Online konzultace

Pomůžeme ti najít cestu od chaosu k sobě samé

Cítíš se ve svém domově doslova zahlcená věcmi a tvůj domov je jeden velký chaos?

Pořád dokola třídíš a uklizíš, ale nikde to není vidět?

Tak ráda bys ze svého domova vytvořila útulné místo, kde ti bude dobře, ale vlastně vůbec nevíš, kde začít?

 

Na  konzultaci s tebou probereme tvoji aktuální situaci, pomůžeme ti podívat se na ni s nadhledem a navrhneme ti praktické kroky které přinesou do tvého domova i každodenního života zjednodušení a úlevu.

mamami

Získáš nezávislý pohled

Ve svých domovech často fungujeme v pevně zajetých kolejích. Ztrácíme nadhled a nevidíme, že lze věci dělat mnohem jednodušeji. Když už se do změny pustíme, často se ztrácíme ve slepých uličkách a změny se nám nedaří dotahovat do konce. Díky konzultaci s námi získáš nový pohled na věc a otevřou se ti nové obzory. Přijdeme s nápady, které by tě nikdy nenapadly. :)

Řešení tobě na míru

Jsi originál, a tak potřebuješ originální řešení. Velmi si zakládáme na individuálním přístupu ke každé naší klientce. Vždy bereme v úvahu vaše domácí podmínky, osobní potřeby i aktuální životní situaci. Díky tomu vymyslíme řešení, které ti bude maximálně vyhovovat a zjednoduší ti život.

„Konzultace s námi je nový impuls. Po jejím skončení se nebudeš moct dočkat, až se pustíš do akce!“

V rámci konzultace ti pomůžeme:

Podívat se na tvůj domov a aktuální situaci s nadhledem 

Definovat, co je hlavní příčina toho, proč se doma necítíš dobře

Začít dělat praktické každodenní kroky, které přinesou do tvého domova jednoduchost a radost 

Nastavit si takové návyky, které budou v souladu s tvou aktuální životní situací 

„Nepomáháme ti řešit jen následky, ale i hledat příčiny. Doma tě trápí neustálý nepořádek, ale napadlo tě někdy, proč vlastně vzniká?“

5 důvodů, proč to probrat právě s námi:

1. Dvě jsou víc než jedna

Ve dvou se to lépe táhne, a hlavně víc vymyslí! Při každé konzultaci dáváme hlavy dohromady, radíme se a inspirujeme. Výsledkem jsou ty nejlepší nápady a řešení, které předáváme přímo vám. 

2. Víme, o čem mluvíme

Naše znalosti vychází jednoduše z praxe. Za posledních 15 let jsme si to vyzkoušely na svých 2 domácnostech a dohromady 6 dětech. Není nic, co bychom nezažily. :)

3. Makáme na sobě

Během naší práce se nespoléháme jen na zkušenosti z vlastních domovů. Neustále se vzděláváme, studujeme a sledujeme novinky a trendy ze zahraničí.

4. Vidíme za sebou výsledky

Našimi kurzy prošly tisíce žen, máme za sebou nespočet online i osobních konzultací a denně provázíme desítky žen uvnitř v Klubu.  Od nuly jsme díky vlastní vizi a záměru vybudovaly úspěšný projekt a teď jsme tu pro tebe, abychom tě podpořily na tvé jedinečné cestě k tvé vizi a snům. 

5.  Věříme v osobní přístup

Záleží nám na tom, abys ses při konzultaci cítila příjemně a uvolněně. Nesoudíme, nekritizujeme, ale klademe otázky, díky kterým ty sama zjistíš, co konkrétně potřebuješ změnit a jaká cesta bude pro tebe ta pravá.  

Co říkají ostatní ženy o naší práci? 

„Moc díky za rozhovor i za toto shrnutí! Moc mi to pomohlo. Moc děkuji za všechno, dost myšlenek si ještě budu muset urovnat a nechat usadit, ale třeba právě to období karantény mi na to stihne poskytnout nějaký prostor. Děkuji!“

Klára

„Musím říct, že vaše plánování dne je skvělé, bez toho si to už
nedokážu představit. A systém dvou hodin mi také hodně pomohl, stejně
jako pro mě revoluční myšlenka – zbavit se všech věcí, co nemají své místo a přenáším je z jedné místnosti do druhé a vlastně nevím, co s nimi. 
A bylo by toho opravdu moc, co mi pomáhá. “

Jana

„Chtěla bych vám moc poděkovat. To co děláte má smysl a mně jste hodně pomohly začít se na domov dívat skutečně jako na něco, co mohu ovlivňovat a ne co se jen tak kolem mě děje. Načerpala jsem u vás také plno praktických rad – od té první (dávat si pozor na mokré ručníky :-) ) až třeba k tomu, že jsem se dozvěděla jaký jsem „uklízecí typ“ (mám ráda věci na očích a nebo aspoň popsané krabice), jak třídit věci, jak si organizovat čas….a hlavně jaké si dávat ohledně svého domova a i života konkrétní otázky.

Patricie 

„Moc děkuji za shrnutí a vypíchnutí problému. Vaše intervence mi pomohla se odpíchnout.  A opravdu už teď se mi začíná ulevovat a ta představa je čím dál lákavější. 

Veronika

Ceník konzultací

Jste z Brna? Chcete se potkat osobně?

Rády za vámi přijdeme k vám domů, kde s vámi přímo na místě vše prokonzultujeme a navrhneme vhodné řešení.

 

(nejsme plátce DPH)
Konzultace u vás doma platí pro Brno

Napiš si o termín konzultace a pojď se s námi pustit do akce

Co nejdříve se ti ozveme a navrhneme ti nejbližší možný termín. Těšíme se na tebe! 

Pin It on Pinterest