5měsíční on-line program s intenzivní podporou

Ukotvená

ve svém doma

Máš své velké sny, touhy a vize. 

Jenže na cestě k nim tě každý den znovu a znovu strhne proud každodenního chaosu úkolů, věcí a povinností. 

Navenek vše zvládáš a stíháš, ale každý den tě stojí tolik úsilí a energie udržet v ruce všechny míčky, se kterými v životě právě teď hraješ. 

Tvůj domov je sice krásný, na první pohled i docela uklizený, ale ty sama se v něm cítíš nejistá a zahlcená. 

Toužíš žít jinak a tušíš, že to je možné?

Chceš zažívat ve svém každodenním životě klid a radost z vědomí toho, že jsi jednoduše UKOTVENÁ?

Představ si, jaké by to bylo

Kdybys místo věčného nestíhání mohla ve svém čase příjemně plynout?

Kdybys měla každý den dostatek sil a energie na vše, co je pro tebe důležité?

Kdyby ses dokázala s lehkostí rozhodovat o svých věcech, v každodenních činnostech, ve svých prioritách i v každé oblasti svého života. 

Kdybys každý den vnímala sebejistotu v tom, kdo jsi  a k čemu směřuješ

I ty můžeš být přítomná a  ukotvená svém doma i v každodenním životě. Jsme tu pro tebe, abychom tě podpořily.

Ukážeme ti cestu a jasné kroky, díky kterým 

   • Začneš místo věčného nestíhání ve svém čase příjemně plynout
   • Naučíš se pracovat s kapacitou vlastní energie a sil. 
   • Ukotvíš se v návycích, které ti do života přinesou svobodu. 
   • Budeš se jasně a rychle umět rozhodovat v maličkostech i zásadních momentech tvého života. 
   • Ukotvíš se v tom, kdo jsi, kam směřuješ a díky tomu budeš moct naplno roztáhnout křídla. 

Jste bezpečný přístav. Místo, kde se nemusím bát říct nahlas své pocity. Hlavně jste to vy dvě. Jsem s vámi krátce, ale už máte mou důvěru. Až mě samotnou překvapilo, jak moc uvěřitelné jste. Dáváte do toho své srdce a jet o znát. Vaše projekty mají velký přesah a já už teď vím, že s vámi nějakou chvíli pobudu.

Klára

Zastav se na chvíli a zeptej se sama sebe…

Chci se rozloučit s pocitem stresu a zahlcení?

A to v každé oblasti svého domova i života? 

Chci si užívat každý okamžik, kdy jsem doma? 

A vnímat, že můj domov je místem, které plně odráží to, kým jsem? 

Chci mít dostatek času a sil na vše, co miluji?

A žít v radosti s tím, že mám svůj čas i energii ve svých rukou? 

Chci se cítit více jistá sama sebou?

A s vědomím, že jsem ukotvená, jít vstříc svým snům a cílům? 

Chci se pustit do změn, které mi přinesou úlevu a radost?

A místo věčné nespokojenosti si konečně začít tvořit svůj domov i život podle sebe? 

A teď to nejdůležitější…

Chceš pro to udělat první krok už dnes?

 

Klub je místo, kde je dobře. Nikdo Vás do ničeho nenutí, nepřemlouvá. „Jen“ Vám ukazuje cestu, resp. možnosti, kam by se Vaše domácnost mohla posunout, změnit, nebo si uvědomit, že je taková, jaká má být. Klub je místo, kde je plno inspirace a dobré nálady. Nikdo Vás tu neodsoudí, že to děláte tak nebo tak a nebude Vám nutit svoji verzi.

Klub je místo, kde je mnoho rozdílných žen, které mají ale stejný cíl – mít svůj domov, který budou milovat. A navíc Klub není jen o organizaci a domácnosti, ale i o uvědomění si sebe, jaká jste a co chcete, potřbujete.

