3denní trénink

Dej sbohem nepořádku a zamiluj si svůj domov

Pokaždé, když otevřeš dveře svého domova, padne na tebe tíseň ze všudypřítomného nepořádku?

Máš pocit, že tvůj život doma je vlastně jen neustálá snaha o úklid a přesouvání věcí z místa na místo?

Chceš se doma cítit příjemně, ale zároveň netrávit každou volnou chvíli tříděním věcí nebo úklidem? 

Pak je trénink Dej sbohem nepořádku přesně to, co potřebuješ! 

Nejvíce se mi na kurzu líbila ta Vaše autentičnost holky jste skvělý, jakým směrem vedete lidi k přemýšlení o jejich věcech a hlavně každý podle sebe. To je Alfa omega.
Metoda 21 je taky skvělá.
Jana S.

Pustíš se jednou za čas do třídění věcí, ale po pár hodinách nebo nejvýše dnech odpadneš vyčerpáním a výsledek vlastně nevidíš?

Tvoje domácnost ti připadá jak čtyřhlavá saň, kdy sotva jednu hlavu zařízneš, další čtyři se objeví?

A ty sama se v tom cítíš víc a víc neschopná, ale když si někde jen povzdechneš, hned se setkáš s podzviženým obočím a otázkou

„To si jako neumíš ani uklidit?“

To bolí, viď?

Aby taky ne! Vždyť tvůj domov je tvůj každodenní život. 

Můžeš ho zavřít a schovat před očima jiných, ale ne sama před sebou.

Není jediný důvod, proč bys takhle měla žít dál. 

Tréninkem prošlo již více než 1 600 žen i mužů.

Přidej se k nim i ty a  konečně

Dej sbohem nepořádku a zamiluj si svůj domov

ZDARMA

 

Nejvíce se mi líbilo zaměření „na hlavu“, že je třeba věci udělat hned, aby si je člověk nenosil v hlavě. Naučit se říkat ne. 21 věcí bylo trochu obtížnější vytřídit, protože od ledna systematicky debordelizuju, ale podařilo se. A zase mě to namotivovalo k pokračování. U 4 krabic jsem zjistila, že mi stačí 2. 

 

Eva H.

Co se během tréninku naučíš a vyzkoušíš?

#1 Během tréninku si postupně vyzkoušíš  několik různých metod třídění věcí. 

 

#2 Budeš vědět, kdy a kde nejlépe danou metodu použít a díky tomu si zjednodušíš i urychlíš celý proces třídění věcí. A hlavně – uvidíš skutečné VÝSLEDKY! 

 

#3 Ukážeme ti podporující návyky, které ti zjednoduší a v mnohém zkvalitní tvůj každodenní život doma.

 

#4 Díky tréninku budeš vědět jak návyky začlenit do každodenního života a jak s nimi pracovat tak, aby opravdu vydržely.

#5  S naší podporou a vedením získáš nejen praktické dovednosti, ale také chuť a nadšení začít si tvořit každý den ze svého domova místo, které tě podporuje v každé oblasti tvého života. 

Nejvíc se mi líbila ta praktičnost, vedení k tomu, hned konkrétně zkusit, o čem mluvíte. A souvislosti s myšlením.
Aha moment: Dovolit si nebýt na sebe vždy přísná, dovolit si občas něco vyhodit, aniž bych posílala dál = moje velká úspora energie!
Můj další krok: každý týden vyřadit 21 věcí, podívat se na nějaký „kout“, poličku.
To je vlastně další aha a co se mi velmi líbilo. Že ty vaše principy jsou jednoduché. Můžu začít hned, věnovat tomu chvilku. Tu si můžu vyšetřit hned. Na rozdíl od velkých úklidů, třídění, kdy mě zavalí to množství práce! Moc děkuju.
Iva K.

Úžasné AHA momenty ve všech 3 živých vysilanich. 🤗 Nejvíc se mi, ale líbila 21. Jste úžasné holky❤️ Děkuji 🍀

Natalie K.

Mě nabíjí a povzbuzuje váš úsměv a příklad vašeho vývoje. Díky vám jsem si v tomto kurzu uvědomila, že už to teď u mě není ani tak o těch věcech , ale o mně a o vztazích. Chystám se na další mega překopávku ve svém životě. Jste mou dlouhodobou podporou a inspirací. Díky

Marie J.

Nejvíce se mi líbilo: Určitě propojení praxe s vysvětlením do hloubky, jak to vše souvisí, jak to rozhodnutí/nerozhodnutí se ovlivňuje vlastně náš každodenní život, ač si to nemyslíme. Díky metodě 4 krabic mám konečně vzdušnou chodbu i uvnitř skříněk.

Klára P.

 

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Kdo tě tréninkem provede?

Jsme Míša Markét, sestry, trojnásobné mámy a zakladatelky projektu Mámami.

Jsme mentorky a průvodkyně žen na cestě k jejich milovanému DOMA, a také autorky knih Zamilujte si svou domov a Zamilujte si svou kuchyň.

Pomáháme ženám tvořit svůj domov tak, aby byl jedinečným místem, kde se budou cítit samy sebou a učíme je, jak prakticky krok za krokem, zjednodušit svůj domov i život.

Ve své práci se ženami využíváme více než 15 let zkušeností z tvoření svých vlastních domovů, ale také ze zkušeností se stovkami žen z našich kurzů a programů.

Domov je místo, které má zasadní vliv na každou oblast našich životů a pokud ve svém DOMA prožíváme pocit zahlcení z věcí i činností, každodenní frustraci a nespokojenost, odráží se to v našich vztazích, práci i ve všem, co děláme.

Dobrou zprávou je, že to tak nemusí zůstat a cesta ke spokojenosti (nejen) doma tu je pro všechny, kteří se rozhodnou ji hledat a něco pro to také udělat. 

 

 

 

Pin It on Pinterest