LETNÍ NOVINKA

MÁMAMI

DO KAPSY

 

Chceš mít celé léto u sebe inspiraci, která tě povzbudí i namotivuje do akce, ale nemáš chuť pouštět se do dalšího kurzu ani velké akce? 

Sleduješ nás už dlouho, těšíš se na každý nový příspěvek i stories a zajímá tě ještě víc ze zákulisí projektu, který tvoří dvě ségry? 

 

Ocenila bys mít celé léto u sebe praktické tipy pro tvůj každodenní život doma, okořeněné myšlenkami i podněty k zamyšlení, a být tak celé léto ve spojení a zároveň svobodně podle toho, jak se ti to zrovna hodí? 

 

Tak si nenech ujít naši horkou LETNÍ NOVINKU Mámami do kapsy. 

 

Tuhle svižnou formu audio nahrávek přímo ve tvém telefonu si zamiluješ! 

Jak to bude probíhat, a na co se můžeš těšit?

#1 Od 1. 7. do 31. 8. budeš mít přístup do speciální WhatsApp skupiny. 

 

 #2 Každý týden budeme průběžně nepravidelně přidávat hlasové zprávy na 5 – 10min. Každý týden se můžeš těšit na 2 – 3 zprávy. 

 

#3 Těšit se můžeš na myšlenky dne, střípky z aktuálního dění v projektu, novinky, které se chystají, praktické tipy pro tvůj každodenní život doma. 

 

#4 Ve skupině tě čekají pouze naše hlasové zprávy, žádné zahlcující diskuse. Pokud budeš mít dotaz nebo postřeh, můžeš napsat přímo nám. Na otázky budeme odpovídat ve speciálních hlasových zprávách. 

Víš, co nás samotné během více než 10 let společného tvoření a podnikání vždy nejvíc posunulo?

Být v blízkosti lidí, kteří nás inspirují , vidět jim tzv. pod ruce a pochopit, jak přemýšlí.

Jít kus cesty společně, bok po boku, je úžasný způsob, jak můžeme jako ženy společně růst.

Zveme tě k nahlédnutí pod pokličku, za oponu a do našich hlav.

 

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Pojď se víc propojit s autorkami projektu @mamami_cz

Jsme Míša Markét, sestry, trojnásobné mámy a zakladatelky projektu Mámami.

Jsme mentorky a průvodkyně žen na cestě k jejich milovanému DOMA, a také autorky knih Zamilujte si svou domov a Zamilujte si svou kuchyň.

Pomáháme ženám tvořit svůj domov tak, aby byl jedinečným místem, kde se budou cítit samy sebou a učíme je, jak prakticky krok za krokem, zjednodušit svůj domov i život.

Ve své práci se ženami využíváme více než 15 let zkušeností z tvoření svých vlastních domovů, ale také ze zkušeností se stovkami žen z našich kurzů a programů.

Domov je místo, které má zasadní vliv na každou oblast našich životů a pokud ve svém DOMA prožíváme pocit zahlcení z věcí i činností, každodenní frustraci a nespokojenost, odráží se to v našich vztazích, práci i ve všem, co děláme.

Dobrou zprávou je, že to tak nemusí zůstat a cesta ke spokojenosti (nejen) doma tu je pro všechny, kteří se rozhodnou ji hledat a něco pro to také udělat. 

 

 

 

Pin It on Pinterest