Online kurz

Zamilujte si svůj domov

Zkuste zavřít oči a představit si domov, po jakém jste vždy toužila. Ráno vstanete a snídani připravíte na čisté a uklizené kuchyňské lince. Vaše věci i oblečení jsou uspořádané a doma máte jen to, co skutečně potřebujete. Váš domov je uklizený a útulný a vám i rodině je v něm jednoduše dobře. Krásná a uklidňující představa, že? :)

Pojďte ji s námi proměnit v realitu. Vzaly jsme všechny naše zkušenosti a připravily jsme pro vás jedinečný online kurz „Zamilujte si svůj domov“. Naučíme vás vše, co potřebujete vědět, abyste mohla vytvořit domov, který budete jednoduše milovat. A to i přesto, že máte děti za zády, práce nad hlavu a váš domov není zrovna láska na první pohled. :)

„V kurzu vám předáme vše, co jsme se samy metodou pokus-omyl učily několik let.“

Doma jako v pohádce

Znáte pohádky, kde má král 3 syny a zlatá rybka plní 3 přání? Zlatou rybku pro vás bohužel nemáme, v rámci kurzu ale prožijete 3 týdny plné inspirace (a k tomu ještě jeden bonusový týden navíc), během kterých si krok za krokem projdeme 3 tematické moduly. Skvělý základ pro to, abyste si svá přání o krásném domově splnila i bez rybky. ;)

 

V rámci jednotlivých modulů spolu probereme vše od rytmu vašeho domova, organizace, úklidu až po dekorování a dolaďování detailů. Kurz můžete procházet spolu s námi, nebo si zvolit vlastní tempo – spěchat rozhodně nemusíte. Kurz pro vás zůstane otevřený po další 3 roky. Kouzlo, že? :)

„Krok za krokem vás povedeme jednotlivými oblastmi, díky kterým vytvoříte své vlastní a opravdové DOMA“

Máte nás přečtené?

V kurzu navazujeme na naši knihu Zamilujte si svůj domov. Ideální tedy je mít ji před začátkem kurzu přečtenou, protože témata, o kterých v knize píšeme, pak v kurzu rozvíjíme a věnujeme se jim do hloubky.

Abyste si nemusela dělat starosti s objednáváním knížky, dostanete ji od nás ke kurzu automaticky. Pokud už naši knihu doma máte, můžete tu druhou využít třeba jako dárek pro kamarádku. Přestěhovala se do nového domu nebo se třeba chystá na mateřskou? Napište do knihy osobní věnování a krásný dárek je na světě. ;)

Na co se v kurzu můžete těšit?

Každý týden kurzu se spolu budeme věnovat jednomu tematickému modulu.

MODUL Č. 1

Rytmus mého domova

Pochopíte 4 hlavní důvody toho, proč vám neustále utíká čas mezi prsty.

Naučíte se základní metody, jak efektivně plánovat svůj čas. 

Díky praktickým krokům vnesete do svých dnů příjemný rytmus. 

Začnete budovat nové návyky, díky kterým se budete doma cítit lépe. 

Bonus: Týdenní výzva

MODUL Č. 2

Kouzlo organizace a efektivního úklidu

Naučíte se základní principy, díky kterým uspořádám prakticky cokoliv.

Začnete vědomě pracovat s prostorem vašeho domova.

Zjistíte, jak udržet pořádek a pořád dokola neuklízet.

Nastavíte si svoji úklidovou rutinu.

Bonus: Týdenní výzva

 

MODUL Č. 3

Můj domov jako úžasné místo k životu

Zavedete si krásné rituály pro vás a váš domov.

Uděláte si pořádek ve své šatní skříni. 

Seznámíte se styly interiérů a určíte si, jaký je ten váš. 

Naučíte se, jak pracovat s dekoracemi. 

Bonus: Týdenní výzva

Co se v kurzu naučíte?

Budete vědět v jakém domově vlastně chcete žít

Zjistíte, proč věčně nestíháte a jak z toho ven. 

Naučíte se, jak mít o svých věcech přehled. 

Už nebudete muset říkat, že celý den uklízíte a nikde to není vidět.

Zjistíte, že i s malými dětmi se dá žít v uklizeném domově v pohodě.

Vytvoříte ze své skříně výkladní skříň nejlepších kousků.

Naučíte se jak vytvořit ze svého domova útulné hnízdo. 

Díky pravidelným chvilkám krásným rituálům pro sebe a svůj domov přestanete řešit domácnost, ale začnete žít opravdu ve svém doma.

Co v knihách nevyčtete

Každý pořádný domov musí, stejně jako každý dům, stát na kvalitních základech. Díky kurzu se na sebe i svůj domov podíváte tak, jak vás možná nikdy nenapadlo, a velmi pravděpodobně zažijete pár zásadních AHA momentů. Pomůžeme vám uvědomit si, kdo jste, v čem se cítíme dobře a kam chcete ve svém domově směřovat. Pak se totiž začnou dít zázraky, uvidíte. ;)

Nenecháme vás v tom

Kurz „Zamiluj si svůj domov“ je jedinečný i proto, že budete mít po celou dobu jeho trvání naši podporu. Záleží nám na tom, aby vás kurz bavil a odnesla jste si z něj co nejvíce. Prostřednictvím facebookové skupiny kurzu vám tak budeme předávat nejen své know-how, ale i podporu a zpětnou vazbu.  

Kurz proběhl poprvé na jaře 2020 a dostaly jsme na něj od vás úžasné ohlasy!

„Viděla jsem pár prvních videí a už se moc těším, až si je v klidu projdu ještě jednou a vyplním pracovní listy. Styl kurzu se mi moc líbí, a podle nahlédnutí do dalších témat je tam opravdu snad vše podstatné!“

Anežka

„Díky! Byly jste skvělé a kurz, alespoň co mohu říct ze svého pohledu, byl hodně přínosný. Přiznám se, že mě příjemně překvapil tím záběrem do úplných základů.“

Patricie

Krásné! Moc díky za to, jak to pojímáte komplexně a poctivě.

Daniela 

„Holky, díky! Tenhle týden, hlavně závěr, byl takové pohlazení po duši. Jsem moc ráda, že se si stihla před kurzem přečíst vaši knížku. Více se mi to upevnilo a propojovalo.“

Veronika

Paráda! Dopoledne jsem si vás poslechla jen zběžně, ale teď si jdu uvařit kafe a pustit si to ještě jednou v klidu. Já tušila, že tu nebudeme jen rovnat věci do skříněk.“ :)

Helena 

Kurz je v tuto chvíli uzavřený.

Chcete dát vědět, až se znovu otevře?

 

Máte otázky?

Pojďte na návštěvu do naší emailové schránky. :)

Pin It on Pinterest