Když jsem se do Klubu přidala, pochybovala jsem, že to bude to správné místo, že zamilovat se do svého domova je blbost, nereálna představa. Doma je to přece o povinnostech, úklidu, organizaci, stresu a nestíhaní. No, omyl, velky omyl! Neni to tak, nemusí to tak být a vážně to jde!

Možná ten domov nikdy nebude dokonalý, ale bude Váš a Vám a Vaší rodině, tam bude dobře a to je přece to nejdulezitejsi. A přesně s tímhle umí Markét a Míša pomoct a ukázat, jak na to :)

Marťa Kovářová

Na co se můžeš těšit?

5 měsíců naší podpory

Celých 5 měsíců tě budeme provázet, vést a motivovat na tvé cestě k větší svobodě, jednoduchosti a úlevě, která je tu i pro tebe. Každý měsíc se zaměříme na konkrétní téma a jasné kroky, díky kterým se staneš ukotvenou ve svém domově i v životě. 

Společná Zoom setkání

Každý měsíc se budeme potkávat on-line živě, a ty budeš mít možnost ptát se na otázky, které ti během tvé cesty vyvstanou a budeme tu pro tebe také jako podpora a intenzivní zpětná vazba pro to, abys nezůstala někde v půli cesty.

Videa k jednotlivým tématům

Na začátku každého měsíce se ti otevřou nová videa, která tě provedou od nastavení mindsetu, až k jednotlivým akčním krokům. K videím se budeš moct kdykoliv vracet uvnitř své členské sekce.

Workbook

K jednotlivým tématům budeš mít vždy připravený také praktický Workbook, který tě ještě více podpoří v akci. Zároveň se tak díky Workbooku můžeš k jednotlivým akčním krokům vracet i po skončení programu.

Komunita stejně naladěných žen

Je těžké dělat dlouhodobé změny bez podpory a motivace. Toho se ale ty bát nemusíš. Po celou dobu tu jsme pro tebe jako podpora a motivace. A je tu pro tebe také skvělá a podporující komunita stejně naladěných žen.

Živá setkání v rámci ČR

Spolu se vstupenkou do Programu získáš také jedinečnou možnost účastnit se živých setkání, která plánujeme v roce 2023 a získat tak maximum naší péče a podpory. Termíny ti zašleme na začátku Programu, aby sis mohla vše v klidu naplánovat ve svém diáři.

Klub Mámami je pro mě prostor, který úžasně kombinuje laskavý přístup Míši a Markét s motivací jít „do akce“ a změnit Váš domov tak, abyste v nem Vy i Vaše rodina našli přístav a klid bez neustávajícího chaosu. Naučí Vás, jak se na Váš domov dívat a jak ho opravdu vidět, nezahlcovat se věcmi ani zbytečnými činnostmi. A ještě máte pocit, že Vám osobně holky říkají, ze jste vlastně úplně skvělá a zvládáte toho kopec, i když máte zrovna nervy v kýblu, uječený deti a doma totální výbuch…

Aneta Vohlídková

 

Jsi členka Klubu Mámami?

V tom případě pro tebe máme skvělou zprávu! 

Program Nezahlcená a (sebe)vědomá ve svém doma bude od září 2023 do ledna 2024 probíhat v rámci Klubu Mámami. 

Chceš si užít celý program a nevíš, kdy přesně končí tvé členství?

Napiš nám na [email protected]

 

Na co se můžeš těšit v jednotlivých měsících Programu

Na klubu oceňuji kromě naprosto skvělých témat, tipů, inspirací, informací i výzev k akci, především stálou a laskavou energii, se kterou je tvořený.

Každý maličký detail, ze kterého dýchá láska a péče. Pomáhá mi na mnoha úrovních. Naučil mě, že zamilovat se do svého domova je krokem, který může vést k hlubšímu zamilování se do svého života. Není instantním návodem, který vyprchá stejně rychle jako bublinky ze šampaňského, je klidnou silou, s níž krok za krokem můžeme tvořit zázračné změny v našem každodenním bytí.

