Virtuální organizace

Pomůžeme vám najít správný směr i řešení

Už jste tolikrát přeskládala skříňku v koupelně, spíž nebo šatní skříň, ale nový systém nikdy nevydrží déle než týden?

Zkuste naši expres virtuální organizaci.

Vymyslíme pro vás řešení, které vám bude perfektně vyhovovat. Bez nervů a zbytečného ztrácení času metodou pokus-omyl. S námi to dotáhnete do konce a bude vás to bavit.

mamami

Dáme vám nezávislý pohled

Ve svých domovech často fungujeme v pevně zajetých kolejích. Ztrácíme nadhled a nevidíme, že lze věci dělat mnohem jednodušeji. Když už se do změny pustíme, často se ztrácíme ve slepých uličkách a změny se nám nedaří dotahovat do konce. Díky konzultaci s námi získáte nový pohled na věc a otevřou se vám nové obzory. Přijdeme s nápady, které by vás nikdy nenapadly. :)

Řešení vám ušijeme na míru

Jste originál, a tak potřebujete originální řešení. Velmi si zakládáme na individuálním přístupu ke každé naší klientce. Vždy bereme v úvahu vaše domácí podmínky, osobní potřeby i aktuální životní situaci. Díky tomu vymyslíme řešení, které vám bude maximálně vyhovovat a zjednoduší vám život.

"Konzultace s námi je nový impuls. Po jejím skončení se nebudete moct dočkat, až se pustíte do akce!"

Co všechno společně zvládneme během půl hodinky? 

podívat se na konkrétní prostor s nadhledem a odstupem

definovat, v čem je hlavní problém daného prostoru

navrhneme vám nejefektivnější způsob třídění věcí

doporučíme vhodné úložné systémy

podpoříme vás a namotivujeme k akci

"Nepomáháme vám řešit jen následky, ale i hledat příčiny. Doma vás trápí neustálý nepořádek, ale napadlo vás někdy, proč vlastně vzniká?"

Ukážeme vám JAK a vy to už zvládnete sama 

Stejně jako spoustu skvělých žen před vámi

Co říkají ženy, se kterými jsme spolupracovaly?

„Děkuju moc za rady. Musím říct, že jsem se na ty tašky a čisticí prostředky i náš hot spot vrhla hned ten den po naší konzultaci.. už se nedalo déle čekat!:).

Díky vám jsem si uvědomila ze věci na  lince přibývají samy každý den i díky mně, a když ji chci uklizenou, tak na to musím každý den myslet a průběžně je odstraňovat

Martina

„Jsem nadšená z virtuální organizace synova pokojíku. Od té doby už do něj nemusím zasahovat. Tolik zbytečné a beznadějné práce mi tak ubylo. Pořád je tu uklizeno. Neskutečné!“

Eva

Včera jsme zrovna mluvila s mužem o tom, jak nám organizace kuchyně a odpadu zjednodušila život:) I když na začátku se to zdálo jako taková zbytečnost dle manžela, ale nakonec jsme se shodli, že se kvůli úklidu a třídění odpadu už nehádáme:)

Jana

„Včera jsem dělala generální úklid pokojíku a díky vám mi vše trvalo dvě hodiny místo 3 dopolední. Pořád tomu nemůžu uvěřit, že je ten pokojík tak zjednodušený a přitom krásný.“

Aneta

Jak virtuální organizace probíhá?

Krok 1

Pomocí jednoduchého formuláře, který najdete na konci stránky, nám napište, čeho by se virtuální organizace měla týkat a kdy by vám nejvíce vyhovovala.

Krok 2

Ozveme se vám a pošleme úvodní dotazník a vy nám zašlete fotky daného prostoru. Díky tomu budeme znát všechny důležité informace, a během naší konzultace se tak nebudeme zdržovat vyptáváním.

Krok 3

V termínu, který si domluvíme, se spojíme přes video hovor a společně projdeme virtuální organizaci daného prostoru. . Jak bude konzultace probíhat, záleží na vás – spojit se můžeme přes, Skype, WhatsApp nebo Zoom.

Krok 4

Po skončení konzultace vám do mailu zašleme shrnutí celé schůzky a navrhneme konkrétní kroky a možnosti řešení celé vaší situace. V případě balíčku konzultací vám pošleme shrnutí po každé konzultaci zvlášť.

Jaká je cena? 

(nejsme plátce DPH)

Nejste si jistí, zda zvolit konzultaci nebo virtuální organizaci?

Napište nám co řešíte, a my se vám co nejdříve ozveme a navrhneme vám vhodný postup řešení přímo pro vás.

5 důvodů, proč to probrat právě s námi:

1. Dvě jsou víc než jedna

Ve dvou se to lépe táhne, a hlavně víc vymyslí! Při každé konzultaci dáváme hlavy dohromady, radíme se a inspirujeme. Výsledkem jsou ty nejlepší nápady a řešení, které předáváme přímo vám. 

2. Víme, o čem mluvíme

Naše znalosti vychází jednoduše z praxe. Za posledních 15 let jsme si to vyzkoušely na svých 2 domácnostech a dohromady 6 dětech. Není nic, co bychom nezažily. :)

3. Makáme na sobě

Během naší práce se nespoléháme jen na zkušenosti z vlastních domovů. V oblasti organizace a plánování se neustále vzděláváme, studujeme a sledujeme novinky a trendy ze zahraniční.

4. Vidíme za sebou výsledky

Našimi kurzy prošly stovky žen, máme za sebou nespočet online i osobních konzultací a denně vám radíme v Klubu. Na téma domova píšeme blog, napsaly jsme dvě knihy a třetí právě připravujeme

5.  Věříme v osobní přístup

Záleží nám na tom, abyste se při konzultaci cítila příjemně a uvolněně. Nejsme žádné přísné učitelky. Nesoudíme, nekritizujeme. Jsme dvě mámy a naprosto rozumíme problémům, které řešíte.

Pin It on Pinterest