíců naší podpory

Celých 7 měsíců tě budeme provázet, vést a motivovat na tvé cestě k větší svobodě, jednoduchosti a úlevě, která je tu i pro tebe. Každý měsíc se zaměříme na konkrétní téma a jasné kroky, díky kterým se staneš odhodlanou ve svém domově i v životě.

Společná Zoom setkání

Každý měsíc se budeme potkávat on-line živě, a ty budeš mít možnost ptát se na otázky, které ti během tvé cesty vyvstanou a budeme tu pro tebe také jako podpora a intenzivní zpětná vazba pro to, abys nezůstala někde v půli cesty.

Videa k jednotlivým tématům

Každé téma bude buď formou předtočených videí nebo formou živých masterclass, která tě provedou od nastavení mindsetu, až k jednotlivým akčním krokům. K videím i  záznamům se budeš moct kdykoliv vracet uvnitř své členské sekce.

Workbook

K jednotlivým tématům budeš mít vždy připravený také praktický Workbook, který tě ještě více podpoří v akci. Zároveň se tak díky Workbooku můžeš k jednotlivým akčním krokům vracet i po skončení programu.

Komunita stejně naladěných žen

Je těžké dělat dlouhodobé změny bez podpory a motivace. Toho se ale ty bát nemusíš. Po celou dobu tu jsme pro tebe jako podpora a motivace. A je tu pro tebe také skvělá a podporující komunita stejně naladěných žen.

Živá setkání v rámci ČR

Spolu se vstupenkou do Programu získáš také jedinečnou možnost účastnit se živých setkání, která plánujeme v roce 2023 a získat tak maximum naší péče a podpory. Termíny ti zašleme na začátku Programu, aby sis mohla vše v klidu naplánovat ve svém diáři.

Součástí Programu je:

 • 7 měsíců s naším vedením podporou
 • 12 měsíců přístup do členské sekce programu
 • pravidelná skupinová setkávání na platformě Zoom
 • podporující komunita uvnitř FB skupiny
 • videa na jednotlivá témata v členské sekci
 • workbooky a PDF listy, které tě podpoří v akci
 • 12 měsíců přístup k více než 200 videím uvnitř Klubu Mámami
 • možnost účastnit se živých setkání v rámci ČR

 

Jak bude Program probíhat?

 • Každý měsíc budeš mít k dispozici videa nebo ZOOM záznamy uvnitř členské sekce.
 • Pravidelně se budeme každý měsíc setkávat u živého vysílání uvnitř FB skupiny.
 • V každém tématu si budeš moci zvolit své tempo dle aktuálních potřeb a životní situace. Každý měsíc tak máš jistotu, že uvidíš změnu.
 • Program probíhá od února do června 2024
 • Letní měsíce využij na integraci všeho nového s možností využít ještě celé dva měsíce naší podpory. 

 

 

 

Klub je prostě návykový.. baví mě, že když potřebuju s něčím pomoct, poradit, mám kam sáhnout, kde se zeptat a pak mám odrazový můstek k akci – ne recept, jak to udělat správně, ale jak to vyhovuje mně. Baví mě Vaše péče, nasazení, ochota pomoct a poradit, když si člověk neví rady nebo moožná i ví, jen to potřebuje slyšet i z druhé strany. Baví mě ta naše komunita v Klubu, že nechodím do cizího prostředí, ale vlastně mezi kamarádky. 

Draha Veverková

Klub je pro mě inspirativním místem, kam chodím čerpat, nakopnout se i odpočinout. Nacházím tady nové podněty k zamyšlení a podněty vidět a dělat věci jinak. Krásný je i milý a osobní přístup Markét a Míši.

Jitka Farkašová

Klub Mámami je pro mě prostor, který úžasně kombinuje laskavý přístup Míši a Markét s motivací jít „do akce“ a změnit Váš domov tak, abyste v nem Vy i Vaše rodina našli přístav a klid bez neustávajícího chaosu. Naučí Vás, jak se na Váš domov dívat a jak ho opravdu vidět, nezahlcovat se věcmi ani zbytečnými činnostmi. A ještě máte pocit, že Vám osobně holky říkají, ze jste vlastně úplně skvělá a zvládáte toho kopec, i když máte zrovna nervy v kýblu, uječený deti a doma totální výbuch…

Aneta Vohlídková

# únor 

Moje vize 

 

Co vlastně chci? Kam budou směřovat mé kroky? Co můžu a chci nabídnout sama sobě i světu? Pojďte objevit skryté poklady uvnitř sebe sama, a s nimi i možnosti, jak se otevřít novým příležitostem. 

 

 

# březen

Peníze a já

Jaký je můj vztah k penězům a jak ovlivňuje můj každodenní život? Společně prozkoumáme nové úhly pohledu na peníze samotné, ale také úžasné věci, které můžou peníze do života přinést.

 

#duben  

Síla slov a příběhů

Jak mluvím o sobě a o druhých okolo mě? Jaký příběh vyprávím každý den tím, co říkám a co žiji? Jak komunikuji to, co opravdu cítím, chci a potřebuji?

