Online konzultace

Pomůžeme vám najít cestu ven z nepořádku

Cítíte se ve svém domově doslova zahlcená věcmi a váš domov je jeden velký chaos?

Pořád dokola třídíte a uklizíte, ale nikde to není vidět? 

Tak ráda byste ze svého domova vytvořila útulné místo, kde vám bude dobře, ale vlastně vůbec nevíte, kde začít?

 

Na  konzultaci s vámi probereme vaši aktuální situaci, pomůžeme vám podívat se na ni s nadhledem a navrhneme vám praktické kroky které přinesou do vašeho domova i každodenního života zjednodušení a úlevu. S námi to dotáhnete do konce a bude vás to bavit.

mamami

Dáme vám nezávislý pohled

Ve svých domovech často fungujeme v pevně zajetých kolejích. Ztrácíme nadhled a nevidíme, že lze věci dělat mnohem jednodušeji. Když už se do změny pustíme, často se ztrácíme ve slepých uličkách a změny se nám nedaří dotahovat do konce. Díky konzultaci s námi získáte nový pohled na věc a otevřou se vám nové obzory. Přijdeme s nápady, které by vás nikdy nenapadly. :)

Řešení vám ušijeme na míru

Jste originál, a tak potřebujete originální řešení. Velmi si zakládáme na individuálním přístupu ke každé naší klientce. Vždy bereme v úvahu vaše domácí podmínky, osobní potřeby i aktuální životní situaci. Díky tomu vymyslíme řešení, které vám bude maximálně vyhovovat a zjednoduší vám život.

"Konzultace s námi je nový impuls. Po jejím skončení se nebudete moct dočkat, až se pustíte do akce!"

V rámci konzultace vám pomůžeme:

Podívat se na váš domov a aktuální situaci s nadhledem 

Definovat, co je hlavní příčina toho, proč se doma necítíte dobře

Začít dělat praktické každodenní kroky, které přinesou do vašeho domova jednoduchost a radost 

Nastavit si takové návyky, které budou v souladu s vaší aktuální životní situací 

"Nepomáháme vám řešit jen následky, ale i hledat příčiny. Doma vás trápí neustálý nepořádek, ale napadlo vás někdy, proč vlastně vzniká?"

5 důvodů, proč to probrat právě s námi:

1. Dvě jsou víc než jedna

Ve dvou se to lépe táhne, a hlavně víc vymyslí! Při každé konzultaci dáváme hlavy dohromady, radíme se a inspirujeme. Výsledkem jsou ty nejlepší nápady a řešení, které předáváme přímo vám. 

2. Víme, o čem mluvíme

Naše znalosti vychází jednoduše z praxe. Za posledních 15 let jsme si to vyzkoušely na svých 2 domácnostech a dohromady 6 dětech. Není nic, co bychom nezažily. :)

3. Makáme na sobě

Během naší práce se nespoléháme jen na zkušenosti z vlastních domovů. V oblasti organizace a plánování se neustále vzděláváme, studujeme a sledujeme novinky a trendy ze zahraniční.

4. Vidíme za sebou výsledky

Našimi kurzy prošly stovky žen, máme za sebou nespočet online i osobních konzultací a denně vám radíme v Klubu. Na téma domova píšeme blog, napsaly jsme dvě knihy a třetí právě připravujeme

5.  Věříme v osobní přístup

Záleží nám na tom, abyste se při konzultaci cítila příjemně a uvolněně. Nejsme žádné přísné učitelky. Nesoudíme, nekritizujeme. Jsme dvě mámy a naprosto rozumíme problémům, které řešíte.

Co říkají ostatní ženy o naší práci? 

„Moc díky za rozhovor i za toto shrnutí! Moc mi to pomohlo. Moc děkuji za všechno, dost myšlenek si ještě budu muset urovnat a nechat usadit, ale třeba právě to období karantény mi na to stihne poskytnout nějaký prostor. Děkuji!“

Klára

„Musím říct, že vaše plánování dne je skvělé, bez toho si to už
nedokážu představit. A systém dvou hodin mi také hodně pomohl, stejně
jako pro mě revoluční myšlenka – zbavit se všech věcí, co nemají své místo a přenáším je z jedné místnosti do druhé a vlastně nevím, co s nimi. 
A bylo by toho opravdu moc, co mi pomáhá. “

Jana

„Chtěla bych vám moc poděkovat. To co děláte má smysl a mně jste hodně pomohly začít se na domov dívat skutečně jako na něco, co mohu ovlivňovat a ne co se jen tak kolem mě děje. Načerpala jsem u vás také plno praktických rad – od té první (dávat si pozor na mokré ručníky :-) ) až třeba k tomu, že jsem se dozvěděla jaký jsem „uklízecí typ“ (mám ráda věci na očích a nebo aspoň popsané krabice), jak třídit věci, jak si organizovat čas….a hlavně jaké si dávat ohledně svého domova a i života konkrétní otázky.

Patricie 

„Moc děkuji za shrnutí a vypíchnutí problému. Vaše intervence mi pomohla se odpíchnout.  A opravdu už teď se mi začíná ulevovat a ta představa je čím dál lákavější. 

Veronika

Jak on-line konzultace probíhá?

Krok 1

Pomocí jednoduchého formuláře, který najdete na konci stránky, nám napište, čeho by se konzultace měla týkat a kdy by vám nejvíce vyhovovala.

Krok 2

Ozveme se vám a pošleme úvodní dotazník. Díky němu budeme znát všechny důležité informace, a během naší konzultace se tak nebudeme zdržovat vyptáváním.

Krok 3

V termínu, který si domluvíme, se spojíme (nebo přijedeme k vám domů)  a probereme to, co vás trápí. Forma on-line konzultace záleží na vás – spojit se můžeme přes telefon, Skype, WhatsApp nebo Zoom.

Krok 4

Po skončení konzultace vám do mailu zašleme shrnutí celé schůzky a navrhneme konkrétní kroky a možnosti řešení celé vaší situace. 

Ceník konzultací

Jste z Brna? Chcete se potkat osobně?

Rády za vámi přijdeme k vám domů, kde s vámi přímo na místě vše prokonzultujeme a navrhneme vhodné řešení.

 

(nejsme plátce DPH)
Konzultace u vás doma platí pro Brno

Nejste si jistí, zda zvolit konzultaci nebo virtuální organizaci?

Napište nám co řešíte, a my se vám co nejdříve ozveme a navrhneme vám vhodný postup řešení přímo pro vás.

Pin It on Pinterest