Máš pocit, že jsi doma doslova zahlcená věcmi a nepořádkem?

Připadá ti, že tvůj domov je jeden velký chaos?

Nechceš trávit celé dny úklidem, ale přitom se ti zdá, že doma snad nic jiného neděláš?

Moc děkuju za minikurz, dozvěděla jsem se spoustu užitečných věcí a hlavně si všechno utřídila v hlavě.  Od teď se budu snažit postupovat krok za krokem a ne podle hesla všechno nebo nic. 

Petra O.

A teď si představ, že…

Máš svůj domov opravdu ráda, protože místo stresu a chaosu v něm začneš prožívat klid a úlevu.

Věci, které doma máš, mají své místo a jsou uložené prakticky a logicky, a zároveň tě baví už jen samotný pohled na ně.

Nemusíš doma neustále něco uklízet a organizovat, ale tvůj domov tě naopak inspiruje a podporuje v činnostech, které tě naplňují, a které miluješ. 

Děkuju moc za minikurz! Vrátila jsem se před týdnem z dovolené a tohle všechno jsem teď potřebovala slyšet. Uvědomila jsem si, proč se vždy s radostí ubytuju v hotelu – v hotelovém pokoji se většinou propojí minimalismus, funkčnost a jednoduchost.  A váš kurz mi to všechno doplnil a nasměroval mě do praxe, jak toho postupně docílit i doma. Najednou to do sebe krásně zapadá!

Veronika L.

Přidej se do minikurzu ZDARMA.

Provedeme tě akčními kroky, které tě budou bavit, a díky kterým uvidíš okamžitou změnu nejen ve svém doma,

ale především sama na sobě.

 

I ty můžeš být v roce 2023 konečně spokojená doma.

 

 

Ahoj holky,
moc díky za minikurz. ❤️
Uvědomila jsem si spoustu věcí, jak jsme s manželem každý jinak nastavený, jak byli nastavení moji rodiče a jak pak pomoct dětem, aby si to uvědomili sami a necpat jim svůj pohled.
Aneta Š.

Co se v kurzu dozvíš a naučíš?

1. Začneš vědomě pracovat s nepořádkem a budeš vědět, jak mu předcházet

Zjistíš hlavní důvod toho, proč se doma stále tvoří nepořádek a naučíš se jak s ním začít vědomě a efektivně pracovat.

2. Zjístíš, jakým způsobem potřebuješ ukládat své věci

Naučíš se organizovat své věci tak, aby jejich uspořádání odráželo tvoji osobnost a organizace tak vydržela déle než jedno odpoledne.

3.  Začneš z domácnosti tvořit své milované DOMA

Pochopíš, jak se svými věcmi pracovat tak, aby jejich uspořádání bylo nejen praktické, ale také krásné už na první pohled. Začneš vědomě pracovat s atmosférou, která výrazným způsobem ovlivňuje to, jak se každý den doma cítíš. 

Já bych Vám chtěla moc poděkovat za minikurz.  Zjistila jsem strašnou spoustu věcí, které jsem si vlastně nechtěla přiznat. V první vlně Covidu jsem nastudovala metodu Marie Kondo.
Jsem schovávač, navíc s lehčí poruchou OCD a stále nejsem spokojená, protože to prostě není tak, jak bych si představovala. Jenže – rodina jsou vizuálové – všichni… takže můj ukládací a boxový systém úplně nechápou a tam vzniká konflikt…
Postupně jsem takhle „zorganizovala“ celý byt… když to vezmu kolem a kolem, zjišťuji, že jsem sice srovnala, ale nezredukovala… Ta koupelna – dnes jsem v ní seděla asi hodinu a přemýšlela… otevřela jsem si všechny skříňky a říkala si – Jo, Lucko, jako dobrá práce, ale… měla jsem nějaké AHA momenty a nápady, hodila na papír a až mi bude úplně dobře, zkusím je zrealizovat. Pokud se mi to podaří, budu spokojená jak já, tak moji kluci…
Takže velké DĚKUJI!!
Lucie V.

Na co se můžeš v minikurzu těšit?

#1 Každý den se můžeš těšit na nové video plné inspirace.

 

#2 Praktické tipy a techniky, které můžeš hned aplikovat.

#3 Naši plnou podporu uvnitř FB skupiny po celou dobu kurzu.

 

A to vše ZDARMA

Kurz mě od začátku naprosto uchválil, krásné první video. Znovuzvědomění si, že je nepořádek jen odložené rozhodnutí, děkuji za něj. Naše miniaturní koupelna dostala nový náboj. Tohle „nakopnutí“ jsem potřebovala!

Veronika B.

Udělej první krok ještě dnes

 

Minikurz začne za

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Vteřiny

Kdo tě minikurzem provede?

Jsme Míša Markét, sestry, trojnásobné mámy a zakladatelky projektu Mámami. 

Jsme mentorky a průvodkyně žen na cestě k jejich milovanému DOMA, a také autorky knih Zamilujte si svou domov a Zamilujte si svou kuchyň.

Pomáháme ženám tvořit svůj domov tak, aby byl jedinečným místem, kde se budou cítit samy sebou a učíme je, jak prakticky krok za krokem, zjednodušit svůj domov i život. 

Ve své práci se ženami využíváme více než 15 let zkušeností z tvoření svých vlastních domovů, ale také ze zkušeností se stovkami žen z našich kurzů a programů. 

Domov je místo, které má zasadní vliv na každou oblast našich životů a pokud ve svém DOMA prožíváme pocit zahlcení z věcí i činností, každodenní frustraci a nespokojenost, odráží se to v našich vztazích, práci i ve všem, co děláme. 

Dobrou zprávou je, že to tak nemusí zůstat a cesta ke spokojenosti (nejen) doma tu je pro všechny, kteří se rozhodnou ji hledat a něco pro to také udělat. 

Pokud jsi to i ty, rády tě na ní budeme doprovázet. 

 

 

Pin It on Pinterest