Jak můžou slova měnit mé myšlenky a naopak? Jak pomocí sdílení slov a příběhů můžu naplňovat svou vlastní vizi?

 

# květen

Potěšení jako zdroj mé síly

Jako ženy jsme přímo stvořené k tomu prožívat potěšení a vášeň uvnitř svého těla, ale také ve všem, co děláme. Nech rozproudit vášeň a potěšní všemi směry, kterými proudí tvoje životní energie.

 

# červen

Kráčím s odvahou

Je čas vykročit vstříc životu ve vší jeho divokosti. Začít tvořit, zkoušet, hrát si, tančit a milovat. Vykroč s odvahou vstříc nové práci, vlastnímu projektu, novému domovu nebo čemukoliv dalšimu. Vezmi svůj strach za ruku a vydej se na odvážnou cestu ŽIVOTEM. 

# červenec  a srpen

Prostor k integraci

Pojď oslavovat, odpočívat a užívat si své změny a posuny. To vše ještě stále v bezpečném prostředí FB skupiny a s naší podporou. 

 

Klub Mámami je pro mě především otevřeným srdcem a náručí jeho tvůrkyň. Je pro mě takovým „velkým“ Doma, do kterého chodím čerpat pro své „malé“ doma. Není pro mě jen tak nějakým klubem, nebo knihovnou inspirací a informací. Je pro mě živým a živoucím prostorem, ve kterém se cítím plně vítaná a přijímaná tak, jak jsem a kde právě stojím.

Na klubu oceňuji kromě naprosto skvělých témat, tipů, inspirací, informací i výzev k akci, především stálou a laskavou energii, se kterou je tvořený. Každý maličký detail, ze kterého dýchá láska a péče. Pomáhá mi na mnoha úrovních. Naučil mě, že zamilovat se do svého domova je krokem, který může vést k hlubšímu zamilování se do svého života. Není instantním návodem, který vyprchá stejně rychle jako bublinky ze šampaňského, je klidnou silou, s níž krok za krokem můžeme tvořit zázračné změny v našem každodenním bytí.

A jak já ráda říkám, pro mě je láskyplnou terapií, místem kam se chodím uklidňovat, že i ty nejnepatrnější činy v našich životech mohou mít velkou hodnotu a přínos. Děkuji a dodnes stále žasnu nad tím, že takové místo existuje. Nejen, že je klub skvělý, je stále lepší a lepší.

Kristy Lara Vágnerová

Jak vypadá zblízka měsíc uvnitř?

Každý měsíc se můžeš těšit na:

 

#1 Videa k tématu měsíce

Každé téma bude připravené buď formou předtočených videí nebo se potkáme přímo živě na Zoom materclass, ve kterých tě provedeme všemi akčními kroky. Videa i záznamy ke každému tématu budeš mít k dispozici v členské sekci. 

# 2 Workbook či jiná PDF ke stažení:

V členské sekci nadješ také tematické workbooky či akční PDF ke sažení, kde najdeš rozepsané jednotlivé akční kroky.

 #3 Skupinový mentoring na ZOOM

V plné verzi programu máš jedinečnou možnost připojit na skupinový mentoring přes ZOOM, ať už formou Masterclass nebo networkingu.

 

Klub Mámami je pro mě místem zklidnění a uvědomění si sama sebe. Pomáhá mi dodat jistotu když mám pocit, že se mi vše sype na hlavu, holky mi vždy pomohou ujasnit priority, nasměrují na téma z minulosti, co může pomoci. Vždy jsem dostala ujištění, že každou situaci můžu zvládnout a vytvořit si nový vlastní plán. Klub mi zároveň otevřel oči a ukázal, že človek nemusí vše dělat tak, jak je naučený, ale udělat si věci po svém, ať už jde o úklid nebo třeba organizaci vánočních svátkůa tohle mi pomohlo byt více v pohodě.

Iva Drchalová

Jaká je cena za programu s naší plnou podporou? 

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Nejčastější otázky

Co znamená členství v Programu?

Členstvím získáš přístup k veškerému obsahu uvnitř členské sekce, a také do FB skupiny. Zároveň získáš také přístup do knihovny více než 200 videí, které jsou součástí Klubu Mámami. Každý měsíc budeš dostávat novinky o všem, co se uvnitř Klubu děje. Staneš se součástí komunity žen, se kterými  se budeš potkávat uvnitř FB skupiny, a také v rámci on-line i off-line networkingu na Zoomu či živých setkáních. 

Jak se dostanu k obsahu Programu?

Program začíná v září 2023. Přístup do členské sekce i FB skupiny ti pošleme včas na tvůj e-mail.  A pak už se stačí  pouze přihlásit a můžeš se pustit do akce a skvělých změn!

Musím být někde on-line v daný čas?

Nemusíš. Záznamy všech videí a živých vysílání najdeš uložené ve své členské sekci, takže se ke všemu můžeš vrátit, až budeš mít čas a chuť. Pouze ze společných setkání na platformě ZOOM neukládáme žádný záznam, abychom zachovaly prostředí důvěry.

Co když to nebudu stíhat?

