Online konzultace

Pomůžeme vám najít správný směr i řešení

Právě jste se přestěhovala a chcete si v novém domově vše zorganizovat hned od začátku? Nebo si potřebujete v úklidu vytvořit systém, díky kterému vám uklízení zabere mnohem méně času? 

Prostřednictvím konzultace s vámi vymyslíme řešení, které vám bude perfektně vyhovovat. Bez nervů a zbytečného ztrácení času metodou pokus-omyl. S námi to dotáhnete do konce a bude vás to bavit.  

mamami

Dáme vám nezávislý pohled

Ve svých domovech často fungujeme v pevně zajetých kolejích. Ztrácíme nadhled a nevidíme, že lze věci dělat mnohem jednodušeji. Když už se do změny pustíme, často se ztrácíme ve slepých uličkách a změny se nám nedaří dotahovat do konce. Díky konzultaci s námi získáte nový pohled na věc a otevřou se vám nové obzory. Přijdeme s nápady, které by vás nikdy nenapadly. :)

Řešení vám ušijeme na míru

Jste originál, a tak potřebujete originální řešení. Velmi si zakládáme na individuálním přístupu ke každé naší klientce. Vždy bereme v úvahu vaše domácí podmínky, osobní potřeby i aktuální životní situaci. Díky tomu vymyslíme řešení, které vám bude maximálně vyhovovat a zjednoduší vám život.

"Konzultace s námi je nový impuls. Po jejím skončení se nebudete moct dočkat, až se pustíte do akce!"

V rámci konzultace vám pomůžeme či poradíme, jak:

nastavit denní řád, který zjednoduší váš každodenní život

skloubit péči o děti a domácnost s prací

naplánovat přípravy jídla tak, aby vás vaření zatěžovalo co nejméně

nastavit úklidovou rutinu, díky které budete uklízet mnohem efektivněji

vytřídit a zorganizovat svůj šatník či oblečení po dětech

zorganizovat vaši spíž, kuchyň či koupelnu a udržet v nich pořádek

zvolit typ úložných systémů pro danou místnost či prostor

vyřešit jakýkoliv jiný problém týkající se organizace domova a plánování

"Nepomáháme vám řešit jen následky, ale i hledat příčiny. Doma vás trápí neustálý nepořádek, ale napadlo vás někdy, proč vlastně vzniká?"

5 důvodů, proč to probrat právě s námi:

1. Dvě jsou víc než jedna

Ve dvou se to lépe táhne, a hlavně víc vymyslí! Při každé konzultaci dáváme hlavy dohromady, radíme se a inspirujeme. Výsledkem jsou ty nejlepší nápady a řešení, které předáváme přímo vám. 

2. Víme, o čem mluvíme

Naše znalosti vychází jednoduše z praxe. Za posledních 15 let jsme si to vyzkoušely na svých 2 domácnostech a dohromady 6 dětech. Není nic, co bychom nezažily. :)

3. Makáme na sobě

Během naší práce se nespoléháme jen na zkušenosti z vlastních domovů. V oblasti organizace a plánování se neustále vzděláváme, studujeme a sledujeme novinky a trendy ze zahraniční.

4. Vidíme za sebou výsledky

Našimi kurzy prošly stovky žen, máme za sebou nespočet online i osobních konzultací a denně vám radíme v Klubu. Na téma domova píšeme blog, napsaly jsme dvě knihy a třetí právě připravujeme

5.  Věříme v osobní přístup

Záleží nám na tom, abyste se při konzultaci cítila příjemně a uvolněně. Nejsme žádné přísné učitelky. Nesoudíme, nekritizujeme. Jsme dvě mámy a naprosto rozumíme problémům, které řešíte.

Jak on-line konzultace probíhá?

Krok 1

Pomocí jednoduchého formuláře, který najdete na konci stránky, nám napište, čeho by se konzultace měla týkat a kdy by vám nejvíce vyhovovala.

Krok 2

Ozveme se vám a pošleme úvodní dotazník. Díky němu budeme znát všechny důležité informace, a během naší konzultace se tak nebudeme zdržovat vyptáváním.

Krok 3

V termínu, který si domluvíme, vám zavoláme a probereme to, co vás v oblasti organizace domova trápí. Jak bude konzultace probíhat, záleží na vás – spojit se můžeme přes telefon, Skype, WhatsApp nebo Zoom.

Krok 4

Po skončení konzultace vám do mailu zašleme shrnutí celé schůzky a navrhneme konkrétní kroky a možnosti řešení celé vaší situace. V případě balíčku konzultací vám pošleme shrnutí po každé konzultaci zvlášť.

Ceník on-line konzultací

(nejsme plátce DPH)
Konzultace zpravidla probíhají po 14 dnech ve smluvených termínech. Platbu lze rozdělit na 2 – 3 splátky dle domluvy.

Online konzultace je nejrychlejší způsob, jak s naší pomocí vyřešit, co vás trápí. Jdeme na to?

Napište nám, s čím Vám můžeme pomoci, a my se co nejdříve ozveme.

Pin It on Pinterest