Kristýna Lara

# Září 

Mám dostatek času na vše, co je pro mě důležité

Svírá tě věčný pocit nestíhání? Víš, že toho zvládáš hodně, ale stojí tě to spoustu energie a sil, které vkládáš do stále efektivnějšího plánování a logistiky?

Co kdyby to šlo i jinak?

Co kdybys mohla doslova plout časem v každém jednotlivém dni, a to i navzdory vnějším okolnostem jako je třeba začátek nového školního roku, příprava Vánoc nebo neustálé nemoci tvých dětí? 

 

# Říjen

Jsem ukotvená ve své každodennosti

Toužíš po tom mít ve svém domově i životě nějaký rytmus, ale nejsi schopná jej nastavit a udržet? Běháš od jedné činnosti ke druhé, ale vlastně v ničem nemáš systém, který bys dlouhodobě udržela? 

Pojď se ukotvit. 

Vytvoř si ve svém doma pevnou síť návyků, které se pro tebe stanou doslova kotvou v každém dni, a které můžeš využít ve všech oblastech tvého života. 

 

# Listopad

Kráčím lehce a s radostí vstříc své vlastní vizi 

Pracuješ, vaříš, tvoříš, pečuješ…Každý den znovu a znovu. A i když v tom všem vidíš obrovský smysl, něco podstatného ti v tom všem dlouhodobě chybí. Tvoje vlastní radost a spokojenost

Ano, bez radosti se dá dlouhodobě přežívat, ale ne ŽÍT. 

Pojď znovu najít radost a lehkost i v těch nejmenších úkolech každého dne a probuď v sobě oheň vášně, se kterou můžeš jít vstříc své vizi o tom, jaký život chceš skutečně žít.

# Prosinec

Jsem pevná ve své síle

Osciluješ neustále mezi přívaly energie a pocity vyčerpání? Připadá ti, že žiješ v neustálém nedostatku vlastních sil, které ti ubírají každodenní činnnosti i lidé okolo tebe?

Jak by se ti žilo s vědomím, že tvoje energie je tvoje vlastní zodpovědnost? 

Pojď ji převzít a naučit se hledat i obnovovat zdroje svých vlastních sil každý den. Začni pracovat se svou vlastní životní energií v souladu se svojí jedinečností i cykličností tak, abys dokázala pevně stát ve své vlastní životní síle bez ohledu na okolnosti.

# Leden

Umím se rozhodovat a rostu ve své sebejistotě

Nerozhodná, váhající , přešlapující. Je tohle tvoje každodenní realita? Vidíš každý den svoji nerozhodnost na věcech okolo tebe, ale také v každodenních činnostech a růplánech do budoucna, které neustále měníš? 

Nauč se umění rozhodovat a začni růst v tom, kým opravdu jsi 

Vytvoř si hned na začátku roku 2024 jasnou vizi na základě svých vlastních rozhodnutí. Pusť to, co už ti neslouží a pojď se rozhodnout pro to, co je opravdu TVOJE. 

Klub je příjemným místem, kde je přátelská atmosféra a holky umí vždy poradit a povzbudit s čím je potřeba, nakopnout do akce a k tomu je k dispozici spousta materiálu. Mě se podařilo diky tomu změnit pohled na svůj domov a taky přístup k domácnosti a úklidu. A jako bonus k tomu máme zorganizované úložné prostory, kuchyň, spíž atd.

Daniela Popovská

Jak vypadá zblízka měsíc uvnitř?

Na začátku každého měsíce najdeš uvnitř členské sekce:

 

#1 Videa k tématu měsíce

Na začátku každého měsíce najdeš v členské sekci nová videa, ve kterých tě provedeme všemi akčními kroky. Vždy si také budeš moct zvolit úroveň tempa, v jakém chceš daným měsícem jít. Videa tě v daných místnostech provedou nastavením mindestu, tříděním, uložením věcí i nastavením návyků.