Na začátku můžeš mít pocit, že je obsahu hodně. Proto ti vřele doporučujeme připojit se rovnou do FB skupiny, kde tě každý měsíc provázíme prostřednictvím přípsěvků a živých vysíllání, a kde se můžeš na cokoliv ptát. Zároveň jsme tu pro tebe v živých vysíláních nebo na platformě ZOOM, abychom ti pomohly tvoji pozornost přesně tam, kam v tuto chvíli nejvíc potřebuješ.

Mám přístup do Klubu i po skončení členství?

Ne, přístup do programu Odhodlaná je na 12 měsíců od začátku programu. S naší aktivní podporou je pak na 7 měsíců do 31. 8. 2024. Chceme tě co nejvíce podpořit v akci a za roky zkušeností z naší práce se ženami už dobře víme, že největší výsledky a změny uvidíš tehdy, když půjdeš aktivně společně s námi.  

Jak můžu členství ukončit?

Členství skončí automaticky jeho vypršením. V případě, že po zaplacení objednávky zjistíš, že Program není přesně to, co jsi hledala, můžeš své členství do 14 dnů ukončit. Platbu ti v tomto případě samozřejmě vrátíme zpět. Stačí, když nám napíšeš e-mail na [email protected].

Jaké jsou možnosti platby?

Členství můžeš uhradit jednorázově nebo v jednotlivých splátkách, které jsou uvedené na objednávkovém formuláři. Faktury na jendotlivé splátky ti pak automaticky přijdou v daný čas.

Můžu členství po první splátce zrušit?

I při objednávce na splátky si objednáváš celou délku členství. Platba na splátky se tedy automaticky nerovná členství na zkoušku. Tím, že si zvolíš platbu na splátky se zavazuješ k tomu, že v daném termínu vždy splatíš danou splátku, a to až do úplného splacení celého členství. 

Jaké jsou zkušenosti ostatních žen?

„V prvé řadě bych chtěla moc poděkovat za vaši skvělou práci. I když se držím stále spíše vzadu, moc mě váš přístup a vedení inspiruje, pomáhá mi se posouvat a nevzdávat.“

Marie

„Je mi u vás v Klubu moc dobře. Beru to jako příjemný večer s kamarádkami, které poradí, ale nesoudí. Moc věcí jsem se od vás naučila a doufám, že ještě naučím.“

Jana

„Váš Klub je skvělý a moc mi pomáhá ve zmírnění chaosu v našem domě. Náš dům se pomalu mění v útulné místo pro naši celou rodinu. Ale ještě mám velké mezery a těším se, co nového se ještě naučím.“

Jana

„Opravdu mě baví, jakým způsobem k věcem přistupujete… nikdy bych třeba nevěřila, že si budu užívat třeba “úklid hotspotu” :) Moc děkuji za vše, co děláte!“

Petra

Klub je pro mě velkou inspirací a povzbuzením se zamyslet do větší hloubky nad tím, jak funguje naše domácnost, jak to vyhovuje právě mně, co se mi líbí…. Témata jsou velmi precizně propracovaná. Nechybí tu ani takový krásný rozměr ženskosti. Moc se mi líbí vaše laskavé vedení a jak vždy osobně zareagujete na komentáře. Děkuji😊

členka Klubu Mámami

Díky klubu (i knize) a pod vaším vedením jsem se na náš domov podívala opravdu z nadhledu. Mohla jsem tak vylepšit místo, kde žijeme a taky si začít dělat čas na sebe, snažím se upevňovat různé návyky ať už uklízecí nebo právě v péči o sebe. Učím se hledat krásu v maličkostech kolem sebe. Díky za Vaši inspiraci!

Daniela

Díky vám jsem začala přemýšlet o organizaci domova jinak, než doteď. Zažívám spoustu aha momentů a taky mě to baví a mám chuť se učit a měnit zaběhnuté návyky. Je skvělé, že se inspirujeme a podporujeme navzájem. Dělá mi to radost a ta se šíří dál.

Marie

Jste holky super a i když ne vždy všechno stihnu, díky členství v klubu se mi daří postupně zjednodušovat a vytvářet fungující domov a místo, kde se mi dobře žije s dětmi a mým mužem i místo, kde se dobře pracuje, tvoří a odpočívá❤ Dokonce se i muž naučil lépe organizovat věci a společně máme v plánu malé změny v kuchyni a koupelně.Děkuji moooc, děláte to s láskou a je moc milé být součástí klubu.

Zdeňka

Na této stránce si můžete poslechnout rozhovory se ženami, které jsou v Klubu s námi.

Znáte nás z knih, televize, rádia, časopisů a podcastů

Kdo tě prgramem provede?

Jsme Míša a Markét, sestry, trojnásobné mámy a zakladatelky projektu Mámami, ve kterém pomáháme ženám najít cestu ze zahlcení k jednoduchosti (nejen) doma.

V rámci projektu provázíme ženy uvnitř našich kurzů a především uvnitř Klubu Mámami, kde jsme si ověřily, jak velkou roli hraje podpora i laskavé vedení vždy, když se pouštíme do větších změn.

Jsme také autorky knih Zamilujte si svůj domov a Zamilujte si svou kuchyň.

Pin It on Pinterest