Co můžu škrtnout, co můžu spotřebovat a jakou atmosféru budou mít naše letošní Vánoce?

Udělaly jste si na začátku vánočních příprav podrobné plány? Pokud ano, je to skvělé a rozhodně je mějte stále při ruce. S blížícím se termínem Vánoc se ale nebojte v nich klidně začít škrtat nebo jednotlivé úkoly zjednodušovat. Stále si hlídejte svůj pocit zahlcení, který o Vánocích tak snadno přerůstá do nepříjemného stresu.

Úkol týdne:

  1. Poslechněte si video.
  2. Proškrtejte nebo zjednodušte ve svém plánu příprav úkoly, o kterých už teď víte, že je nestíháte. Nemoci dětí, náročné nebo nečekané pracovní projekty a spoustu jiných proměnných jednoduše nelze přehlížet. Neberte je jako překážku, ale jako skvělou výzvu pracovat daleko lépe s vlastními prioritami i časem.
  3. Zahrajte si hru „Sněz vše, co najdeš“. Projděte zásoby jídla ve spíži, lednici i mrazáku a snažte se do Vánoc spotřebovat co největší množství zásob. Vánoční nákup bude o to radostnější.
  4. Promyslete si, jakou chcete letos o Vánocích vytvořit atmosféru. Nějakou budete tvořit každopádně. Zkuste ale nad atmosférou přemýšlet vědomě.
  5. Skvělou inspiraci i praktické tipy jak tvořit atmosféru, ale také jak krok za krokem vytvořit Sváteční stůl nebo jak si užít roli hostitelky, najdete uvnitř Vánočního balíčku. S kódem „KLUBOVEVANOCE„ máte navíc slevu 30 %.

Pin It on Pinterest