# 2 Workbook ke stažení:

V členské sekci pro tebe bude připravený vždy také praktický Workbook, ve kterém najdeš rozepsané jednotlivé akční kroky, které si tak můžeš jednoduše odškrtávat a mít skvělý přehled o své cestě.

 #3 Skupinový mentoring na ZOOM

V plné verzi programu máš jedinečnou možnost připojit se 3x za měsíc na skupinový mentoring přes ZOOM, kde si vždy ujasníš své vlastní a konkrétní cíle i vyhodnotíš si jejich splnění i cestu, která tě k nim vedla. 

 

Klub Mámami je pro mě místem zklidnění a uvědomění si sama sebe. Pomáhá mi dodat jistotu když mám pocit, že se mi vše sype na hlavu, holky mi vždy pomohou ujasnit priority, nasměrují na téma z minulosti, co může pomoci. Vždy jsem dostala ujištění, že každou situaci můžu zvládnout a vytvořit si nový vlastní plán. Klub mi zároveň otevřel oči a ukázal, že človek nemusí vše dělat tak, jak je naučený, ale udělat si věci po svém, ať už jde o úklid nebo třeba organizaci vánočních svátkůa tohle mi pomohlo byt více v pohodě.

Iva Drchalová

Nejčastější otázky

Co znamená členství v Programu?

Členstvím získáš přístup k veškerému obsahu uvnitř členské sekce, a také do FB skupiny. Zároveň získáš také přístup do knihovny více než 200 videí, které jsou součástí Klubu Mámami. Každý měsíc budeš dostávat novinky o všem, co se uvnitř Klubu děje. Staneš se součástí komunity žen, se kterými  se budeš potkávat uvnitř FB skupiny, a také v rámci on-line i off-line networkingu na Zoomu či živých setkáních. 

Jak se dostanu k obsahu Programu?

Program začíná v září 2023. Přístup do členské sekce i FB skupiny ti pošleme včas na tvůj e-mail.  A pak už se stačí  pouze přihlásit a můžeš se pustit do akce a skvělých změn!

Musím být někde on-line v daný čas?

Nemusíš. Záznamy všech videí a živých vysílání najdeš uložené ve své členské sekci, takže se ke všemu můžeš vrátit, až budeš mít čas a chuť. Pouze ze společných setkání na platformě ZOOM neukládáme žádný záznam, abychom zachovaly prostředí důvěry.

Co když to nebudu stíhat?

Na začátku můžeš mít pocit, že je obsahu hodně. Proto ti vřele doporučujeme připojit se rovnou do FB skupiny, kde tě každý měsíc provázíme prostřednictvím přípsěvků a živých vysíllání, a kde se můžeš na cokoliv ptát. Zároveň jsme tu pro tebe v živých vysíláních nebo na platformě ZOOM, abychom ti pomohly tvoji pozornost přesně tam, kam v tuto chvíli nejvíc potřebuješ.

Mám přístup do Klubu i po skončení členství?

Ne, přístup do programu Ukotvená i do Klubu je na 12 měsíců od začátku programu. Chceme tě co nejvíce podpořit v akci a za roky zkušeností z naší práce se ženami už dobře víme, že největší výsledky a změny uvidíš tehdy, když půjdeš aktivně společně s námi.  Své členství v Klubu si ale můžeš samozřejmě po jeho ukončení znovu prodloužit.

Jak můžu členství ukončit?

Členství skončí automaticky jeho vypršením. V případě, že po zaplacení objednávky zjistíš, že Program není přesně to, co jsi hledala, můžeš své členství do 14 dnů ukončit. Platbu ti v tomto případě samozřejmě vrátíme zpět. Stačí, když nám napíšeš e-mail na [email protected].

Jaké jsou možnosti platby?

