Webinář zdarma

Můžu i já zářit ve svém doma?

 

středa 5. 4. 2023 ve 20:00

Připadáš si většinu času ve svém doma jako služka a domácí spotřebič v jednom? 

Toužíš mít domov, ve kterém můžeš svobodně dýchat a žít, ale místo něj máš domácnost, která je tvou každodenní koulí u nohy

Tušíš, že tvůj domov může být úžasným zdrojem tvé radosti a spokojenosti, ale nevíš, jaké konkrétní kroky pro to udělat?

Přidej se na webinář zdarma a zjisti, jak i ty můžeš být každý den spokojenější, radostnější a začít doslova zářit ve svém doma. 

Pak tě srdečně zveme na  Webinář Zdarma 

Můžu i já zářit ve svém doma?

Přidej se na webinář a pojď se na chvíli v tom každodenním kolotoči zastavit, nadechnout,

užít si nádhernou dávku inspirace,

ze které si zároveň odneseš také zcela praktické a konkrétní kroky, které můžeš hned vzít a aplikovat. 

 

Chceš začít zářit ve svém doma? Přidej se tudy

Webinář proběhne už za

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Vteřiny

Kdo tě webinářem provede?

Jsme Míša Markét, sestry, trojnásobné mámy a zakladatelky projektu Mámami.

Jsme mentorky a průvodkyně žen na cestě k jejich milovanému DOMA, a také autorky knih Zamilujte si svou domov a Zamilujte si svou kuchyň.

Pomáháme ženám tvořit svůj domov tak, aby byl jedinečným místem, kde se budou cítit samy sebou a učíme je, jak prakticky krok za krokem, zjednodušit svůj domov i život.

Ve své práci se ženami využíváme více než 15 let zkušeností z tvoření svých vlastních domovů, ale také ze zkušeností se stovkami žen z našich kurzů a programů.

Domov je místo, které má zasadní vliv na každou oblast našich životů a pokud ve svém DOMA prožíváme pocit zahlcení z věcí i činností, každodenní frustraci a nespokojenost, odráží se to v našich vztazích, práci i ve všem, co děláme.

Dobrou zprávou je, že to tak nemusí zůstat a cesta ke spokojenosti (nejen) doma tu je pro všechny, kteří se rozhodnou ji hledat a něco pro to také udělat. 

Pokud jsi to i ty, rády tě na ní budeme doprovázet.

 

 

Pin It on Pinterest