Členství můžeš uhradit jednorázově nebo v jednotlivých splátkách, které jsou uvedené na objednávkovém formuláři. Faktury na jendotlivé splátky ti pak automaticky přijdou v daný čas.

Můžu členství po první splátce zrušit?

I při objednávce na splátky si objednáváš celou délku členství. Platba na splátky se tedy automaticky nerovná členství na zkoušku. Tím, že si zvolíš platbu na splátky se zavazuješ k tomu, že v daném termínu vždy splatíš danou splátku, a to až do úplného splacení celého členství. 

Jaké jsou zkušenosti ostatních žen?

„V prvé řadě bych chtěla moc poděkovat za vaši skvělou práci. I když se držím stále spíše vzadu, moc mě váš přístup a vedení inspiruje, pomáhá mi se posouvat a nevzdávat.“

Marie

„Je mi u vás v Klubu moc dobře. Beru to jako příjemný večer s kamarádkami, které poradí, ale nesoudí. Moc věcí jsem se od vás naučila a doufám, že ještě naučím.“

Jana

„Váš Klub je skvělý a moc mi pomáhá ve zmírnění chaosu v našem domě. Náš dům se pomalu mění v útulné místo pro naši celou rodinu. Ale ještě mám velké mezery a těším se, co nového se ještě naučím.“

Jana

„Opravdu mě baví, jakým způsobem k věcem přistupujete… nikdy bych třeba nevěřila, že si budu užívat třeba “úklid hotspotu” :) Moc děkuji za vše, co děláte!“

Petra

Klub je pro mě velkou inspirací a povzbuzením se zamyslet do větší hloubky nad tím, jak funguje naše domácnost, jak to vyhovuje právě mně, co se mi líbí…. Témata jsou velmi precizně propracovaná. Nechybí tu ani takový krásný rozměr ženskosti. Moc se mi líbí vaše laskavé vedení a jak vždy osobně zareagujete na komentáře. Děkuji😊

členka Klubu Mámami

Díky klubu (i knize) a pod vaším vedením jsem se na náš domov podívala opravdu z nadhledu. Mohla jsem tak vylepšit místo, kde žijeme a taky si začít dělat čas na sebe, snažím se upevňovat různé návyky ať už uklízecí nebo právě v péči o sebe. Učím se hledat krásu v maličkostech kolem sebe. Díky za Vaši inspiraci!

Daniela

Díky vám jsem začala přemýšlet o organizaci domova jinak, než doteď. Zažívám spoustu aha momentů a taky mě to baví a mám chuť se učit a měnit zaběhnuté návyky. Je skvělé, že se inspirujeme a podporujeme navzájem. Dělá mi to radost a ta se šíří dál.

Marie

Jste holky super a i když ne vždy všechno stihnu, díky členství v klubu se mi daří postupně zjednodušovat a vytvářet fungující domov a místo, kde se mi dobře žije s dětmi a mým mužem i místo, kde se dobře pracuje, tvoří a odpočívá❤ Dokonce se i muž naučil lépe organizovat věci a společně máme v plánu malé změny v kuchyni a koupelně.Děkuji moooc, děláte to s láskou a je moc milé být součástí klubu.

Zdeňka

Na této stránce si můžete poslechnout rozhovory se ženami, které jsou v Klubu s námi.

Znáte nás z knih, televize, rádia, časopisů a podcastů

Kdo tě prgramem provede?

Jsme Míša a Markét, sestry, trojnásobné mámy a zakladatelky projektu Mámami, ve kterém pomáháme ženám najít cestu ze zahlcení k jednoduchosti (nejen) doma.

V rámci projektu provázíme ženy uvnitř našich kurzů a především uvnitř Klubu Mámami, kde jsme si ověřily, jak velkou roli hraje podpora i laskavé vedení vždy, když se pouštíme do větších změn.

Jsme také autorky knih Zamilujte si svůj domov a Zamilujte si svou kuchyň.

Pin It on Pinterest